Najnowszy sondaż. Tusk nie będzie zadowolony

2011-04-03 11:03 | Aktualizacja: 11:12
Najnowszy sondaż. Tusk nie będzie zadowolony

Najnowszy sondaż. Tusk nie będzie zadowolony (Fot. Artur Chmielewski / Newspix)

Najnowszy sondaż Instytutu Badania Opinii Homo Homini dla Polskiego Radia pokazuje dalszy spadek poparcia dla Platformy Obywatelskiej. Dziś, swój głos na partię Donalda Tuska chciałoby oddać swój głos 31 procent Polaków.




To o jeden procent mniej niż w sondażu wykonywanym przed tygodniem. Swoje poparcie utrzymuje PiS, SLD i PSL.

Z sondażu przeprowadzonego przez Homo Homini wynika, że na PiS chce głosować 25,9 procent procent badanych, Sojusz Lewicy Demokratycznej popiera 15,8 procent ankietowanych a Polskie Stronnictwo Ludowe 7 proc. Nadal pięcioprocentowego progu wyborczego nie przekraczają dwie najmłodsze partie: PJN, który uzyskał 3,3 procent głosów oraz Ruch Poparcia Palikota - Nowoczesna Polska jedynie 0,5 proc.






Źródło: IAR
Podziel się:
Znajdź Dziennik.pl na:FBgoogle plusetwitter
Tagi: sondaż, tusk
Wypowiedzi: 62
1 2 3 4 ... 7 starsze
  • ~ani PIS ani PO2011-09-14 10:06

    dobrze POLACY ,wreszcie zaczynacie myslec ,PO chetnie zrobi z polski peryferie niemiec ,a Pis jest godny porzałowania ,tylko NOWE PARTIE ,NOWA PRAWICA ,RUCH POPARCIA PALIKOTA ,LUB JUZ W OSTATECZNOSCI PJN ,reszta to partie bez programu !!!

  • ~HALINA2011-04-18 17:10

    JAK WYGRA PIS TO PALIKOT POWINIEN UCIEKAC Z POLSKI ZA TE OBRARZANIA PISU

  • ~student2011-04-10 00:06

    To równia pochyła dla PO która winna pociągnąć za sobą SLD . I oby tak się stało

  • ~gienek2011-04-08 10:37

    Prawda musi wygrac.Obecne klamstwa beda rozliczane.PIS musi wygrac,by to sie stalo.

  • ~byly zwolennik PO2011-04-08 10:13

    ELFIE zastanow sie czy nie jestes szalony glosujac na PO

  • ~efa2011-04-08 09:30

    Głosowanie na PIS to szaleństwo, nie uwierzę,iż mamy tak wielu szaleńców.

  • ~Równia POchyła2011-04-04 13:45

    PO na kursie i na scieżce!

  • ~j-232011-04-04 12:36

    Ile Kaczyński płaci tej sondażowni? Jako jedyna podaje wyniki wzięte z sufitu

  • ~rs2011-04-04 11:04

    Mimo calodobowego opluwania Kaczynskiego i jego rodziny przez wszystkie "tuskowskie' media z Dziennikiem wlacznie, gdzie pomowienia mieszaja sie z klamstwem -platformiane slupki spadaja.
    Mimo tabunow mlodziezowki pltformianej pracujacych na polecenie Schetyny calodobowo i za odplatnoscia - slupki spadaja.
    Mimo calodobowej pracy "sympatykow" PO tych platnych i tych pracujacych dla pozniejszych obiecanych korzysci - slupki spadaja
    Mimo codziennego jazgotu, bezpodstawnych oskarzen, przekrecania i wypaczania slow Kaczynskiego przez przedstawicieli rzadu i ich przyjaciol - slupki notowan PO nadal spadaja.
    Straszenie 'kaczorem", wszystkie bolszewickie i WSI-okowe metody wykorzystywane po to, zeby wykluczyc Kaczynskiego z polityki nie zdaly egzaminu. Przestano wierzyc jedynie slusznym mediom, przestano bac sie Kaczynskiego. Zaczeto mu ufac .
    Obecnie od rzadu oczekuje sie sprawozdania z jego prawie 4-letnich rzadow a nie krytyki opozycji,bo krytyka slupkow nie podciagna w gore.

  • ~CO ?2011-04-04 09:40

    motek, na Kubę , czy Białoruś chcesz emigrować ? Hehehe , paszport ci władza zabrała , czy jesteś bałaganiarz ? W zwycięstwo PO nie wierzysz ?

1 2 3 4 ... 7 starsze