Gwałtowna zmiana planów. Posłanki Nowoczesnej zabrały Komisję Wenecką ze spotkania z PiS

| Aktualizacja:

Miało nie być rozmów goszczących w Polsce przedstawicieli Komisji Weneckiej z opozycją. Politycy PiS tłumaczyli, że to bezcelowe, choć posłowie PO i Nowoczesnej domagali się spotkania, by przedstawić kulisy konfliktu między rządem Prawa i Sprawiedliwości a Trybunałem Konstytucyjnym. Skończyło się na tym, że dwie posłanki Nowoczesnej weszły na rozmowy przedstawicieli PiS z członkami Komisji Weneckiej i... zabrały ze sobą zagranicznych gości.

wróć do artykułu
  • ~Sznitt
    (2017-09-16 10:32)
    To te dwie których zapomniał wziąć ze sobą Petru do Portugalii??? Rozmawiałem z Ryśkiem , powiedział że je zabierze następnym razem. Mają czekać na telefon.
  • ~slowianka
    (2017-09-15 20:35)
    Wiec co w zwiazku z tym to zaczyna byc groteska....... wija sie jak piskorzyce a fe..
  • ~T
    (2017-09-15 18:33)
    To nie ma żadnego znaczenia. Musimy szybko budować silną armię aby odeprzeć atak germański. A z drugiej strony ruski sie czają. Tylko siła nas obroni, a takie bzdety jak komisja wenecka to se można wsadzić, ale po co.
  • ~IGO
    (2017-09-15 09:47)
    dlaczego tego nie nazwać po imieniu Kaczyzm czyli najpodlejsza odmiana Faszyzmu.Tragedią jest to że jest tak dużo tumanów,którzy tą Kaczystowską zarazę popirają.
  • ~Zbyszek M
    (2017-09-13 21:56)
    Skąd w Polsce biorą się ludzie głosujący na przygłupów, niby-polityków bez żadnej klasy i ogłady. Nie mówię już o patriotyzmie ale elementarnych zasadach dobrego wychowania!
  • ~s
    (2017-09-13 17:42)
    Ale sie POlactwo cwaniactwo rozwscieczylo ujadaja jak wsciekle psy.
  • ~KAROLEK
    (2017-09-13 09:52)
    HE HE HE - IDZ NA CAŁOŚĆ ! IDZ NA CAŁOŚĆ ! NAWIEDZONE I NIEDOPIESZCZONE BRZYDACTWA CHCĄ ZAISTNIEĆ ! PO WYBORACH PRZEPADNIECIE JAK PALIKOCIARNIA I SLD .
  • ~ONA43
    (2017-09-13 07:50)
    Widzę pod postem wielkie poruszenie internetowych PISowców na zamówienie. Ile Wam płacą za jeden nie pochlebny komentarz? Tak jak za przyjazdy na miesięcznice, za przyjazdy na pochody, piękne autobusy wysyłają do małych wiosek do biednych ludzi , żeby ich wykorzystać w swoim dorwaniu się do koryta. Piszcie i zarabiajcie kochani, bo to jeszcze tylko do wyborów jest czas.
  • ~Marek
    (2016-09-20 18:18)
    Co dwóch byłych komuchów mogło powiedzieć ludziom z Komisji? Że jest prawo i sprawiedliwie a w Polsce panuje demokracja i opozycja jest pieszczona przez rządzących? Chyba się nie przestawili na teraźniejszość. Jeszcze mają w uszach: "Niech nam żyje jedynie słuszna partia i jej I sekretarz". A prawdę mówiąc - chyba tak właśnie to widzą.
  • ~Bacio
    (2016-09-16 16:01)
    Monika @ LECZYĆ SIĘ na twardym POsłaniu w LAGRU SYBIRSKIM
  • ~Monika
    (2016-09-16 13:22)
    PiSowcy niszczą demokrację, a dla takich jak oni powinna być kara śmierci
  • ~grace
    (2016-09-15 17:49)
    wszystko bylo by fajnie bo obie strony maja prawo przedstawic swoj punkt widzenia tylko poprzednia wizyta rowniez wygladala w sposob taki ze to z opozycja komisja chciala rozmawiac nie bardzo sluchajac strony rzadu troche to dziwne bo to wlasnie rzad zaprosil komisje i poprosil o pomoc a nie opozycja czyli od razu pokazano po czyjej stronie stoja mimo ze decyzja jeszcze nie zapadla pani daje do zrozumienia ze jest zaniepokojona tym ze rzad podwaza autorytet trybunalu czyli juz wiemy co bedzie w ozeczeniu nim zostalo przyjete i rozpatrzone orzeczenie jest ciagle nakazujace i rozkazujace rzadowi nie widzialam uwag o tym ze TK powinno co kolwiek zmienic czy zrobic w kazdym sporze jest troche racji po jednej i drugiej stronie jesli chce sie uzyskac kompromis trzeba to uwzglednic w tym przypadku decyzja komisji zapadla przed jej zbadaniem i jest rozkazem dla rzadu wylacznie
  • ~bk
    (2016-09-15 17:16)
    Bezczelne, wstretne baby, wdarly sie na spotkanie i jazgotaly swoj punkt widzenia. A co mnie obchodzi TK, okradl mnie z wieku emerytalnego i OFE. A jakie to fajne prawo w POlsce pozwala aby PITERA kupila mieszkanie za 15 tys zl, od Warszawy, a my musimy ciezko zasuwac, dla nas mieszkanie jest warte 660 tys.
  • ~wyborca Nowoczesnej ZAWIEDZIONY
    (2016-09-15 11:18)
    Petrus Petrus Petrus naucz te panie wychowania bo skonczysz jak ten z Palikociarni
  • ~Nika
    (2016-09-15 10:59)
    I co, zabrały ich na bara-bara? ,a może kazały zapłacić po dysze dla króla Petru?
  • ~adam
    (2016-09-15 02:24)
    volksdeutsche walczą z Polską.
  • ~PZPR
    (2016-09-14 21:05)
    Ale "wyznawców" to zdenerwowało, przecież nic się nie stało. Luz większy i uśmiech:-) A problem stworzyli sami rządzący, najpierw zaprosili koalicje a potem odmówili jej głosu, powtórka z PZPR?
  • ~Ale fotka
    (2016-09-14 18:58)
    One są NoPOczesne w łapaniu MUCH Joanna Szwinberng POłyka a Kamila Gasiuk -Pichsiuk czeka aż jej wPOdnie to ich POżywienie jak widać na ZDJECIU
  • ~total szok