Palikot atakuje PiS: To "polityczne knury". Kaczyński to zły człowiek

X

Bardzo ostre słowa Janusza Palikota o liderze PiS i jego partii. Szef Twojego Ruchu nie przebierał w słowach na antenie TVP Info.

Nic gorszego Polsce nie mogłoby się przytrafić niż to, że te "polityczne knury" wygrają wybory. Biorę za te słowa pełną odpowiedzialność. Polska jest fundamentalnie zagrożona PiS-em. I musimy zrobić wszystko, żeby PiS nie wrócił do władzy - mówił Janusz Palikot w programie "Dziś wieczorem" komentując spot wyborczy koalicji Europy Plus oraz Twojego Ruchu.  W spocie znalazły się: akcja CBA i libacja w klubie ze striptizem.

Lider Twojego Ruchu uważa, że Platforma nie uchroni już Polski przed czarnym, PiS-owskim scenariuszem.

Kaczyński to zły człowiek. Ile razy już nas oszukał? Mówią, że się zmienił, że katastrofa smoleńska uczyniła z niego innego człowieka.(…) Nic z tego, on tylko chodzi w stroju patrioty  - mówi Palikot.

I przekonywał, że dziś w kampanii trzeba bardzo mocno i twardo ostrzegać Polaków przed pewnymi politycznymi decyzjami.

Palikot obwinia też Jarosława Kaczyńskiego za brak euro w Polsce, które jego zdaniem jest prawdziwą tarczą antyrakietową

Gdyby nie Kaczyński i jego eurosceptycyzm, i gdybyśmy mieli dzisiaj euro w Polsce, to bylibyśmy naprawdę bezpieczni. Bo atak na Polskę byłby atakiem na całą strefę euro. To jest racja militarna i polityczna, nie tylko ekonomiczna. Uważam, że euro jest prawdziwą tarczą antyrakietową - stwierdził Palikot.

Udostępnij na Facebooku
    Powered by ContentStream