Negocjacje - level hard. Takich technik używali Bartosz Arłukowicz i Porozumienie Zielonogórskie

| Aktualizacja:

Jeśli przestać wpatrywać się w treść sporu lekarzy z Porozumienia Zielonogórskiego z Ministerstwem Zdrowia, można zobaczyć cały przegląd technik negocjacyjnych używanych przez zawodowców. Kto jest lepszy w tym fachu? Kto lepiej wyczuwał moment i był bardziej bezlitosny?

wróć do artykułu
  • ~Robnad
    (2015-01-09 07:45)
    PO kiego to wszystko, skoro sprowadza się do obietnic, które musi zatwierdzić Sejm?
    tak, jak juz napisałem.
    konferencja pokojowa zakończyła się sukcesem.
    wyznaczono termin wojny.
    P.s.
    nie prościej było napisać, że to wszystko POkłosie wprowadzanej reformy zdrowia rypadła?
    "komercjalizacja oznacza to, że zakład opieki zdrowotnej traci swoją dotychczasową misję,że jako spółka prawa handlowego musi pracować dla zysku. I to jest niebezpieczne"

    oczywiście przygłupiaści wyborcy partii kosiarzy umysłów tego za cholerę nie POjmą, nie mówiąc o zwykłym pojmowaniu.
    zamiast świnie pasać, dostali prawa wyborcze.
    reszta, to brzęczenie much w uszach, i to by było na tyle, he, he, he.
  • ~Chi
    (2015-01-09 08:05)
    Osobniku (Robndt).
    Tobie ne świnie paśc ale pójść do ucznia ze szkoły podstawowe ( szściokilasowej, 6 klasowej)po nukę!
  • ~kto blokuje specjalizacje lekarzy?
    (2015-01-09 08:27)
    Kto blokuje specjalizacje lekarzy?
  • ~kto blokuje specjalizacje lekarzy?
    (2015-01-09 08:31)
    **** PO co takie negocjacje, w ktorych wszyscy maja racje, // oprocz chorych.
    Nie pomoga forsy wory.
    Gdy blokuja specjalizacje lekarzom mlodym, a starym w corporacjach menadzerom jakos sie tam powodzi,
    wieco co chodzi?
  • ~em
    (2015-01-09 09:08)
    Ciagle walcza o dobro pajenta/rzad i zwiazki/ a efekt tej walki jest taki ze pacjentom jest coraz gorzej a lekarzom coraz lepiej i to jest dorobek 25 lecia solidarnosci.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2015-01-09 09:58)
    Jakim prawem bracia Kaczynscy wpuscili z Polski ponad trzy tysiace mlodych lekarzy ?.Teraz niech was lecza specjalisci z Limanowej.
  • ~Big business.Drugi po bankach.
    (2015-01-09 10:38)
    Jesliw dazdym wojewodztwie na wiele specjalizacji lekarskich jest pozwolenie na jednego/ 1/ specjalizacje lekarza, to system jestchory. Amen. Dlaczego nie chcemy zaplacic dla lekarza podczas specjalizacji okolo 3 tysiecy pln miesiecznie, a wolimy dac na budowe domu kultury, ktory jest kilka dni w tygodniubez jakiejs widocznej dzialalnosci, czy pozytku, gdzienawet W>C> sa` zamkniet=e dlaprzexchodniow/ utrzymujacych ten np. budynek ze swoich podatkow/.Taka specjalizacja trwa kilka lat, ale inni potrafiapodpisac umowy z lekarzami, ktorzy zrobia specjalizacje w zamianza kontrakt do odpracowania w danym szpitalu czy przychodni. Ale corp. i rozne zp. z o. o. mysla inaczej, bo business na sluzbie zdrowia po bankach to BIG BUSINESS.
  • ~za, a nawet przeciw La Carpatii.
    (2015-01-09 10:55)
    RRRobia jjjakies negocjacje,
    w koncu wszyscy maja racje.
    Juz zniknely ze`stron tirowki,
    bo nastaly kilometrowki.
    Jedza/ osmiorniczki/,
    piluja trzynastki,
    jedza pija , lulki pala/ kubanskie lulki/
    a carpaccio zachwalaja,
    La Carpatia wykreslona,Kaz porzucil druga zone,
    Bylo wiele negocjacji,
    czy dopuszcza do specjalizacji?
  • ~wystarczy pozwolic mlodym lekazomrobic specjalizac
    (2015-01-09 11:04)
    Egzorcysci sa potrzebni i dobrze, ze sa na forach.Jeszcze pare lat temu bylo ich kilku, a obecnie jest ich ponad trzystu , a wedlug roznych zrodel potrzeby sa znacznie wieksze. Nie wiem czy egzorcysta moze byc Egzorcysta Gazetowo-forowy.
  • ~swe
    (2015-01-09 11:06)
    Ten "minister inaczej" miał dużo czasu by uzgodnić wszystkie problemy, ale zaczął rozmawiać w grudniu. Ciekawe czy te manipulacje nie zostały mu jeszcze z programu "Agent", gdzie wykazał się podobno znacznym stopniem umiejetności oszukiwania. Karygodne jest też negocjowanie w dniu świeta i to od 16-tej, potem przeciąganie do rana. Po co się godzono na takie formy ? Facet nie robił nic przez pół roku a potem negocjuje po nocach, jak to nazwać ?
  • ~realista
    (2015-01-09 11:19)
    Typowe zagrania drobnych oszustów na zasadzie kto będzie większym cwaniakiem i krętaczem. W normalnych krajach takie zagrania dyskredytują tego, kto je stosuje przekreślając jego wiarygodność i kończą rozmowę.
  • ~Robnad
    (2015-01-09 11:27)
    EGZORCYSTA IV RP2015-01-09 09:04
    Chi2015-01-09 08:05

    tylko tyle wynieśliście z pasjonującej lektury?
    ten ostatni nawet skopiować nicka nie POtrafi, he, he, he.

    możecie sobie POszczekać dalej, właściwie POpiszczeć, ha, ha, ha, ja.
    logika to dla was terra incognita. meandry krętactwa Parady Oszustów myślą jasną tego od bulu" nad Himalayami. ło matko.
  • ~baca
    (2015-01-09 11:33)
    do -kosmo

    w Polsce tuska i kopacz bez mafijnych powiązań nie masz zamówień w tym karju jest tylko dla "swoich" patrz owsik, lis, gugała i inni POsłuszni...

    obecnie mamy drugą SYCYLIĘ ...

    to jest cała opdoiwedz na twoja sr...ę,

    a jeszcze podróż do USA Schetyny który jedyne co powiedział mądrego to : HALLO !1!! schetinescu był tak wystraszony, że mozna było paśc ze śmiechu, żadnej relacji z wizyty w mediach tuska...
  • ~Taaka prawda
    (2015-01-09 12:01)
    re ~Robnad2015-01-09 07:45

    PO kiego to wszystko,
    ---
    no właśnie po kiego to wszystko jak w artykule jest na temat technik używanych przez obie strony a nie treści .?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-01-09 12:03)
    Zagadka wyborcza
    Co to za skrzyneczka, co to za szkatułka:
    wrzucasz głos 'Kaczyński' - wychodzi... Piechociński!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-01-09 12:04)
    kiedy bandyci z peło
    i psl ponownie podniosa wiek emerytalny ? kiedy ?
  • ~Drzazga 101
    (2015-01-09 14:54)
    O Matko, jakie znowóż TECHNIKI mediacyjne, o czym my tu mówimy, kuervas, co ?!
    Jak to jest, że bywszy likarz-Arłukowicz, taki z początku eseldmański JUDYM, tak głęboko wlazł w buty Platformersów - kasa Misiu, kasa ! - że Eseldmany mówią o nim : "Dzięki Bogu, to już nie nasz czeławiek"
    Jak to można, z palcem w dupie, sprzeniewieżyć swoje młodzieńcze DEAŁY, kuervas, Panie Ministrze Arłukowicz, Bartoszu zresztą ?! Gdie Wy, tepier, a ?!
    Hej !-
  • ~rok2015
    (2015-01-10 11:32)
    a tak na marginesie z tej fotki widac jak by wszystkich i wszystko Pogryzl ,hej hej to nie PIC brader
  • ~rok2015