Kto zastąpi Pawła Grasia? Posłanka PO: To może być kobieta

| Aktualizacja:
X

Paweł Graś wkrótce przestanie być rzecznikiem rządu. Kto go zastąpi? Zdaniem posłanki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, mogłaby to być kobieta, która niekoniecznie powinna być z PO

Nowy rzecznik rządu niekoniecznie musi być z Platformy Obywatelskiej i może to być kobieta. Tak mówiła w radowej Jedynce posłanka Małgorzata Kidawa- Błońska z PO, pytana o to, czy to ona będzie następczynią Pawła Grasia. Moim zdaniem, musi być to osoba młodsza - dodała.

Ja bym chciała, żeby to była kobieta- jak pan premier już idzie tak mocno jak w żadnym innym kraju, że kobiety mogą zajmować różne bardzo trudne stanowiska - podkreślała Małgorzata Kidawa- Błońska. Paweł Graś został ostatnio sekretarzem generalnym Platformy Obywatelskiej. Od nowego roku zatem pożegna się z funkcją rzecznika rządu. Premier zapowiedział, że w nowym roku będzie szukał nowego rzecznika czy rzeczniczki.

Udostępnij na Facebooku
    Powered by ContentStream
    • ~POKLOSIE
      2013-12-17 15:34
      PROF.KIK MILOSNIK I WYZNAWCA RUDEGO.ALBO JESZCZE LEPSZY WYKSZTALCONY IDIOTA.
    • ~rex
      2013-12-17 13:07
      to pies kościelny opus dei legiony hrystuska romka i atomka to degeneraci i psycho paci
    • ~tt
      2013-12-17 15:42
      To i cieć juz się ewakuuje ?. Hmmmm... ciekawe to ciekawe... A na lepszą posadę czy może mniej odpowieddzialną za co prorok dupska nie przytrzaśnie ? Ojjj zaczyna się ucieczka...
    • ~kisiek
      2013-12-17 17:03
      ewakuacja c.d - po Arabskim, Rostowskim, Nowaku itd
      pozdro
    • ~ZORRO5
      2013-12-17 17:10
      A GDZIE ZNAJDĄ KOBIETĘ Z TAKIM NOCHALEM ?
    • ~kuku ryku
      2013-12-17 13:04
      to musi być kato liczko taka modlaca sie jak kopać to musi być kleru kał taka święta walnieta jak suchocka i zdrowa na suchoty kocielne
    • ~Rex
      2013-12-17 12:43
      Czy to ma byc Anna Grodzka ?
    • ~Drzazga 101
      2013-12-17 11:22
      "Kto zastąpi Pawła Grasia? Posłanka PO: To może być kobieta"
      O Matko, nad tym bym przeszedł do porządku dziennego - mnie bardziej interesuje KTO ZASTĄPI McDonalda, kuervas ?! Bo TO jest PROBLEM !
      Hej !-
    • ~gosc
      2013-12-17 11:07
      a co ciec nie daje rady juz sprzatac podworka u niemca albo tusk szykuje mu droge ucieczki z Polski jak arabskiemu?
    • ~mago
      2013-12-17 12:30
      Och,te usteczka?