Macierewicz: Stołeczny garnizon ma obowiązek strzec popiersia L. Kaczyńskiego

Na żołnierzy stołecznego garnizonu spada wielki obowiązek strzeżenia popiersia prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który poległ w obronie Rzeczpospolitej - powiedział podczas obchodów święta Dowództwa Garnizonu Warszawa szef MON Antoni Macierewicz.

wróć do artykułu
  • ~Ina
    (2017-05-06 17:55)
    To co jak, to beda strzelac do Krakow, zeby nie o b s r y w a l y?
  • ~baska
    (2017-04-21 16:35)
    Z kim mielismy wojne?Jaka obrona?Co Macierewicz wie ,ze jest nie do ruszenia?Kazdy inny dawno by wylecial!Dziwne to wszystko!
  • ~Drzazga 101
    (2017-04-21 16:28)
    "...obowiązek strzeżenia popiersia prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który poległ w obronie Rzeczpospolitej" (sic!) O Matko, panu ministrowi Macierewiczowi to już całkiem poluzowały się styki i nie odróżnia sprawy pagibnięcia NA POLU CHWAŁY z NORMALNYM zejściem z tego łez padołu z powodu katastrofy lotniczej. Strzeżenia niby przed czym - chyba gołębiami, które mają zwyczaj przysiadać na różnych postumentach i obsrywać je. Hej !-
  • ~Harry Potter
    (2017-04-20 22:32)
    Potencjał militarny Polski kurczy się w zastraszającym tempie. Poza tym niedługo trzeba by było żeby jeden żołnierz pilnował trzech pomników, bo tyle niedługo ich będzie
  • ~jon
    (2017-04-20 09:07)
    A kto będzie pilnował popiersia Ronaldo !?
  • ~Jj
    (2017-04-20 08:58)
    TO JUŻ NIE JEST ŚMIESZNE !! CZY W POLSCE NIE MA JUŻ NIKOGO NORMALNEGO, KTÓRY BY USUNĄŁ TEGO WARIATA.
  • ~dick
    (2017-04-20 07:21)
    Polegl z malpka w reku w obronie Monopolu
  • ~a
    (2017-04-20 07:07)
    Zadaniem polskich zolnierzy jest ochrona granic i obywateli /zywych/ tego kraju a nie popiersia L Kaczynskiego.
  • ~pancernabrzoza
    (2017-04-20 06:38)
    A dzień Swira Trwa !!!!!!! Co za Kabaret w tej Polsce !!!! Jak cie widza tak cie pisza !!!!!
  • ~jaro
    (2017-04-20 03:41)
    No i proste zadanie mają - strzec popiersia. Trudniej będzie uciekać w razie czego, sztandar jednostki można było zwinąć, złożyć, z popiersiem większy kłopot ...
  • ~Nie ma komu bronić Rzeczpospolitej
    (2017-04-20 01:03)
    W jakiej obronie leciał Lech Kaczyński? W obronie Rzeczpospolitej? Co za brednie. Leciał przecież odwiedzić Smoleńsk i groby poległych.
  • ~flakus
    (2017-04-19 22:30)
    Nie poległ,ty kłamliwy ochłapie!!!!!!!!!!!!!!
  • ~kuciap
    (2017-04-19 21:46)
    Od kiedy to wojsko pilnuje porzadku na ulicach? Antek chce byc drugim Kiszczakiem?
  • ~nina
    (2017-04-19 20:54)
    Osmiesza wojsko kolejny raz,wojsko ma bronic Polske i spoleczenstwo w razie wojny , a nie popiersia i pomniki.
  • ~IV rp wariatów
    (2017-04-19 20:18)
    Trzeba to w końcu otwarcie przyznać i napisać: szkoda, że przygłup antoś też nie "poległ"...
  • ~Nina
    (2017-04-19 19:50)
    Tragifarsa.
  • ~sic.
    (2017-04-19 19:37)
    Maciarewicz powinien stanac przed sadem za klamstwi smolenskie. Kaczynski nie zginal w obronie ojczyzny. To nienormylny czlowiek
  • ~amira
    (2017-04-19 19:35)
    Gdzie jest lekarz
  • ~Antoni
    (2017-04-19 18:59)
    Jeżeli L.K. poległ w obronie Ojczyzny, to, do pioruna, dlaczego jeszcze nie został odznaczony Orderem Virtuti Militari? To już nie jest wina Tuska, to karygodne zaniedbanie Ministra MON.
  • ~NaGlupichNieMaMocnych
    (2017-04-19 18:36)
    Ogłosicie jeszcze Kaczyńskiego świętym ..

Może zainteresować Cię też: