Gwałtowna zmiana planów. Posłanki Nowoczesnej zabrały Komisję Wenecką ze spotkania z PiS

| Aktualizacja:

Miało nie być rozmów goszczących w Polsce przedstawicieli Komisji Weneckiej z opozycją. Politycy PiS tłumaczyli, że to bezcelowe, choć posłowie PO i Nowoczesnej domagali się spotkania, by przedstawić kulisy konfliktu między rządem Prawa i Sprawiedliwości a Trybunałem Konstytucyjnym. Skończyło się na tym, że dwie posłanki Nowoczesnej weszły na rozmowy przedstawicieli PiS z członkami Komisji Weneckiej i... zabrały ze sobą zagranicznych gości.

wróć do artykułu
  • ~patriota
    (2016-09-12 17:55)
    durny tekst p. swetru, dziennikarz wyczuł spisek m. kuchcinsikiego katastrofa, jak tacy dziennikarze koncza studia i kto ich egzaminuje?, ciekawe
  • ~Iza
    (2016-09-12 17:58)
    Widac ze te dwie kobiety maja jaja. W PIS panika.
  • ~Iza
    (2016-09-12 18:00)
    Widac ze te dwie kobiety maja jaja. W PIS panika.
  • ~wiler
    (2016-09-12 18:01)
    hehehe a to psie uki...
  • ~Karol
    (2016-09-12 18:02)
    Nowoczesna kojarzy mi się z czymś najgorszym w przestrzeni publicznej. Zaprzaństwo, Targowica 2.0 jak tam wolicie. Ludzie którzy w moim przekonaniu w momencie objęcia władzy działaliby na szkodę Polski. To środowisko zaKODowanych, którzy w takich krajach jak USA,UK zostaliby po wsze czasy wykluczeni z debaty publicznej (PO/PSL/SLD też) za służenie obcym. A u nas z każdego ******a politycznego można zrobić partię i brylować swoją głupotą przez cztery lata. Z nimi nie powinno się rozmawiać.
  • ~JOHNY BRAVO
    (2016-09-12 18:09)
    NIE MOGE PATRZECI NA TE ANTYPOLSKIE HAZARKI BO BIERZE MNIE NA WYMIOTY A WY ? PRZYPOMINAJA MI AKTYWISTKI Z CZASOW STALINOWSKICH I TO TEGO NAJGORSZEGO TYPU. PO ZACIETYCH GEBACH WIDAC, ZE SA DO CNA ZINDOKTRYNOWANE IDEA JEWROPEJSKA.
  • ~sam
    (2016-09-12 18:11)
    Petru, "syn" komunistycznego aparatczyka tow. Balcerowicza z PZPR to podobno klon Pawki Morozowa;-) Polacy gardzą donosicielami na Polskę i Polaków. PObis Petru, to wyjątkowo paskudna partia, manipulująca faktami. Chcą utrzymać ciągłość komunistycznych pokoleń i zdobytych przywilejów.
  • ~Demokracja
    (2016-09-12 18:12)
    Brawo, brawo Nowoczesna,- tak trzymac. Nie dac sie PlSsdzielcom... !
  • ~karl
    (2016-09-12 18:13)
    WŚCIEKLE i wrednie walczą o koryto. Widzą jak w PO zarabia się fortuny....
  • ~ha...ha...ha...ha...
    (2016-09-12 18:15)
    No tego "najlepsza zmaina" sie niespodziwała...prawda PlSsssdziecy !?
  • ~janka
    (2016-09-12 18:17)
    Brawo Nowoczesna. PO też będzie ostro działać od 2019 roku, jak Schetyna skończy pisać program
  • ~AL
    (2016-09-12 18:18)
    Te paniusie to zwyczajne p..anie.
  • ~~mam jaja
    (2016-09-12 18:21)
    Te dwie fizdy donoszą do komisji wendeckiej na Polskę, chcą by przygłupi rzepa żądził z mafią sędziowska, kulwa to nie o take Polske walczyłem.
  • ~wkurzony
    (2016-09-12 18:24)
    Ogolić łby tym POdłym targowiczankom !!! Czy w POlsce zawsze znajdą się zdrajcy ???
  • ~gert
    (2016-09-12 18:30)
    UBECKIE i komunistyczne trolle trolle śmierdzą strachem przed zmianami korzystnymi dla Polaków.
  • ~Hejka
    (2016-09-12 18:39)
    A czy opozycja poinformowała szanowna komisje o praworządności przy reprywatyzacji HGW?
  • ~jap
    (2016-09-12 18:39)
    Mają tupet te targowiczanki! A "leśne dziadki" jeszcze nie pojęły kulisów konfliktu...
  • ~ect...
    (2016-09-12 18:43)
    POniemiecki der szmatławcu! Nie dość, że nie panujecie w ogóle nad własnym wydaniem, jak to było przez ostatnie dwa dni, gdzie każdy pisał co chciał i jak chciał manipulowano wpisami do woli, to jeszcze w waszej agonii wciąż szczekacie na Polskę. Nie myślcie, że znienawidzony przez was pan Max Kolonko i my internauci, zapomnieliśmy o wyrzuceniu waszej niemieckiej propagandy z Polski - RAZ NA ZAWSZE I TO JUŻ NIEDŁUGO!
  • ~MARKO
    (2016-09-12 18:44)
    WIDZĘ ŻE UKAZUJĄ SIĘ OPINIE KTÓRE PRZESZŁY PISOWSKĄ CENZURĘ
  • ~Demokracja
    (2016-09-12 18:45)
    No to pewnie ten komunistyczny prokurator pietrowicz pewnie juz robi ze strachu pod siebie....Przeciez prezes k u r d p e l go za to ukrzyzuje....! Jak on mógł do tego dopuscic...!?

Może zainteresować Cię też: