Prezes PiS przyjechał odwiedzić grób brata na Wawelu. Tłum krzyczał: Będziesz siedział

| Aktualizacja:

Prezes PiS Jarosław Kaczyński przyjechał w sobotę wieczorem na Wawel, gdzie złoży kwiaty na grobie Lecha i Marii Kaczyńskich. Grupa osób protestujących przeciwko tej wizycie i "upartyjnieniu Wawelu", zgromadzona u stóp wzgórza, wznosiła okrzyki "Będziesz siedział".

wróć do artykułu
  • ~BACA
    (2017-03-18 20:26)
    TARGOWICA na usługach Merkel
  • ~anarchosyndykalista
    (2017-03-18 20:26)
    peło dzicz w czystej postaci. po śmierci wylądują za cmentarnym płotem a psy będą stawiać klocki na ich grobach
  • ~BASIOR
    (2017-03-18 20:20)
    instrukcje niemieckich koncernów przynoszą efekty grupa TARGOWICZAN w akcji
  • ~puchatek
    (2017-03-19 00:48)
    Jak widzę takich debili ,którzy przeszkadzają w uroczystościach upamiętniających śmierć bliskich ,to od razu widzę nazistowskich oprawców ,którzy mordowali ludzi dla ideologicznych fanaberii w obozach koncentracyjnych ,To taki niewielki krok do przodu do zwyrodnienia!!Czemu ma służyć taka dziennikarska skrupulatność ,by tak w jaskrawy sposób eskalować nastroje wśród największych głupoli !!
  • ~Raaad
    (2017-03-18 21:18)
    A gdzie ten tłum?pytam redaktorze Co, instrukcja Axel Springera ważniejsza niż prawda
  • ~abc
    (2017-03-18 20:40)
    Brawo Kraków
  • ~józio z Krakowa
    (2017-03-19 01:17)
    95pasazerów zamordowanych przez dwóch-i ubabranych łap pozostałych Prostaków I Szubrawców
  • ~eu
    (2017-03-18 20:31)
    Gdzie jest miejsce dla Lecha kazdy wie ale napewno nie na Wawelu
  • ~zimny lech
    (2017-03-18 20:29)
    taniej będzie go przenieść do Warszawy
  • ~sonnar
    (2017-03-18 20:39)
    lewacko-kodowskie by dło dało pokaz kultury
  • ~r46
    (2017-03-19 13:48)
    Zatrzymać 1 listopada żeby nie mogli iść na groby najbliższych.
  • ~lola
    (2017-03-19 12:50)
    Pozbierali chamow i sie ciesza, ze Robia zadyme. A Unia sie cieszy, ze rozrabia polaczkow.Taka Jest prawda
  • ~kol
    (2017-03-19 08:37)
    NIESTETY to wasz rudy kaszub bedzie siedział ze swoim synkiem ........ i angela mu nie pomoże ANI wam .....
  • ~nowy
    (2017-03-19 08:17)
    "Dziennik Deutschland"!!! Za Odrę!!! A pryncypał persona non grata!!!
  • ~ale jaja, ale jaja, ale jaja
    (2017-03-18 21:13)
    O k..wa, 13 pederastów od alimenciarza to dla niemców tłum !
  • ~szczuj
    (2017-03-19 11:15)
    ..niemieckie wydawnictwa RINGER SPRINGER, BAUER/ PRESS POLSKA co za szwabska nazwa/zaprasza polskojęzycznych pismaków, żuli i szczuji do plucia na Polskę i Polaków...kto potrafi jak najlepiej... wytyczne wg szefa niemieckiego wydawnictwa Ringer....
  • ~Ewa
    (2017-03-18 20:36)
    Ludzie opamietajcie się .dzicz .Wstyd .nienawiść Dość chamstwa .powinien każdy brat odwiedzać grób brata
  • ~Macisław Płatow
    (2017-03-19 08:53)
    CENZOR znajdć sobie zajęcie !!!Do KOD i ZAPRZAŃCÓW-PO.Jeżeli mamy usuwać z Wawelu polityków ,to zaczynamy od : Józefa Pił--=--ego,Władysława Sik-=--go ,i dopiera wtedy parę Prezydencką Ka---kich. A tak pro forma : jeżeli TŁUMEM nazywamy 80 osób to jak określić 800 ,lub 8 tyś. osób.
  • ~Zbigniew Sowa Wodzisław Śląski
    (2017-03-18 22:01)
    Hołota ,która nazywa się KOD.
  • ~autor nieznany
    (2017-03-19 00:47)
    gazeta die welt online stand: 18.03.2017 super skandal!!! Towarzystwo Dziennikarskie (journalistische gesellschaft) wyslal list otwarty skierowany do czytelnikow niemieckich proszacy o wybaczenie krytyki niemieckiej polityki i rozpowszechnianiu przez rzad polski klamstw o rzekomej dominacji niemiec w ue. czy dziennik nie powinien udostepnic tego paszkwilu, polskiemu czytelnikowi : znajdziecie w welt.de ........Wir-entschuldigen-uns-fuer-Polens-peinliche-Ausfaelle-gegen-Deutschland.html

Może zainteresować Cię też: