Prezes PiS przyjechał odwiedzić grób brata na Wawelu. Tłum krzyczał: Będziesz siedział

| Aktualizacja:

Prezes PiS Jarosław Kaczyński przyjechał w sobotę wieczorem na Wawel, gdzie złoży kwiaty na grobie Lecha i Marii Kaczyńskich. Grupa osób protestujących przeciwko tej wizycie i "upartyjnieniu Wawelu", zgromadzona u stóp wzgórza, wznosiła okrzyki "Będziesz siedział".

wróć do artykułu
  • ~BASIOR
    (2017-03-18 20:20)
    instrukcje niemieckich koncernów przynoszą efekty grupa TARGOWICZAN w akcji
  • ~Sokular
    (2017-03-18 20:22)
    KRAKÓW MIASTO INTELIGENCJI ??????????? wielki wstyd za was!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~anarchosyndykalista
    (2017-03-18 20:26)
    peło dzicz w czystej postaci. po śmierci wylądują za cmentarnym płotem a psy będą stawiać klocki na ich grobach
  • ~BACA
    (2017-03-18 20:26)
    TARGOWICA na usługach Merkel
  • ~zimny lech
    (2017-03-18 20:29)
    taniej będzie go przenieść do Warszawy
  • ~kanada
    (2017-03-18 20:30)
    no to widac na co ida pieniadze z puszek
  • ~eu
    (2017-03-18 20:31)
    Gdzie jest miejsce dla Lecha kazdy wie ale napewno nie na Wawelu
  • ~ala
    (2017-03-18 20:32)
    Ma prawo odwiedzić grób brata .Wstyd i hańba za chamstwo za takie zachowanie
  • ~Ewa
    (2017-03-18 20:36)
    Ludzie opamietajcie się .dzicz .Wstyd .nienawiść Dość chamstwa .powinien każdy brat odwiedzać grób brata
  • ~sonnar
    (2017-03-18 20:39)
    lewacko-kodowskie by dło dało pokaz kultury
  • ~abc
    (2017-03-18 20:40)
    Brawo Kraków
  • ~Krakus
    (2017-03-18 20:40)
    Dajcie spokój, jakby dziennikarze nie pisali, ludzie nie protestowali, nikt się tym nie interesował... to by nie było problemu. Nie rozumiem ludzi którzy przeszkadzają ludziom czcić swoich najbliższych zmarłych osób. To że ktokolwiek pokonuje co miesiąc setki kilometrów aby pomodlić się nad grobem najbliższych czego według was jest dowodem?? Kto z was odwiedza groby waszych matek, ojców, braci sióstr tak często i tak daleko do nich jedzie?? Dlaczego ktoś chce im to zabrać?? Czy ludzie niewierzący protestujący pod Wawelem pozbawieni są uczuć?
  • ~Macisław Płatow
    (2017-03-18 20:41)
    CENZOR ZADAŁEM PROSTE PYTANIE.!!!!!!!!!!!!!!Ci tzw. op-----------ści pr=-=--ują us--ąć z Wa--lu Kaczyńskich ,a co z W.Sik---kim,J. Piłs---kim?Toż to też Po---cy,Ich też us---y?
  • ~Miasto
    (2017-03-18 20:42)
    Brawo Kraków! Gonić wieśniaków z PiS!
  • ~2345
    (2017-03-18 20:46)
    Trochę kultury szanowni zwolennicy Pisu.Pan Kaczyński i spółka uprawia zwykłą hucpę wykazujac głęboka pogarde dla zmarlego tragicznie Prezydenta.Do tego okradają Nas Polaków jadąc prywatnie służbowymi samochodami. Uważam jednak,iż te protesty są niepotrzebne i nie na miejscu.Dają tylko pretekst hołocie do wyzwisk itp.
  • ~megi
    (2017-03-18 20:48)
    Co za dzicz?
  • ~ROTA
    (2017-03-18 20:56)
    Po jakie licho jedzie tam PiS, cała świta. Nie mają tam czego szukać
  • ~hans
    (2017-03-18 21:12)
    dlaczego jakiś poseł jeżdzi rządowymi samochodami ?
  • ~Luk
    (2017-03-18 21:12)
    Tak go teraz kochaja! Niech sie nie martwi, bedzie jeszcze gorzej!
  • ~ale jaja, ale jaja, ale jaja
    (2017-03-18 21:13)
    O k..wa, 13 pederastów od alimenciarza to dla niemców tłum !

Może zainteresować Cię też: