Kaczyński: Potrafimy postawić się wszystkim, także Niemcom

Wcześniej czy później nasz upór przyniesie dobre rezultaty. Już dziś jesteśmy jedynym państwem w Europie, które potrafi postawić się wszystkim, także Niemcom; zdolność powiedzenia "nie" to powrót do sytuacji podmiotowej - mówi tygodnikowi "wSieci" prezes PiS Jarosław Kaczyński.

wróć do artykułu
  • ~Krzysztof
    (2017-03-21 21:39)
    Ja nie głosowałem, ponieważ w Polsce nie ma sensownej partii. PO to faktycznie pokaz chamstwa, dengregolady moralnej. Generalnie jest taka nasza polityka. Lizali zawsze loda albo Rosji ( ZSRR) albo Niemcom. To co robi PIS jest za szybko. Nie można działać w oderwaniu od rzeczywistości. Polska nie może być izolowana. Panie Kaczyński czas na emryturę. Won z Maciarewiczem
  • ~idiota
    (2017-03-20 22:15)
    idiota
  • ~Misio
    (2017-03-20 20:57)
    Wodzu prowadź na Belweder ,a następnie na Brukselę Przez klęskę zwyciężymy jak zawsze. Mamy doskonałego stratega i przy nim stojących Antoniego Maciarewicza,Waszczykowskiego,Błaszczaka,Sasina,Szydło,Kempę i wiele innych twardzieli co guzika od koszuli nie oddadzą
  • ~stefanten
    (2017-03-20 16:13)
    Pan Jarosław K. vel "Suweren" plecie trzy po trzy jak mały Jaruś i to by było na tyle.
  • ~Pozi
    (2017-03-20 12:27)
    Co za chlopek malorolny
  • ~Mik
    (2017-03-20 09:13)
    Towarzyszu Jarosławie. Wicie rozumiecie to wy się możecie postawić ale na drabince...
  • ~antyk
    (2017-03-20 09:00)
    To już szczyt megalomanii uważać, że wszyscy dokoła się mylą, a ja jestem Kaczysławem Nieomylnym, więc mam rację bo... mam rację :>
  • ~miecio34
    (2017-03-20 08:49)
    mozna nie zgadzac sie z kaczorem ale drodzy internalci wytlumaczcie sobie i innym jak to jest jestesmy bankrutem z dlugiem prawie bilion jak sje ma do tego gierek komunisci z ktorymi mamt wszyscy na pienku wysokie emerytury a rebelianci SMIETNIKIdalej rzadzili nami NAPRAWDE NAJWIEKSI NIE UDACZNICY W HISTORI POLSKI I W NAGRODE CIEMNOGEODZIANIE DALEJ ICH SPONSORUJA TEN NAROD UWIELBIA JAK ICH OSZUKUJE SIE I W BIALY DZIEN OKRADA PRZY WIWATACH PRAWIE CALEGO NARODU ateraz gdzie byla UNIA i ich ENTUZIANCI JAK W POLSCE BYLA I JEST BIEDA ILE DOLOZYLI DO RODZIN I PRZYKLAD W WERSALU UZGODNIONO ZE BIEDNEMU WLOCHOWI UNIA POMOZE I DOLOZY 400MIL EURO I CO WY NATO
  • ~ktoś
    (2017-03-20 08:09)
    "Postawić się", a wyjść na GŁUPA, to ogromna różnica. ;)
  • ~autorka
    (2017-03-20 08:08)
    tylko po co?
  • ~lokaj
    (2017-03-20 07:53)
    Tusk sie sprzedal i ma zle?
  • ~eles1949
    (2017-03-20 07:52)
    "O większego trudno zucha, Jak był Stefek Burczymucha, - Ja nikogo się nie boję! Choćby niedźwiedź... to dostoję!" właśnie czytam wnuczce . . . .
  • ~robertpk
    (2017-03-20 07:40)
    łatwo "stawiać się wszystkim" - nie mając nikogo i nic do stracenia
  • ~Partyjniackie Kuglowanie Polską a nie PIS
    (2017-03-20 07:30)
    Kaczyński na Wariograf i badania lekarskie online ! Wara od pogrążania Polski
  • ~sven-son
    (2017-03-20 06:58)
    Ależ odlooot posła. Oby na zawsze do San Escobar z całą ekipą. Poseł K. zapomniał, że Polska jest krajem europejskim, a swoją osobą przypomina Don Kichota, walczącego z wyimaginowanym wrogiem, jakim w jego przypadku jest Polska, systematycznie niszczona przez pisowskich szkodników!
  • ~obi
    (2017-03-20 06:32)
    tylko po co , idioto! stawiaj na szalę swojego kota a nie nasz kraj!!!!
  • ~ik
    (2017-03-20 05:59)
    glupich nie sieja sami sie rodza
  • ~Ken
    (2017-03-20 05:36)
    Stawiaj się pacanie ale za własne pieniądze...
  • ~wrozka frania
    (2017-03-20 03:20)
    Na opozycje nie ma co liczyc, wiec jedyna nadzieja dla Polski to sytuacja w ktorej Kaczor zniknie z polskiej sceny politycznej. A zniknie na pewno do konca roku, bo bedzie mial wylew krwi do mozgu, po ktorym juz do konca swego wszawego zycia bedzie tylko belkotal. Wiem to od lekarza, ktory ma niesamowity dar poznawania stanu zdrowia tylko poprzez ogladanie fotografii. Wierze mu bo bezblednie przepowiedzial ze zachoruje na raka i ze zostane wyleczony i kilkanascie podobnych przypadkow. Koniec roku juz niedaleko, to sami sie przekonacie.
  • ~bor-ys
    (2017-03-20 03:19)
    Poseł K. zionie nienawiścią do Tuska i UE. To objaw zaburzeń psychicznych, ciągła konieczność walki z sąsiadami, przecież wizje tego pana nie trafiają do 80% społeczeństwa. Czas na leczenie, a nie zawracanie głowy swoimi urojeniami!

Może zainteresować Cię też: