PiS zyskuje, Platforma traci. Oto najnowszy sondaż wyborczy

X

Partia Donalda Tuska wciąż jest liderem rankingu poparcia, ale przewaga nad ugrupowaniem Jarosława Kaczyńskiego jest minimalna. Oto najnowszy sondaż wyborczy Homo Homini dla Wirtualnej Polski.

Na PO głosowałoby dziś 32 proc. Polaków. Oznacza to, ze w ciągu ostatnich dwóch tygodni poparcie dla Platformy spadło o 1 proc. Dokładnie tyle zyskuje za to Prawo i Sprawiedliwość, na które chce oddać głos 30 proc. badanych. 

Na trzecim miejscu ląduje SLD. Na partię kierowaną przez Leszka Millera chciałoby zagłosować 14 proc. wyborców. W tym przypadku poparcie nie zmieniło się. Na Ruch Palikota swój głos oddałoby 6 proc. Polaków. To wzrost notowań aż o 3 proc.

PSL może liczyć na 5 proc. głosów (+1), a Solidarna Polska 4 proc. (-1).

9 procent Polaków jeszcze nie wie, na kogo oddałoby swój głos.

Udostępnij na Facebooku
Źródło: Wirtualna Polska
  • ~PIOTR Z RZESZOWA
   2013-03-06 18:34
   NA MLSKAJĄCEGO DZIADA Z PISU NIGDY !!!
  • ~wojtas
   2013-03-06 18:33
   No i b.dobrze !... mówi to wojtas który kiedyś krytykował kaczora.Polska nie ma innego wyjścia musi przyjść ktoś z jajami i pozamiatać tych cwaniaczków.Mam moralnego kaca,że głosowałem na platformę.Teraz zagłosuję właśnie na pis.Mam was gdzieś popierdki!
  • ~Dama Pik
   2013-03-06 18:31
   re ~Rb.2013-03-06 17:41
   GDYBY NIE RYZY AGENT Z NOCNEJ ZMIANY NIE BYLO BY W RZADZIE KOMUNY I UBEKOW ALE DO POMATOLOW TO NIE DOCIERA.
   ---.---.---
   a większymi literami nie możesz ? To by może dotarło ?he he he
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.