Były główny prokurator Międzynarodowego Trybunału Karnego Luis Moreno-Ocampo na zlecenie polskiego rządu i Macierewicza. "Pomogę odzyskać wrak tupolewa"

| Aktualizacja:

"Nie obiecałem polskiemu rządowi sukcesu, obiecałem tylko, że spróbuję pomóc" - wyjaśnia w rozmowie z Magdaleną Rigamonti były główny prokurator Międzynarodowego Trybunału Karnego Luis Moreno-Ocampo.

wróć do artykułu
  • ~Anka
    (2017-03-20 18:06)
    Ozz- ile ci placa pisd.....e TROLE za wpis,bo zauwazylam ,ze wszedzie sie wpisujesz, i jak zobacze Ozz, to juz wiem kogo wpis bedzie dotyczyel, BO TY NAWET PODANEGO ARTYKULU NIE KOMENTUJESZ tylko ciagle to samo wypisujesz, chyba na pamiec sie wyuczyles , jak twoj ukochany maliniak , ktory jezdzac po miastach we wszystkich mowi to samo, powinien teraz jezdzic po wsiach i tam swoje brednie glosic
  • ~Ozz
    (2017-03-20 07:48)
    Partia Oszustów z kierownikiem przybijacym żółwiowi z Wolodia, zapewniła poczucie bezkarności i upodlenia w stosunku do narodu Polskiego na dziesięciolecie.
  • ~NIEMIECKIE OBOZY ZAGŁADY...
    (2017-03-20 07:44)
    Aaaa kiedy pejsata złodziejka HGW KAMIENICA z Przestępczości Organizowanej odda zrabowane Polakom KAMIENICE i działki w Warszawie?
  • ~REPOLONIZACJA MENDiów tvn,GW,LISWEEK,wp,onet,tvn24...
    (2017-03-20 07:08)
    pejsate,złodziejskie,zdegradowane, ***** ... kie ryje oddawać zagrabione Polakom KAMIENICE i działki w Warszawie!!!
  • ~Workel
    (2017-03-20 09:27)
    Ile i kto zapłaci za tę kupę złomu?
  • ~zx
    (2017-03-20 07:48)
    Dno kompetencji Maciarewicza i podkomisji.Nie mają polskich prawników.To się w pale nie mieści.
  • ~qqq
    (2017-03-20 08:51)
    Facet się zorientował ze PiS rozdaje szerokim gestem pieniądze za rzekomy zamach smoleński i ustawił się w kolejce do kasy. Policzy sobie w dewizach.
  • ~Szyba
    (2017-03-20 06:51)
    Kolejny do koryta ...............Panie Maciarewicz , wiem że dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają , ale wiemy że Pana to nie dotyczy , ile ?????? Czy Argentyńczyk jest droższy od Misiewicza , chociaż tyle ?
  • ~sęp
    (2017-03-20 06:59)
    Ciekawi mnie , ile to będzie kosztować polskiego podatnika . Czy ja dobrze zrozumiałem , że argentyński prawnik kontaktuje się z "ekspertami " podkomisji . Ciekawe , ile ci eksperci już "wydoili " ?
  • ~Nikodem
    (2017-03-20 08:43)
    Jak już ściągną, to będą z wraku robić medaliki i szkaplerze
  • ~slowianka
    (2017-03-20 08:19)
    A ile kasy przytuli........ Przedstawienie trwa .......
  • ~eddi
    (2017-03-21 09:15)
    Rosjanie byliby głupkami, gdyby oddali wrak..... przecież Antek znalazłby na nim natychmast, w sposób absolutnie pewny i ponad wszelką wątpliwość 1000kg trotylu i dziury po oczywiście rosyjskich kulach, (takie dziury mogą być tylko rosyjskie) które zestrzeliły samolot, to pewne
  • ~ktoś
    (2017-03-20 08:04)
    Po jaką cholerę? Może, żeby wytłuc z tego złomu masę "świętych" medalików?! Biznes niezły dla Tadzia!
  • ~Anodin
    (2017-03-20 10:47)
    Towarzyszka Rigamonti podnosi, że śledztwo się zakończyło ale właśnie Rosjanie (Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej) nie chcą oddać wraku gdyż wrak Tupolewa jest dowodem rzeczowym w śledztwie i że jego przekazanie stronie polskiej zostanie rozważone po zakończeniu dochodzenia
  • ~adam
    (2017-03-20 10:41)
    Odpowiedz Rosjan będzie tylko jedna ,Trwa dochodzenie w Rosji. Jakiś tam Argentyńczyk może Putinowi zmarszczyć coś tam.Popłynie kolejna kasa i na tym się skończy. Maciarka i Kaczyński oficjalnie podali że to wina Rosji i tym samym pożegnali się z wrakiem.
  • ~Mona
    (2017-03-20 10:01)
    Nie padło pytanie, ile nas to będzie kosztować… A w kwestii świra, który pod różnymi tagami się uruchomił po siódmej rano - możesz bredzić o swoich "pejsatych uprzedzeniach", ale nie zagłuszysz, wraz z wynajętymi do tej roboty kumplami, prostej prawdy: Macierewicz nic nie udowodnił, wydał państwowe pieniądze na bandę lunatyków i teraz chwyta się kolejnych metod, by cokolwiek mieć w ręce… I za to, miejmy nadzieję, pójdzie kiedyś siedzieć...
  • ~Jozek z Bieszczad
    (2017-03-20 15:44)
    Teraz minister da mu legalnie zarobic kase. A gdy juz Polscy beda miec dosyc i scigac za to co robił Antos Smolenski to ten pan pomoze mu gdy ucieknie do Argentyny
  • ~🎪🎩 K i jego 🐒🐒🐒
    (2017-03-20 17:27)
    A może by tak ścignął Putina 😆
  • ~blu
    (2017-03-20 14:51)
    kocham te artykuły o smoleńsku, wtedy mogę się wypróżnić
  • ~nadzór techniczny
    (2017-03-20 10:27)
    Wiele razy pozwalałem sobie na niewybredne komentarze pod adresem Macierewicza, krytykowałem gdzie tylko mogłem i jak mogłem, ale tym razem wydaje mi się że to pierwszy rozsądny krok z jego strony w tej sprawie. Oby tylko nie skończyło się jak z Komisją Wenecką.

Może zainteresować Cię też: