Prezydent Komorowski o kuli w szpitalu. Też skręcił nogę...

| Aktualizacja:
X

Prezydent musi bardziej na siebie uważać, bo choć w piłkę nie gra i po boisku nie biega, skręcił nogę, podobnie jak premier. Bronisław Komorowski trafił do szpitala MSW. Podpierał się kulą.

Bronisław Komorowski skręcił kostkę z czasie wykonywania służbowych obowiązków - informuje "Super Express". - Prezydent doznał niegroźnej kontuzji nogi. Z tego, co wiem, niefortunnie stanął i skręcił kostkę - wyjaśnia Joanna Trzaska-Wieczorek z Kancelarii Prezydenta. - Nie ma to jednak żadnego wpływu na jego obowiązki, które wypełnia normalnie. Podczas oficjalnych spotkań pan prezydent chodzi bez kuli - dodaje.

Dziennikarze odnotowali wczorajsze spotkanie premiera i prezydenta w szpitalu MSW. Obaj politycy podpierali się kulą. Donald Tusk przyjeżdża do szpitala na zabiegi rehabilitacyjne po kontuzji, jakiej doznał kilka dni temu na boisku, w czasie gry w piłkę.

Szef rządu ma skręcony staw skokowy w kostce, zerwane więzadło boczne, stłuczoną torebkę stawową i pękniętą kość.

Udostępnij na Facebooku
Źródło: Super Express
  Powered by ContentStream
  • ~Zawias.
   2013-06-20 13:21
   Donald Tusk wcale, ale to wcale nie skręcił kostki na boisku, on sobie kulfon rozje..ł jak wyleciał z safy jak PiS zapukał PUK, PUK. Na boisku go tylko lekko "docieli".
  • ~zenek
   2013-06-20 13:23
   Pytam czy to lewe nogi skręcone ? bo obaj skręcają w lewo Kara Boża za promowanie lewactwa Teraz obaj powinni isć po skierowanie do lekarza pierwszego kontaktu i poczekać kilka miesięcy na przyjęcie do ortopedy Następny krok to rok poczekania na rehabilitację zobaczyli by jak nas urzadzili
  • ~starzec
   2013-06-20 13:44
   Czekamy jeszcze na skręcenie karku.
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.