Kaczyński: Potrafimy postawić się wszystkim, także Niemcom

Wcześniej czy później nasz upór przyniesie dobre rezultaty. Już dziś jesteśmy jedynym państwem w Europie, które potrafi postawić się wszystkim, także Niemcom; zdolność powiedzenia "nie" to powrót do sytuacji podmiotowej - mówi tygodnikowi "wSieci" prezes PiS Jarosław Kaczyński.

wróć do artykułu
  • ~Roderyk.
    (2017-03-19 17:06)
    100% na tak. A poprawni w swej służalczej uległości niech kulą uszy i popuszczają mokre bąki.
  • ~Wojciech
    (2017-03-19 17:03)
    Wzystkie komentarze na temat tego artykulu tryskaja chamstwem I idiotyzmem. Pan Kaczynski ma racje zeby przeciwstawic sie Niemcom na kazdym kroku.Najpierw zmienic wlascicieli tych mediow ktore sa w rekach niemieckich I szczuja na Polsolska jest jedynym krajem Unii gdzie media zagra niczne stmajaanowia 60 procent zwabi przy glupocie naszej opozycji maja zbyt duzy wplyw.Brawo PIS
  • ~mi
    (2017-03-19 16:35)
    Ten wywiad jest dowodem wprost, że paranoja pogłębia się, jest naprawdę bardzo źle z tym człowiekiem. Świadomość, że zabił własnego brata bliźniaka, każąc mu lądować w mgle, doprowadziła do trwałych zmian w mózgu. Pytam, gdzie jest Polskie Towarzystwo psychiatryczne, dlaczego milczą?
  • ~Jajacek
    (2017-03-19 18:19)
    "Oni zupełnie zapomnieli, że ta "jedynka" to jest Polska" Kłamiesz Kaczyński, ta jedynka to państwo PiS. POLSKA POPARŁA TUSKA.
  • ~beznadzieja
    (2017-03-19 16:23)
    Mały człowiek a wielka głupotą.niech pilnuje kota a ludziom da żyć
  • ~Tyciutki Lucyfer
    (2017-03-19 16:24)
    Jaki będzie z tego zysk dla Polski?
  • ~Wojtek
    (2017-03-19 16:10)
    Podskakiwanie wszy na grzebieniu.
  • ~syn proboszcza
    (2017-03-19 17:32)
    Przedtem ja Kadafi zawisł, też tak mówił o USA. Myślałem, że w PIS tylko Antek jest nieukrywanym świrem. Szkoda kota :- (
  • ~Szyba
    (2017-03-19 16:16)
    A co to za sztuka się postawić i "bidę" klepać ? Pan prezes lubi przysłowia to zapewne zna i to : na złość mamie odmrożę sobie uszy !
  • ~GPU
    (2017-03-19 16:14)
    A jakze . Tylko polscy politycy idioci rzucali na szale cale miasta i miliony Polakow do stracenczej walki sami siedzac daleko w Londynie i popijajac whiski bredzac ze tylko Polacy sa tak odwazni. Zenada.
  • ~Gosc
    (2017-03-19 19:19)
    To WIO z szabelka na Niemca !!!! JAK DLUGO BEDZIE WAMI RZADZIL CHORY CZLOWIEK???
  • ~bogdan
    (2017-03-19 18:02)
    pilnuj kota,a nie Nas
  • ~wiem
    (2017-03-19 18:22)
    znamy to, w 1939 tez bylismy silni.....
  • ~ślusarz
    (2017-03-19 17:33)
    To nawet nie premier a co to za persona
  • ~Jaroslaw I Koci
    (2017-03-19 16:21)
    Tworki i nic innego ! Kawal kretyna ze swoja oblakana sekta.
  • ~agi
    (2017-03-19 18:12)
    Może mu Niemcy brzozę u ruskich postawili....
  • ~gosc
    (2017-03-19 23:39)
    kainie, gdzie brat twój abel i 95 osób niewinnych???? macny w ********** na wyrost przy mini wzrossciei tkiej inteligencji specjalnej troski. mocarz w gembie
  • ~II koscielna targowica
    (2017-03-19 17:05)
    sny kretyna o potedze! w "krolestwie jezusa" wszystko jest mozliwe.
  • ~jaga
    (2017-03-19 18:16)
    Tyle lat w polityce i nie wie, że aby coś ugrać, trzeba kompromisu, współpracy , a nie wojny? Wie , ale ma ego jak Himalaje i tylko to ma wielkie. Polskę ma gdzieś, chce tylko władzy , a to mu daje tumanowata i naiwna część "suwerena", więc ją mami.
  • ~robik
    (2017-03-19 17:04)
    to nie będzie takie proste jesteśmy zbyt słabi...

Może zainteresować Cię też: