Olejnik bije w Muchę: Nim język puścisz w taniec...

| Aktualizacja:
X

Ostatnie działania minister Muchy zirytowały Monikę Olejnik. Znana dziennikarka postanowiła pouczyć szefową resortu sportu i użyła dość ostrej fraszki Jana Sztaudyngera.

Nim język puścisz w taniec, załóż na mordę kaganiec - cytuje Jana Sztaudyngera w komentarzu w "Gazecie Wyborczej" Monika Olejnik. Zdaniem dziennikarki z Joanny Muchy śmieją się już Niemcy, a wkrótce kpić będą Rosjanie. Wszystko przez zamieszanie wokół hotelu Bristol. Olejnik uważa, że Mucha sama sobie zaprzecza i jednego dnia mówi co innego, by następnego zmienić zdanie.

Olejnik atakuje jednak nie tylko Muchę. Dostaje się też Janowi Tomaszewskiemu, który powinien przeprosić za ataki na Franciszka Smudę i reprezentację. Na celowniku dziennikarki znalazł się też Jarosław Kaczyński. Stał się cud - pisze - Najbardziej pokojowy kibic proponuje rozejm. Zdaniem Olejnik zmiana Jarosława Kaczyńskiego jest niebywała

Udostępnij na Facebooku
  Powered by ContentStream
  • ~FA
   2012-05-25 13:23
   Pani Redaktor szkoda dla nich komentarza, czyli Pani języka
   Opowiem kawał o wodzie i wale. Woda wściekle wali w wał. A wał stoi tak jak stał. Tak jest z ich poczynaniami, rządami i wypowiedziami. Ale kropla drąży skałę. Pani Małorzato ale mniej rozsądna i to smuci. Super I wpis. My też Pozdrawiamy
  • ~Dzięgiel
   2012-05-25 13:23
   Wolę głupkowatą Muchę od starego wycierusa tvn Olejnik. Jedno mają wspólne, wypisane na twarzy, ,,inteligencję''.
  • ~mim
   2012-05-25 13:17
   Zawracanie głowy, po prostu brak odwagi i zdecydowania naszym rządzącym - sprawę załatwiłoby krótkie zarządzenie, że na czas trwania Euro nie zezwala się na żadne demonstracje, manifestacje itp. I koniec, kropka.
  • ~Die Welt o Musze Tuska
   2012-05-25 13:15
   "Ministra fryzjerow". "Domina na wysokich obcasach z biczem polityczno-erotycznym". "Tydzien bez kawalu o ministrze jest straconym tygodniem". "Ministra, przemawia na otwarciu olimpiady: "O,O,O,O,O...", nagle podbiega asystentka i zwraca jej uwage, pani ministro, to sa kola olimpijskie a tekst zaczyna sie ponizej". "Ministra, nie majaca pojecia o sporcie".
   Tak opisuje ministre niemiecki "Welt Online"
  • ~aron
   2012-05-25 13:29
   Okolica się zmienia a olejnik jak była tak jest wredna
  • ~FA
   2012-05-25 13:36
   Ja nie dopatrzyłam się w tej wypowiedzi krytyki Pana Kaczyńskiego.
   Prezes umie się zachować na pewno nie będzie wstydu przez Niego.
  • ~annastasia
   2012-05-25 13:54
   Co do ministry Muchy pani Monika ma niestety rację ... pani ministra niestety jak widać nigdy nie myśli ani przed działaniem czy wypowiedzią ani po i ośmiesza rząd cysorza Donalda ... ponoć ten zespół Jarzębina i ta śpiewka to też jej wybów i bardzo za nim lobbowała a mając jak dotąd poparcie w ciemno cysorza Donalda pani ministra przeforsowała ponoć wybór tego zespołu i jego śpiewki na hymn Euro 2012, cóż będzie przynajmniej śmiesznie ...!

   Gdyby sie nie powiodło to będzie chociaż jeden sukces - z pewnościa będzie śmiesznie ...!
  • ~Bwana Kubwa
   2012-05-25 13:50
   Cześć STOKROTKA
  • ~spoko spoko
   2012-05-25 13:50
   NA TYM ZDJĘCIU WYRAŹNIE WIDAĆ, ŻE JAK PANI MINISTER PRÓBUJE MYŚLEĆ TO STRASZNIE CIERPI STĄD TE GAFY BEZMÓZGA:)
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
   2012-05-25 13:13
   Za stan umysłu Monisi OLEJNIK odpowiedzialny jest botox (czytaj: jad kiełbasiany), który powoli, kropla po kropli, przedostaje się do ośrodków nerwowych* i powoduje nieodwracalne spustoszenia.

   /* Celowo nie piszę ''do mózgu'', bo presstytuutki mózgów nie posiadają :-)
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.