Andrzej Duda pisze dwa listy do Antoniego Macierewicza. MON odpisało prezydentowi

Prezydent Andrzej Duda napisał do szefa MON Antoniego Macierewicza dwa listy, w których domaga się "podjęcia stosownych działań" ws. obsady stanowisk attaché obrony m.in. USA i Wielkiej Brytanii oraz informacji o tworzeniu wielonarodowego dowództwa dywizji w Elblągu. Późnym wieczorem okazało się, że MON odpisało prezydentowi.

wróć do artykułu
  • ~ted
    (2017-03-21 11:20)
    Czyźby już nie rozmawiali tylko pisali listy a może się już siebie boją,Żenada
  • ~obserwator
    (2017-03-21 11:02)
    Pan prezydent ma sporo odwagi
  • ~aaaa
    (2017-03-21 10:14)
    w obojetnie ktorej Korei ,USA itp itd minister, zwierzchnikowi sil zbrojnych by moze nawet glupie sny opowiadal ,a nowinki w zebach przynosil.ALE zwierzchnikiem sie jest,nie tylko w konstytucji.Zwolnij dziada ,nastepny bedzie wiedzial jak to sie robi!
  • ~se
    (2017-03-21 10:13)
    prezydent , haha
  • ~aaaa
    (2017-03-21 09:56)
    prezydencie spytaj SZEFA, antek mu o 27 w nocy wszystko powie.Ale po co ci to potrzebne?Beda cie za swiadka pozniej ciagali.Ile Watykan ma dywizji znajesz?A co slychac w Berlinie?J-23 jeszcze nadaje?
  • ~Kicha
    (2017-03-21 07:18)
    "Der Spiegel": Duda i Szydło marionetkami Kaczyńskiego
  • ~Lipa
    (2017-03-21 07:17)
    Weź pan już przestań robić tą szopkę i udawać niezależnego prezydenta ! Śmieszne to jest co pan robi a dowodem tego jest łamanie konstytucji i podanie reki prezesa panu z litości ! Kpina a nie prezydent !
  • ~xyz
    (2017-03-21 06:33)
    Wyraził?? No to wyraził!
  • ~sla
    (2017-03-21 06:33)
    mam nadzieję, że podpisał te listy
  • ~Szyba
    (2017-03-21 06:20)
    Nie do końca są dla mnie jasne powody , które skłoniły Pana do napisania tych listów , bo w Pana troskę o nasz kraj , przepraszam , ale po dotychczasowych Pańskich "dokonaniach" nie bardzo wierzę . Z całym szacunkiem , ale pan Maciarewicz nawet nie mrugnie nad Pańskimi listami , służalczość i spolegliwość to nie jest źródło szacunku..........
  • ~annab
    (2017-03-21 05:43)
    Pan Adrian zerwał się z uwięzi znudziło mu się czekanie w przedpokoju
  • ~ik
    (2017-03-21 05:32)
    a magierowski w programach telewizyjnych nie wspomnial o listach no prosze a tu taka wpadka
  • ~waldek
    (2017-03-21 05:09)
    Maliniak ośmielił się napisać do szaleńca i teraz siedzi w kąciku obgryzając paznokcie ze strachu przed kartoflaną zemstą za niesubordynację. Za późno na takie gesty panie Maliniak od dłuższego czasu jest pan na dnie a pod nim nie ma już nic.
  • ~annab
    (2017-03-21 04:20)
    Zaniepokojenie Narciarza jest oznaką ze zima i sezon narciarski się kończy
  • ~Jula
    (2017-03-21 02:30)
    Ludzie jaki kto prezydent ? Śmiechu warte !
  • ~Kustosz Archiwum Towarzysza Szmaciaka
    (2017-03-21 01:49)
    W naszym archiwum natrafiliśmy niedawno na bardzo interesującą odręczną notatkę Towarzysza Szmaciaka! Oto ona: - "Kiedyś Stalin (przed zgonem) wezwał Chruszczowa i dał mu dwa listy! Kazał mu otworzyc list Nr 1 w wypadku jakichś trudności w budowie socjalizmu! Istotnie - nieuchronne trudności wkrótce "się pojawiły", więc Chruszczow otworzył list Nr 1, a tam była lakoniczna instrukcja: "Zwal wszystko na mnie!". Chruszczow zastosował się do instrukcji wodza rewolucji i nie mógł się nadziwić przenikliwości maszynisty parowozu dziejów! ------------------ Po latach znowu "pojawily sie" kłopoty budowlane z socjalizmem, więc Chruszczow (pewien, że i tym razem Soso go wyratuje z trudnej sytuacji, otworzył list Nr 2! A tam też była tylko lakoniczna instrukcja: "NAPISZ DWA LISTY!". " --------------------- Wygląda na to, że historia wraca jako farsa i nieuchronnie nadchodzi dobry moment, a może nawet swoista moda na pisanie krótkich listów!
  • ~jb
    (2017-03-21 00:20)
    ,,wspieranie ukrainy leży , w polskim interesie narodowym?????????!!!!!!!! Polsko obudź się.!!!!
  • ~galazka
    (2017-03-20 23:25)
    Nijaki Misiewicz zamieszany ostatnio w etaty brukselskie skąd czerpal korzyść materialną za wiedzą przełożonego postanowil się zemścić przed upozorowanym odejściem i włożył tęgi kij w misternie naoliwione szprychy , stąd niespodziewane zamieszanie. A sprawa jest prozaiczna bo kasa pusta i nie ma pieniędzy , generaly pouciakaly bo trzeba kasę na komisje smoleńskie a ostatnio znalazł sie nastęony cwaniak , który ma wyciągnąć wrak tutki co dziabnęla w glebę i przytargać do Polski. Wrak stanowi świętość narodową i może spełniać wielorakie funkcje podczas miesięcznic
  • ~sd2015
    (2017-03-20 23:24)
    Jeśli chodzi o wojsko, to ten ich prezydent powinien się zainteresować tym, że do tej pory wojsko nie ma tych helikopterów i chociażby też tym, że np. ostatnio tyle generałów z wojska odeszło. Jako zwierzchnik sił zbrojnych mógłby chociaż, z którymś z tych generałów porozmawiać. Ponieważ nie robi tego co właśnie do niego należy jako do zwierzchnika, więc to co teraz robi jest tylko zagrywką pod publiczkę, którą nawet dziecko natychmiast rozszyfruje. Choć spośród członków pis jego mandat do sprawowania funkcji państwowych jest największy to jego miejsce w pis-ie dobrze ostatnio określili R. Górski w 2 odcinku "Ucha Prezesa" i znana tu wszystkim dziennikarka. Swoją drogą, wszyscy wiedzą, że Antek to naczelny świr RP. On nawet prezesa się nie boi, a co tu mówić jakiegoś pisdenta. Jedynym, który mógłby dzisiaj w tej Polsce go rozliczać jest ojciec pan derektor.
  • ~Monti
    (2017-03-20 23:10)
    Wątpię, że ta "lalka" cokolwiek napisała z własnej inicjatywy. Zapewne było polecenie od Kaczyńskiego albo gotowy tekst podesłał Prezes, a Duda tylko wysłał.

Może zainteresować Cię też: