Kto zastąpi Pawła Grasia? Posłanka PO: To może być kobieta

| Aktualizacja:
X

Paweł Graś wkrótce przestanie być rzecznikiem rządu. Kto go zastąpi? Zdaniem posłanki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, mogłaby to być kobieta, która niekoniecznie powinna być z PO

Nowy rzecznik rządu niekoniecznie musi być z Platformy Obywatelskiej i może to być kobieta. Tak mówiła w radowej Jedynce posłanka Małgorzata Kidawa- Błońska z PO, pytana o to, czy to ona będzie następczynią Pawła Grasia. Moim zdaniem, musi być to osoba młodsza - dodała.

Ja bym chciała, żeby to była kobieta- jak pan premier już idzie tak mocno jak w żadnym innym kraju, że kobiety mogą zajmować różne bardzo trudne stanowiska - podkreślała Małgorzata Kidawa- Błońska. Paweł Graś został ostatnio sekretarzem generalnym Platformy Obywatelskiej. Od nowego roku zatem pożegna się z funkcją rzecznika rządu. Premier zapowiedział, że w nowym roku będzie szukał nowego rzecznika czy rzeczniczki.

Udostępnij na Facebooku
  • ~POKLOSIE
   2013-12-17 15:34
   PROF.KIK MILOSNIK I WYZNAWCA RUDEGO.ALBO JESZCZE LEPSZY WYKSZTALCONY IDIOTA.
  • ~rex
   2013-12-17 13:07
   to pies kościelny opus dei legiony hrystuska romka i atomka to degeneraci i psycho paci
  • ~tt
   2013-12-17 15:42
   To i cieć juz się ewakuuje ?. Hmmmm... ciekawe to ciekawe... A na lepszą posadę czy może mniej odpowieddzialną za co prorok dupska nie przytrzaśnie ? Ojjj zaczyna się ucieczka...
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.