Prezes PiS przyjechał odwiedzić grób brata na Wawelu. Tłum krzyczał: Będziesz siedział

| Aktualizacja:

Prezes PiS Jarosław Kaczyński przyjechał w sobotę wieczorem na Wawel, gdzie złoży kwiaty na grobie Lecha i Marii Kaczyńskich. Grupa osób protestujących przeciwko tej wizycie i "upartyjnieniu Wawelu", zgromadzona u stóp wzgórza, wznosiła okrzyki "Będziesz siedział".

wróć do artykułu
  • ~janusz
    (2017-03-24 22:37)
    puchatek, życzę powrotu do zdrowia
  • ~R.Glenervan
    (2017-03-22 00:32)
    Naturalnie Kaczynski moze sie modlic na grobie brata, do ktorego smierci conajmniej sie znacznie przyczynil, ale dlaczego musi robic ten cyrk, zamieniajac modlitwe w rzadowa impreze? W Koranie (jest swietne, niemanipulowane polskie tlumaczenie wydania kairskiego z 13 wieku) mowi Mahomet do chcacych sie modlic mniej wiecej tak: "Jezeli chcesz naprawde rozmawiac z Alachem (pierwsi Chrzescijanie tez tak nazywali Boga) to nie rob tego na pokaz w swiatyni, by wszyscy na ciebie patrzyli, tylko zamknij sie w swoim pokoju, sposc zaslony i tak w ciszy i skupieniu modl sie do Jedynego". Podobno to samo stoi w Bibli, z ktorej Mahomet mogl to odpatrzec, ale wyglada na to, ze zarowno Kaczynski ze swoim pisowcami jak i polski Kosciol Katolicki te biblijne przykazanie calkowicie ignoruja. Ci pierwsi robia z modlow za zmarlych gigantyczny rzadowy cyrk, a rydzykowskie tzw. "Eucharystie" to czysto balwochwalskie orgie, majace na celu splendorem olsnic i oglupic "maluczkich", za ktorych KK ma stale jeszcze cale polskie spoleczenstwo.
  • ~pytam
    (2017-03-21 16:51)
    Od ilu osób to tłum, szwabska interio ?
  • ~Jack
    (2017-03-21 14:30)
    co za tytul;tlum a później w tekście ,kilkadziesiąt osob.Manipulacja.
  • ~kaczucha
    (2017-03-21 10:31)
    Bratobójca odwiedził tymczasowe miejsce spoczynku bliźniaka nieudacznika
  • ~qwerty
    (2017-03-21 09:56)
    Będzie wisiał ...jak Mussolini .
  • ~smok wawelski
    (2017-03-20 16:55)
    bedzie siedzial!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak wolali brawo krakow
  • ~Piotr
    (2017-03-20 16:13)
    Nieważne co się dzieje, ważne, jak media przedstawiają sytuację. I wyobraźmy sobie, co by było, gdyby to polityk platformy miał trudności z dotarciem do grobu osoby bliskiej, gdyby w drodze na modlitwę i skupienie zebrała się grupa mu to uniemożliwiająca. Pisano by "skandalu", "prowokacji" czy "bezduszności i chamstwu zebranych". Ale Kaczyński to nie polityk platformy, a pis-u, więc należy przedstawić ową informację tak, aby usprawiedliwić postawę bezczelnego tłumu i wmówić, iż udawanie się Kaczyńskiego na grób jest niepotrzebne. Rodaku, to, że dana gazeta jest w rodzimym języku, nie znaczy, że jest polska. Jeżeli sądzisz, iż niemiecki wydawca nie śpi po nocach, aby polskie społeczeństwo było informowane w zgodzie z prawdą, moje głębokie wyrazy współczucia.
  • ~emik
    (2017-03-20 15:58)
    Pytam sie ,co robia w tej sprawie panowie Ziobro i Blaszczak?
  • ~prawda
    (2017-03-20 14:03)
    A tłum wołał: ukrzyżuj !, ukrzyżuj !...............
  • ~Piotrek35
    (2017-03-20 09:25)
    Tylko PiS-owska ciemnota może wierzyć że te comiesięczne wizyty mają cokolwiek wspólnego z uczczeniem pamięci zmarłego. Jak widzicie te protesty są Kaczyńskiemu na rękę, bo we wiadomościach mogą dzięki tamu cały rok mówić o jednym i tym samym.
  • ~Jankiel-;))
    (2017-03-19 21:58)
    Tłum "Kilku tłumków" za pieniądze BND i Stasi czy FSB!
  • ~Gene
    (2017-03-19 21:31)
    Może wreszcie skończy się cyrk Smoleński.
  • ~Bingo
    (2017-03-19 21:09)
    Kaczynski zabil brata i 95 ludzi namawiajac go do ladowania w smolensku
  • ~wstyd
    (2017-03-19 20:28)
    POnad sto gwałtów u siebie nie dopatrzyli, a 13 osobowy tłum w Krakowie zobaczyli !!!!!! Niemiecka POprawność pederstyczna !
  • ~monia
    (2017-03-19 19:46)
    dlaczego nie robi takiej szopki jak jedzie na groby rodziców no chyba że nie jedzie
  • ~Jakub
    (2017-03-19 19:18)
    bedzie siedział
  • ~Drzymała
    (2017-03-19 18:30)
    Och krakusy , dziwię się Wam , że pozwalacie garstce ... skrzywionych ... na obniżenie poziomu kultury o Was .
  • ~Stiff
    (2017-03-19 14:51)
    Jaki tłum to zwyczajna hałastra
  • ~Stiff