Mastalerek nie chciał rozmawiać na temat swojego poprzednika. - Lepiej dziś rozmawiać o Andrzeju Dudzie, człowieku, który w drugiej turze zmierzy się z Bronisławem Komorowskim. Sprawa jest zamknięta. Nie jestem wróżbita Maciej, tylko rzecznik PiS i nie będę tu wróżył i stawiał hipotez. Rozmawiajmy o wyborach prezydenckich i o uczciwych wyborach - mówił w Radiu ZET rzecznik Prawa i Sprawiedliwości.

CZYTAJ WIĘCEJ: Hofman kontratakuje: Ohydę całej akcji przeciw nam widać wyraźnie>>>

Monika Olejnik chciała jednak dowiedzieć się, czy wywiad Adama Hofmana dla dzisiejszego „wSieci”, w którym polityk usunięty z PiS mówi, że został zlinczowany, przekonał kogoś w Prawie i Sprawiedliwości. - Sprawa dla nas jest zamknięta, ale to, że Adama Hofmana zlinczowano, to jest sprawa oczywista. To jest fakt. Gdyby Adam Hofman lub inny przedstawiciel wtedy PiS był na miejscu Radosława Sikorskiego i tej sytuacji, którą opisał tygodnik „Wprost” to dziś to byłaby pierwsza rozmowa, dziś wszystkie media zajmowałyby się Adamem Hofmanem, który miałby ochronę BOR - odpowiedział Mastalerek.

Dodał, że dziś Mariusz Błaszczak zwróci się do Ewy Kopacz, aby wyrzuciła Sikorskiego z PO i wnioskowała o usunięcie go z fotela marszałka Sejmu.