Olejnik bije w Muchę: Nim język puścisz w taniec...

| Aktualizacja:
X

Ostatnie działania minister Muchy zirytowały Monikę Olejnik. Znana dziennikarka postanowiła pouczyć szefową resortu sportu i użyła dość ostrej fraszki Jana Sztaudyngera.

Nim język puścisz w taniec, załóż na mordę kaganiec - cytuje Jana Sztaudyngera w komentarzu w "Gazecie Wyborczej" Monika Olejnik. Zdaniem dziennikarki z Joanny Muchy śmieją się już Niemcy, a wkrótce kpić będą Rosjanie. Wszystko przez zamieszanie wokół hotelu Bristol. Olejnik uważa, że Mucha sama sobie zaprzecza i jednego dnia mówi co innego, by następnego zmienić zdanie.

Olejnik atakuje jednak nie tylko Muchę. Dostaje się też Janowi Tomaszewskiemu, który powinien przeprosić za ataki na Franciszka Smudę i reprezentację. Na celowniku dziennikarki znalazł się też Jarosław Kaczyński. Stał się cud - pisze - Najbardziej pokojowy kibic proponuje rozejm. Zdaniem Olejnik zmiana Jarosława Kaczyńskiego jest niebywała

Udostępnij na Facebooku
  • ~FA
   2012-05-25 13:23
   Pani Redaktor szkoda dla nich komentarza, czyli Pani języka
   Opowiem kawał o wodzie i wale. Woda wściekle wali w wał. A wał stoi tak jak stał. Tak jest z ich poczynaniami, rządami i wypowiedziami. Ale kropla drąży skałę. Pani Małorzato ale mniej rozsądna i to smuci. Super I wpis. My też Pozdrawiamy
  • ~Dzięgiel
   2012-05-25 13:23
   Wolę głupkowatą Muchę od starego wycierusa tvn Olejnik. Jedno mają wspólne, wypisane na twarzy, ,,inteligencję''.
  • ~mim
   2012-05-25 13:17
   Zawracanie głowy, po prostu brak odwagi i zdecydowania naszym rządzącym - sprawę załatwiłoby krótkie zarządzenie, że na czas trwania Euro nie zezwala się na żadne demonstracje, manifestacje itp. I koniec, kropka.
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.