Dziennik.plPolityka

Niedziela, 27 maja 2012

Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

Warszawiacy, PiS ma dla was prezydenta

2009-06-30 | Ostatnia aktualizacja: 01:58 | Komentarze: 0 | skomentuj
Warszawiacy, PiS ma dla was prezydenta

Warszawiacy, PiS ma dla was prezydenta Fot. Marcin Kalinski / Inne

PiS już przygotowuje się do przyszłorocznych wyborów samorządowych. Jarosław Kaczyński zasugerował już nawet, kto mógłby być kandydatem partii walczącym o fotel prezydenta Warszawy. To poseł Arkadiusz Mularczyk, który w stolicy walczy o mandat europosła.

Pogoda

POLSKA

Niedziela 2012-05-27

temp. min 1°C max. 26°C
opady: niewielkie opady

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

O możliwości wystawienia Arkadiusza Mularczyka prezes PiS poinformował w piątek podczas nieoficjalnego spotkania w warszawskim biurze partii. Jarosław Kaczyński powołał się przy tym na wynik Mularczyka w eurowyborach - startujący w Warszawie poseł z Małopolski dostał 53 tys. głosów.

>>> Ambitne plany partii ojca Rydzyka

"To dla mnie zaskoczenie. Nigdy o tym nie myślałem" - mówi "Rzeczpospolitej" Arkadiusz Mularczyk

Dotąd wysoko stały akcje posła Pawła Poncyljusza, także chwalonego przez Jarosława Kaczyńskiego za kampanię do Parlamentu Europejskiego. Spekulowano też, że o fotel prezydenta Warszawy mogłaby walczyć Joanna Kluzik-Rostkowska, ale jak dowiaduje się "Rzeczpospolita", prezes PiS wolałby ją teraz widzieć w roli eksperta ekonomicznego partii, a w przyszłości w rządzie.

PC
Źródło: dziennik.pl

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Wiadomości Polityczne

    «