Kaczyński: Potrafimy postawić się wszystkim, także Niemcom

Wcześniej czy później nasz upór przyniesie dobre rezultaty. Już dziś jesteśmy jedynym państwem w Europie, które potrafi postawić się wszystkim, także Niemcom; zdolność powiedzenia "nie" to powrót do sytuacji podmiotowej - mówi tygodnikowi "wSieci" prezes PiS Jarosław Kaczyński.

wróć do artykułu
  • ~Wojtek
    (2017-03-19 16:10)
    Podskakiwanie wszy na grzebieniu.
  • ~Monachijski
    (2017-03-19 16:10)
    Nie mogłem nic napisać bo mi ręce opadły !
  • ~GPU
    (2017-03-19 16:14)
    A jakze . Tylko polscy politycy idioci rzucali na szale cale miasta i miliony Polakow do stracenczej walki sami siedzac daleko w Londynie i popijajac whiski bredzac ze tylko Polacy sa tak odwazni. Zenada.
  • ~Szyba
    (2017-03-19 16:16)
    A co to za sztuka się postawić i "bidę" klepać ? Pan prezes lubi przysłowia to zapewne zna i to : na złość mamie odmrożę sobie uszy !
  • ~Jaroslaw I Koci
    (2017-03-19 16:21)
    Tworki i nic innego ! Kawal kretyna ze swoja oblakana sekta.
  • ~Jimmy Bounce
    (2017-03-19 16:22)
    Niemcy już niedługo zmienią płytę jak śniadzi się rozwiną jeszcze u Jarka o azyl prosić będą. A ciocia Merkel taka twarda u wujka Trumpa nie była.
  • ~beznadzieja
    (2017-03-19 16:23)
    Mały człowiek a wielka głupotą.niech pilnuje kota a ludziom da żyć
  • ~Tyciutki Lucyfer
    (2017-03-19 16:24)
    Jaki będzie z tego zysk dla Polski?
  • ~Minister Beck
    (2017-03-19 16:24)
    Ja tez tak myslalem i dostalem lanie.
  • ~Praca dobrej zmiany
    (2017-03-19 16:26)
    @~Szyba - biedę to suweren będzie miał a Kaczyści dobrze kradną i rozdają ludziom agencji rzymskiej nie swoje. Angole i USA już się fagasom z PiS postawili.
  • ~ojej
    (2017-03-19 16:32)
    Przykro mi, lojalność wobec durniów rządzących krajem nie jest równoznaczna z lojalnością wobec Polski. Więc to jest 27 + miliony rozsądnych Polaków :1.
  • ~mi
    (2017-03-19 16:35)
    Ten wywiad jest dowodem wprost, że paranoja pogłębia się, jest naprawdę bardzo źle z tym człowiekiem. Świadomość, że zabił własnego brata bliźniaka, każąc mu lądować w mgle, doprowadziła do trwałych zmian w mózgu. Pytam, gdzie jest Polskie Towarzystwo psychiatryczne, dlaczego milczą?
  • ~pruszkowiak
    (2017-03-19 16:36)
    Dlatego w ***** go mają,robią jego karykaturę i następna się szykuje.
  • ~xyz
    (2017-03-19 16:36)
    Mały żałosny menel.
  • ~brytan
    (2017-03-19 16:42)
    jedyny polityk który widzi europę bez arabów i murzynów brawo pani jarosławie,
  • ~lotyiciesby
    (2017-03-19 16:47)
    postawic to mozesz laske pawlowicz
  • ~Gosc
    (2017-03-19 16:48)
    Debila sie nie komentuje szykowac kaftan bezpieczeństwa!!!!!
  • ~nadzór techniczny
    (2017-03-19 16:50)
    I cóżeś najlepszego uczyniła Totalna Opozycjo!? Doprowadziłaś tego człowieczka do Totalnej Aberracji Psychicznej. Jedyna nadzieja, że to tylko matka natura i marcowanie.
  • ~walczak
    (2017-03-19 16:57)
    Lepiej było powiedzieć : " z nikim dogadać się i na kompromis iść nie potrafimy, także z Niemcami"....... Lubimy szukać okazji do postawienia się i walki - bez realnej oceny czy można wygrać, a te walki skazane od razu na klęskę najbardziej rajcują....
  • ~Wojciech