Saryusz-Wolski: W PO duszono, per procura, jedwabnym sznurem w ciemnej komnacie

| Aktualizacja:

Europoseł, który niedawno rozstał się z Platformą Obywatelską, w ostrych słowach ocenił działania swojej dawnej partii.

wróć do artykułu
 • ~poxer
  (2017-04-11 08:09)
  Patologia Oszustów wycina ludzi myślących! Tylko chmara matołów pozostała z inteligencji!
 • ~jojo
  (2017-03-21 18:54)
  Wolski-pajacu spasiony!!! Tobie już żołąd i tony żarcia blokowały przełyk.Dlatego miałeś trudności oddychać.Ciekawe kto ci pasibrzuchu wiązał sznurówki w butach???Z taką beką napewno nie byłeś w stanie sam sobie zawiązać sznurówek.Nie PO cię dusiło tylko beczka zamiast żołądka!!!!Nie żrej tyle pasibrzuchu nie będziesz musiał obwiniać innych o swoje obżarstwo!!!Nie będzie ci beczka blokować płuc i dróg oddechowych!!!!!Ja się odchudziłem.A ty co pasibrzuchu..Odchódź się beczko a nie oskarżaj innych!!!!
 • ~krzyhoo1
  (2017-03-21 14:13)
  Wolskitak się dusił w PO, że wydusił 3 kadencje w Europarlamencie po ca 7tys. euro/mc netto (na rączkę dla niewtajemniczonych)), plus dostaje ponad 4tys. euro/mc na biuro w Polsce i 21tys. euro/mc na asystentów (mogą być tam albo w kraju). A po 2 kadencjach pan Wolski już miał zapewnioną euro-emeryturę - skromniutkie 3 tys. euro/mc. Jesli jest jakiś wzorzec politycznego zaprzańca to ten pan jedynie może startować w konkury z Gowinem, chociaż ten drugi nigdy nie ukrywał gotowości do zdrady
 • ~Alex
  (2017-03-21 09:38)
  Gratuluje odwagi cywilnej
 • ~kkkk
  (2017-03-21 08:53)
  Cytat z Dziennika - "Kandydat PiS na szefa Rady Europejskiej ". Z tego co mi wiadomo jak rządzi jakaś partia w Polsce i występuje na forum międzynarodowym to nie jest rząd partii tylko rząd Polski. Równie dobrze o D.Tusku w pierwszej jego kadencji można by mówić, że to kandydat PO i PSL a nie polski kandydat.
 • ~ktoś
  (2017-03-21 08:43)
  Zapłaciłeś za swoją GŁUPOTĘ! Przestań rżnąć Dziewicę Orleańską!
 • ~Wizjoner
  (2017-03-21 08:06)
  Miałeś ...facet złoty róg , ostał ci się ino smród.
 • ~smok Podwawelski
  (2017-03-21 06:43)
  Co za odrażające indywiduum. Rzyg ...
 • ~Mirosław
  (2017-03-21 05:41)
  Saryusz-Wolski! To kompromitacja!! gdy nie ma się odwagi odejść z honorem z partii. Czekał na dogodną dla siebie ( czyt. wredną robotę) sytuację, aby wysługując się PiS- owi miał otworzoną w niej na przyszłość karierę w nowej partii. Za taki czyn nie ma wybacz mi!! Teraz ma chol... kaca a po czasie może się nigdy z niego nie uwolnić.
 • ~kanada
  (2017-03-21 02:15)
  targowica wierzga z zewnatrz przychodza odsiecze listy springera sondaze na zamowienie w mediach w kolko nagonka i zero informacji o rewelacyjnych wynikach gospodarki i budzetu zapierajacych dech w piersiach firm ratingowych ktore same siebie pytaja jak oni to robia, a oni nie robia niczego specjalnego po prostu zaczeli na serio traktowac panstwo i jego zarzadzanie
 • ~Z tym jedwabnym sznurem to jakaś bajka!
  (2017-03-21 01:28)
  Z tego, co wiemy, za rządów PO używano raczej sznurka do snopowiązałki albo kabla od odkurzacza!!!
 • ~T. Zmiana
  (2017-03-21 00:40)
  Precz z PO-PIS! Koniec tego dziadostwa!
 • ~Wanda
  (2017-03-21 00:01)
  Brawo, panie Jacku. "Czapki z głów" za odwagę.
 • ~podetox
  (2017-03-20 23:05)
  PO to dno. Krótko ale treściwie.
 • ~mik
  (2017-03-20 22:04)
  Żałosny dziadek,który się sprzedał a teraz "wali "na oślep na prawo i lewo.Człowieku,jesteś zerem i już ci nic nie pomoże,nie kompromituj się więcej.
 • ~qqq
  (2017-03-20 20:52)
  Jeśli w PO było tak źle to można było się stamtąd wynieść do innej partii, a nie siedzieć i ciągnąć profity w postaci poparcia w wyborach do PE Faceta duszono jedwabnym sznurem ale nie uciekał, masochista jakiś.
 • ~xyz
  (2017-03-20 19:29)
  Jakoś mu to NIE przeszkadzało jak był w PO. Jak PIS go olał to teraz usiłuje się PISowi zasłużyć za wszelką cenę!!! Ale śmieszny facet! Tylko co to mu da??? I tak ludzie się z niego śmieją!!!
 • ~nina
  (2017-03-20 19:20)
  Nie bylo duszno jak najpierw Buzek pozniej Tusk wstawial go na listy PO,przez 13 lat dzieki PO zarobil ladne pieniadze,teraz pluje glupota. Widac ze to czlowiek bez honoru i kultury. Michal Ujazdowski nie zgadzal sie z PiSem i w kulturalny sposob odszedl z partii PiS ,nie pisze w internecie i nie opluwa PiSu ,to jest klasa czlowieka.
 • ~Unia Europejska przetrwa co najmniej kolejnych 60 lat
  (2017-03-20 18:06)
  Unia Europejska przetrwa co najmniej kolejnych 60 lat - powiedział Juncker i sam zemdlał z wrażenia, jakie te słowa wywołały! Całe szczęście, że to tylko była bajka, a Junckera docucono! ----------------- A cała bajka jest nam dobrze znana i jej najpopularniejsza wesja brzmi tak: - Dawno, dawno temu, za górami, za lasami, żył sobie potężny król Lis Globalis. Jego żoną była piękna i wpływowa królowa Liza Globaliza. Ich córką była dorodna i obiecująca Gracja Globalizacja, z którą wiązali wielkie nadzieje. Realizacji tych spodziewanych sukcesów upatrywali w planowanym małżeństwie swej córki Gracji Globalizacji z cesarzem Globusem Zajobusem Pyrrusem II, do którego to małżeństwa za pomocą skomplikowanych zabiegów dyplomatycznych miał doprowadzić Pierwszy Minister królestwa - niejaki Lizus Globalizus. Z tego dynastycznego związku miała się narodzić potężna władczyni serc i umysłów całej ludzkości - caryca Globulka - Wszyscy oni (oczywiście oprócz nieszczęsnej Globalizacji!) wierzyli w pomyślną realizację swych bajecznych planów i żyli tak sobie długo i szczęśliwie, jedli, pili, lulki palili i po brodach im kapało. Tylko Gracja Globalizacja żyła (jako wciąż jeszcze młoda osoba) krótko i nieszczęśliwie - bo się skrycie podkochiwała w ubogim szewczyku Michciku Nacjonaliku. Król i królowa (oczywiście w tajnym porozumieniu z cesarzem Pyrrusem) odkurzyli nawet dawno zapomniane bóstwa domowe swego pracowitego ludu - bóstwa ochędóstwa i okruszków ze stołu pańskiego - Lelum i Polelum, ale nadali im (w duchu nowych czasów) nowe imiona: Lizum i Podlizum. Intensywnie krzewili i wdrażali nowy kult przez swych wiernych zaufanych Heroldów Moczymordów i Halabardników Rozpustników. I tak się to wszystko w owym królestwie plotło... ... i chyba nadal plecie... / - - Nie wiem, którą wersję tej bajki opowiada Wam Juncker - ale jedno jest pewne - owa wersja jest fałszywa i jest dowodem chorobliwej aberracji - więc trzeba natychmiast oddać jego mocz do analizy! Przy okazji można też zbadać mocz Neumanna i JS-W.
 • ~Kuchcik
  (2017-03-20 17:59)
  Jak widać na zdjęciach i jak wynika z długiej partyjnej kariery - dusili go na bardzo wolnym ogniu i obficie POdlewali wszelkimi możliwymi smakowitymi sosami! - A teraz już dojrzał i skruszał. Można go Polakom POdać na stół jako danie główne!

Może zainteresować Cię też: