Wałęsa o Romneyu: Mamy podobne wartości

2012-07-30 18:37 | Aktualizacja: 18:42

Mitt Romney przyleciał do Polski. Kandydat na prezydenta USA spotkał się dziś z Lechem Wałęsą i Donaldem Tuskiem. Byłemu prezydentowi amerykański polityk bardzo się spodobał.




Wizy i tarcza antyrakietowa to były za niskie tematy, o tych nie rozmawialiśmy. (...) O sytuacji w Polsce też nie, bo on wiedzę o naszym kraju posiada - mówił po spotkaniu Lech Wałęsa.  Jest osobą bardzo kontaktową, ma poczucie humoru. Powiedział też, że jak wygra, to zaprosi mnie na dłuższą, dłuższą rozmowę. Widać, że biją od niego wartości, trzyma się zasad. W pobliżu żona, piątka dzieci, a więc jest też w pobliżu mojej rodziny i to wszystko mówi, że jesteśmy bardzo podobni - dodał zadowolony Wałęsa.

Były prezydent przypomniał, że to pierwszy raz w historii, gdy kandydat na prezydenta przylatuje do Polski. Ta wizyta pozwoli nam się zorientować, w jaką stronę Ameryka będzie dążyć, gdyby wygrał - zauważył. Jednocześnie zapewnił, że nie poprze Romneya w walce o prezydenturę, bo byłoby to niegrzeczne






Źródło: TVN24
Wypowiedzi: 153
1 2 3 4 ... 16 starsze
  • ~stoczniowiec2012-08-04 06:23

    Re---cygan--a wpis o 18:55- a ktora SOLIDARNOSC ma zyc,ta co powstala w 1980 roku w stoczni gdanskiej, czy ta co odrodzila sie po okraglym stole?
    Bo przeciez kiedy Jaruzelski wprowadzil w 1981 roku stan wojenny to wlasnie po to,aby wydac specjalna ustawe o rozwiazaniu zwiazku zawodowego Solidarnosc z 1980 roku, a po okraglym stole pojawila sie jakas falszywa Solidarnosc,bez ANNY WALENTYNOWICZ,BEZ JOANNY I ANDRZEJA GWIAZDY I BEZ WIELU INNYCH PRAWDZIWYCH PATRIOTOW,KTORZY WALCZYLI ABY POROZUMIENIE PODPISANE PRZEZ OWCZESNY RZAD Z SOLIDARNOSCIA W 1980 ROKU ZOSTALO PRZEZ RZAD PRZESTRZEGANE.
    Ale po okraglym stole nie bylo juz dla nich miejsca w Solidarnosci, zostal tylko Walesa,Michnik,Mazowiecki,Geremek i jeszcze paru innych,ktorzy wprowadzili nowa Solidarnosc na calkiem nowe tory. Ja wznosze tylko taki okrzyk- niech zyje Solidarnosc,ale ta z 1980 roku.

  • ~AMERYKANSKI POLONUS2012-08-04 06:09

    Re-picu kitu bucu- wpis o 03:04---to prawda,ze narod amerykanski,ktory nie wiele wie o Walesie,bo tylko jedno zdanie,ze obalil komunizm uwaza go za idola Solidarnosci. Ale jak zaznaczylem, narod ten nie zna o nim prawdy,bo nie ma kto im o tym powiedziec. Natomiast jesli chodzi o Polonie Amerykanska, Kanadyjska czy o inne Polonie na swiecie doskonale znaja jego zyciorys i jego przeszlosc i maja o nim niestety ale bardzo zle zdanie, nie jeden raz zostal przez ktoras z Polonii wygwizdany,wiec ostatnio nie spotyka sie z Polakami.
    JAKIE WIEC WARTOSCI MA TW "BOLEK" I JESZCZE DO TEGO POROWNUJE JE DO WARTOSCI ROMNEYA--DOPRAWDY PYCHA ROZSADZA NIE PIERWSZY RAZ NASZA "LEGENDE" I "BOHATERA"
    PRZECIEZ ON NAWET NIE WIE CO TO SLOWO ZNACZY, NO MOZE MU DANUSIA TO OBJASNI.
    W KAZDYM BADZ RAZIE KANDYDAT NA PREZYDENTA BARDZO SOBIE ZASZKODZIL TYM SPOTKANIEM Z WALESA, POLONIA BYLA ZDECYDOWANA NA NIEGO GLOSOWAC,MAM NA MYSLI POLONIE AMERYKANSKA,ALE PO TAKIM JEGO ZACHOWANIU NIKT NA NIEGO NIE ZAGLOSUJE.

  • ~xx2012-08-01 18:47

    oglądam kryminały produkcji amerykańskiej.Nie mogę się nadziwić ile w nich debilizmu.Obywatele USA też wyglądają na debili.Kandydat ma podobne cechy.Nie zrozumiał,ze Bolek przygotował mu pułapkę.Teraz Polonia amerykańska odżegna się od obu judaszy.Na marginesie: na czyje polecenie Bolek przygotował pułapkę?

  • ~Keram2012-08-01 18:20

    Spotkal sie OSZUST z oszustem!!! Ktory lepszy???

  • ~kler ma ryja2012-08-01 14:12

    lechu do mormona ci daleko jak dośłonca jestes zwykły robol po ciagany za sznurki

  • ~gość2012-08-01 09:53

    Bolek /Lejba Kohne - który się wałęsał po świecie / złapał swoje 5 minut i wykorzystał je maksymalnie, aby się i odbić z pleców robotników jak większość cwaniaczków i czego tu zazdrościć, do masonerii nie przyjmą go gdyż za mało nakradł i nauczył najwyżej mogliby go złożyć na stole masońskim w ofierze chyba że pochodzenie ma po matce, to też nie mógłby dostąpić takiego zaszczytu.
    A to, że próbuje się dostać do loży masońskiej to nie On tylko jego Ego, które każdy widzi jak jest wysokie. Poza tym musiałby z klapy wypiąć matkę boską gdyż w loży masońskiej ich szef nie toleruje takich obrazków, bo z jednej strony świadczą o prymitywizmie a z drugiej o przynależności do sekty chrześcijańskiej, którą z całą bezwzględnością i uparcie ścigają od 2000 lat po przyjęciu winy na siebie i swoje pokolenia za ukrzyżowanie Chrystusa oraz złożenia pokłon swojemu Bogu za dobra tego świata, które Chrystus odrzucił i pokłonu nie oddał.
    Przypuszczam, że związki zawodowe przy obecnym opętaniu świata są za małe, aby odmienić los głodujących to wybuchnie w Narodzie przez samo zapłon, ale tylko może to nastąpić z woli Bożej tak, że wielu przestało myśleć więc dotrzeć do nich jest trudno a demagogia szatana stała się powszechna i wszechwładna, goje, czyli krowy nie myślą tylko jedzą pokarm, który Im się podaje i doi do cna, aby wymiona nie popadły w stan zapalny, bo wtedy nie produkowałyby mleczka, które masoneria tak uwielbia.
    Z poważaniem

  • ~Kogel-mogel2012-07-31 17:29

    Tym razem Wałęsa mówi prawdę. Jeden dzieciorób, drugi dzieciorób.Jeden umysłowo ograniczony, drugi również.

  • ~sb2012-07-31 16:42

    to ten amerykanin tez podpiepszał do SB???

  • ~wolna rada2012-07-31 16:02

    re ; observer, he he , polka i inni o kibolskich manierach.
    To że wam nie odpowiada spotkanie Walęsy z Romney - to swiadczy
    o waszej głupocie.
    Pewno wy sami chcielibyście sie spotkać z Romney - tylko o czym by Romney z wami rozmawiał - to dopiero byłoby ZENUJACE !!!

  • ~naiwny2012-07-31 15:35

    No amerykańcy doznają tej radości jak wygra wybory będą mieć prezydenta kapusia .

1 2 3 4 ... 16 starsze