PiS zyskuje, Platforma traci. Oto najnowszy sondaż wyborczy

X

Partia Donalda Tuska wciąż jest liderem rankingu poparcia, ale przewaga nad ugrupowaniem Jarosława Kaczyńskiego jest minimalna. Oto najnowszy sondaż wyborczy Homo Homini dla Wirtualnej Polski.

Na PO głosowałoby dziś 32 proc. Polaków. Oznacza to, ze w ciągu ostatnich dwóch tygodni poparcie dla Platformy spadło o 1 proc. Dokładnie tyle zyskuje za to Prawo i Sprawiedliwość, na które chce oddać głos 30 proc. badanych. 

Na trzecim miejscu ląduje SLD. Na partię kierowaną przez Leszka Millera chciałoby zagłosować 14 proc. wyborców. W tym przypadku poparcie nie zmieniło się. Na Ruch Palikota swój głos oddałoby 6 proc. Polaków. To wzrost notowań aż o 3 proc.

PSL może liczyć na 5 proc. głosów (+1), a Solidarna Polska 4 proc. (-1).

9 procent Polaków jeszcze nie wie, na kogo oddałoby swój głos.

Udostępnij na Facebooku
Źródło: Wirtualna Polska
    Powered by ContentStream
    • ~PIOTR Z RZESZOWA
      2013-03-06 18:34
      NA MLSKAJĄCEGO DZIADA Z PISU NIGDY !!!
    • ~wojtas
      2013-03-06 18:33
      No i b.dobrze !... mówi to wojtas który kiedyś krytykował kaczora.Polska nie ma innego wyjścia musi przyjść ktoś z jajami i pozamiatać tych cwaniaczków.Mam moralnego kaca,że głosowałem na platformę.Teraz zagłosuję właśnie na pis.Mam was gdzieś popierdki!
    • ~Dama Pik
      2013-03-06 18:31
      re ~Rb.2013-03-06 17:41
      GDYBY NIE RYZY AGENT Z NOCNEJ ZMIANY NIE BYLO BY W RZADZIE KOMUNY I UBEKOW ALE DO POMATOLOW TO NIE DOCIERA.
      ---.---.---
      a większymi literami nie możesz ? To by może dotarło ?he he he
    • ~oko
      2013-03-06 18:29
      Jeszcze lemingi mają żer w korycie to popierają PO, ale wkrótce im się skończy to bardzo szybko zmienią zdanie. Bo zwolennicy PO to ci z wykształceniem wyższym bez podstawowego i patrzą tylko na własne koryto bez żadnych ideałów i wyższych celów. Na PiS nie głosują ludzie z zysku, tylko ci co leży im na sercu dobro Polski i ważne jest prawo i sprawiedliwość społeczna , więc taka partia ma przyszłość.
    • ~Rb.
      2013-03-06 18:37
      ~Re~~Dama Pik??? Nie dobieraj sobie tego do glowy,ja sie czasami tak znacam na nieprzyjacielach.
    • ~Aboj
      2013-03-06 18:41
      Przekaz dla debili od roku Matołom wbijają do łbów 1% i 32% To ma się kretynom zakodować i maja powtarzać to jak mantrę
    • ~RENATKA
      2013-03-06 18:46
      BRAWO JAROSŁAW!!! TAK TRZYMAĆ !!! :-)
    • ~Precz z POmatołami!!!!!!!!!
      2013-03-06 18:44
      32 % ludzi oglupionych przez GW i TuskVisionNetwork i tyle na temat.
    • ~Luiza
      2013-03-06 18:41
      Ha hahahaha, widzę , że dzieci Ubeków chcą się tutaj posrać ze zgryzoty na tym forum. Hahahaha...
    • ~Ironimus
      2013-03-06 18:29
      re: "~Nh3.2013-03-06 18:14 70% Na P I S to dobry znak P I S bedzie sam wystarczalny w rzadzeniu.Skoncza sie afery i zlodziejstwa .Brawa dla P I S i tych co popieraja ta partie." --- Optymista ten Nh3 czy żartowniczek?