Andrzej Duda pisze dwa listy do Antoniego Macierewicza. MON odpisało prezydentowi

Prezydent Andrzej Duda napisał do szefa MON Antoniego Macierewicza dwa listy, w których domaga się "podjęcia stosownych działań" ws. obsady stanowisk attaché obrony m.in. USA i Wielkiej Brytanii oraz informacji o tworzeniu wielonarodowego dowództwa dywizji w Elblągu. Późnym wieczorem okazało się, że MON odpisało prezydentowi.

wróć do artykułu
  • ~gnom z żoliboża
    (2017-03-20 21:36)
    ale jaja zwierzchnik sił zbrojnych nie wie co się dzieje w wojsku - antek już się boi umiera ze śmiechu
  • ~Blumenstein
    (2017-03-20 21:26)
    Polacy kiedy w koncu zaplacicie nam odszkodowanie za holocaust ? Prezydent Duda i premier Szydlo po wizycie u nas obiecali oddac. Jak nie macie pieniedzy to oddajcie nam nasze kamienice.
  • ~kate
    (2017-03-20 21:36)
    O listach poinformował tvn24 - no proszę jak Amerykanie dbaja o nasze sprawy.
  • ~abc
    (2017-03-20 21:34)
    to on umie pisać bo do tej pory tylko podpisywał
  • ~Carmen
    (2017-03-20 21:30)
    Przecież ten Misiewicz nie wyrobi .Musi u ministra ,w radach firm zbrojeniowych , z gosiewską w parlamencie europejskim , czasem w aptece w Łomiankach i jeszcze u Rydzyka zaliczyć jakiś semestr . I jak tu jeszcze w Londynie,Paryżu i Nowym Jorku ? To nawet Misiewicz nie wyrobi.
  • ~GPU
    (2017-03-20 21:25)
    Prezydencie drogi Antoni ma Pana w glębokim powaźaniu tak samo jak banki Pana obywateli.
  • ~rosomak
    (2017-03-20 21:49)
    Panie Maliniaku czy prezes wyrazil zgode na wtracanie sie w sprawy wagi panstwowej?
  • ~nemo
    (2017-03-20 21:07)
    ...Jędruś daj sobie spokój, Antek-policmajster i tak zrobi co zechce z błogosławieństwem Jarusia. A ty Jędruś byłeś, jesteś i będziesz marionetką do końca swoich dni.
  • ~PiS owski lekarz pierwszego kontaktu
    (2017-03-20 21:33)
    Dupuś próbuje pokazać że coś "znaczy"! szkoda tylko że szMacierewicz leje na te listy ciepłym moczem...
  • ~tyle w temacie
    (2017-03-20 21:14)
    ;-)
  • ~Wespazjan
    (2017-03-20 21:30)
    Andrzejku! Możesz mu naskoczyć. Ruki po szwam, długopis w zęby i czekaj na polecenie z góry.
  • ~A. Sekretnyj
    (2017-03-20 21:49)
    Antku śmiało pij Kakao
  • ~to był k... zamach
    (2017-03-20 21:27)
    buhaha...maliniak-marionetka kaczego świra udaje ważniaka antek brzoza ma niezły polew zapewne
  • ~jacky
    (2017-03-20 21:36)
    A jeszcze 2 dni temu Magierowski twierdził że Antek jest stałym gościem Maliniaka a teraz listy piszą?Duduś jak cię tatuś wychował? podobno wzorował się na św.Józefie fe
  • ~ala
    (2017-03-20 22:17)
    ODPOWIEDZI tzw "prezydentowi" udzieli PAN MISIEWICZ HAHAHAHAHA ;)
  • ~nudził sie biedaczek
    (2017-03-20 22:50)
    No prosze prosze, narciarz D u p a wrócił z Zakopanego i nie miał nic do roboty, wiec cos napisał...
  • ~Proton
    (2017-03-20 22:58)
    Macierewicz już ma mokro w spodniach - ze śmiechu!
  • ~jb
    (2017-03-21 00:20)
    ,,wspieranie ukrainy leży , w polskim interesie narodowym?????????!!!!!!!! Polsko obudź się.!!!!
  • ~Kustosz Archiwum Towarzysza Szmaciaka
    (2017-03-21 01:49)
    W naszym archiwum natrafiliśmy niedawno na bardzo interesującą odręczną notatkę Towarzysza Szmaciaka! Oto ona: - "Kiedyś Stalin (przed zgonem) wezwał Chruszczowa i dał mu dwa listy! Kazał mu otworzyc list Nr 1 w wypadku jakichś trudności w budowie socjalizmu! Istotnie - nieuchronne trudności wkrótce "się pojawiły", więc Chruszczow otworzył list Nr 1, a tam była lakoniczna instrukcja: "Zwal wszystko na mnie!". Chruszczow zastosował się do instrukcji wodza rewolucji i nie mógł się nadziwić przenikliwości maszynisty parowozu dziejów! ------------------ Po latach znowu "pojawily sie" kłopoty budowlane z socjalizmem, więc Chruszczow (pewien, że i tym razem Soso go wyratuje z trudnej sytuacji, otworzył list Nr 2! A tam też była tylko lakoniczna instrukcja: "NAPISZ DWA LISTY!". " --------------------- Wygląda na to, że historia wraca jako farsa i nieuchronnie nadchodzi dobry moment, a może nawet swoista moda na pisanie krótkich listów!
  • ~galazka
    (2017-03-20 23:25)
    Nijaki Misiewicz zamieszany ostatnio w etaty brukselskie skąd czerpal korzyść materialną za wiedzą przełożonego postanowil się zemścić przed upozorowanym odejściem i włożył tęgi kij w misternie naoliwione szprychy , stąd niespodziewane zamieszanie. A sprawa jest prozaiczna bo kasa pusta i nie ma pieniędzy , generaly pouciakaly bo trzeba kasę na komisje smoleńskie a ostatnio znalazł sie nastęony cwaniak , który ma wyciągnąć wrak tutki co dziabnęla w glebę i przytargać do Polski. Wrak stanowi świętość narodową i może spełniać wielorakie funkcje podczas miesięcznic

Może zainteresować Cię też: