Prezydent Komorowski o kuli w szpitalu. Też skręcił nogę...

2013-06-20 11:50 | Aktualizacja: 11:52
Bronisław Komorowski w Rzeszowie

Bronisław Komorowski w Rzeszowie (Fot. Fot. Patryk Ogorzałek Agencja Gazeta / Agencja Gazeta)

Prezydent musi bardziej na siebie uważać, bo choć w piłkę nie gra i po boisku nie biega, skręcił nogę, podobnie jak premier. Bronisław Komorowski trafił do szpitala MSW. Podpierał się kulą.




Bronisław Komorowski skręcił kostkę z czasie wykonywania służbowych obowiązków - informuje "Super Express". - Prezydent doznał niegroźnej kontuzji nogi. Z tego, co wiem, niefortunnie stanął i skręcił kostkę - wyjaśnia Joanna Trzaska-Wieczorek z Kancelarii Prezydenta. - Nie ma to jednak żadnego wpływu na jego obowiązki, które wypełnia normalnie. Podczas oficjalnych spotkań pan prezydent chodzi bez kuli - dodaje.

Dziennikarze odnotowali wczorajsze spotkanie premiera i prezydenta w szpitalu MSW. Obaj politycy podpierali się kulą. Donald Tusk przyjeżdża do szpitala na zabiegi rehabilitacyjne po kontuzji, jakiej doznał kilka dni temu na boisku, w czasie gry w piłkę.

Szef rządu ma skręcony staw skokowy w kostce, zerwane więzadło boczne, stłuczoną torebkę stawową i pękniętą kość.






Źródło: Super Express
Wypowiedzi: 84
1 2 3 4 ... 9 starsze
  • ~-WANDA2013-06-22 16:58

    NIE WSZYSCY DOSTAJĄ SKIEROWANIA NA ZABIEGI REHABILITACYJNE? INNI MUSZĄ BIEGAĆ BEZ ZABIEGÓW./.

  • ~MATADOR462013-06-22 06:44

    ŻEBY DONALD NIE CZUŁ SIĘ JAK SKOPANY PIES

  • ~nie cygan2013-06-21 10:05

    Kiedys było powiedzenie, że dla towarzystwa cygan dał sie powiesić.

  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki2013-06-21 08:21

    Ale to łamagi ,wszystkie lemingi to pierdoły .

  • ~Schetina2013-06-21 08:19

    Dość tej rywalizacji panowie ,bierzcie się za robotę .

  • ~Karma2013-06-21 08:05

    P prezydencie nie zabijaj więcej zwierząt na polowaniu to przynosi pecha.

  • ~cd2013-06-21 06:37

    PO skręciła obydwie nogi

  • ~Pan Kleks2013-06-20 23:30

    ~Życzymy2013-06-20 12:39

    Dużo zdrówka PANIE PREZYDENCIE.

    Nie podlizujcie sie tak bezwstydnie! Oni tego i tak nie czytają!

    Tak naprawdę - to oni w ogóle nic nie czytają!
    (a nawet jak czasami cos czytają - to i tak nic nie rozumieją!

  • ~Łuza2013-06-20 23:05

    Komoruski o kuli? Niebywałe!

    A ja cały czas żyję w przekonaniu, że to właśnie Komoruski jest Polsce kulą u nogi!!!

    Jednym słowem - kula na kuli i kulą pogania - coś a la piramidka w bilardzie!

    No właśnie - czy pan grywa w bilard, panie baronie?
    No to ta dodatkowa kula bardzo na czasie - można oszukiwać...

  • ~Józef Szwejk, jr III (RP)2013-06-20 22:48

    Bul za ostro skręcił w lewo, nie wyrobił się na wirażu i po raz kolejny wypadł z trasy slalomu giganta!

    Jak mawiał mój pradziad Józef Szwejk - jednemu z drugim się wydaje, że jest gigantem albo przynajmniej przejedzie sie szlakiem gigantów - a tu nagle się okazuje, że to zwyczajni **********

    Wy mnie, poruczniku Dub, jeszcze nie znacie!

    ALE JA WAS ZNAM!

1 2 3 4 ... 9 starsze