Posłanka mocno wychwalała również inne zalety boksera, który z list SP startuje do europarlamentu. Jego siłę umysłu nazwała rewelacyjną.

On mówi o rzeczach, które nie są politycznie poprawne, dlatego będzie atakowany. Jest na to przygotowany. Czas najwyższy, żeby w polityce było coraz więcej ludzi, którzy nie są politycznie poprawni i żeby starcie poglądów nastąpiło na ringu politycznym - stwierdziła Kempa.

Monika Olejnik spytała swojego gościa, czy zgadza się z tezą Tomasza Adamka, że trzeba leczyć homoseksualistów z homoseksualizmu.

To jest kwestia dotycząca bardziej zwrócenia uwagi na to, że pewna bardzo wąska grupa próbuje narzucić swoje teorie, swój sposób na życie - odpowiedziała Kempa.

Jej zdaniem słowa Adamka o leczeniu homoseksualistów oznaczają tak naprawdę sprzeciw wobec równouprawnienia takich par.

Ta prosta wypowiedź Tomasza Adamka tak naprawdę przekłada się na to, że nie powinno być w naszym kraju zgody na to, aby państwo polskie traktowało (homoseksualistów tak samo), w sensie na przykład ulg podatkowych, różnego rodzaju przywilejów, jakie mają w Polsce rodziny - powiedziała posłanka.

Kempa stanęła także murem za Adamkiem, który powiedział, że Anna Grodzka jest mężczyzną.

Jeśli pani mnie pyta prywatnie, jako Beatę Kempę, to tak, ja sądzę, że jest to mężczyzna. Miał rodzinę, miał dzieci. Jeśli wewnętrznie czuje inaczej, ja to szanuję, ale dla mnie to jest to mężczyzna - stwierdziła.