Macierewicz: Stołeczny garnizon ma obowiązek strzec popiersia L. Kaczyńskiego

Na żołnierzy stołecznego garnizonu spada wielki obowiązek strzeżenia popiersia prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który poległ w obronie Rzeczpospolitej - powiedział podczas obchodów święta Dowództwa Garnizonu Warszawa szef MON Antoni Macierewicz.

wróć do artykułu
  • ~poborowy
    (2017-04-19 14:55)
    Mamy wariata na czele Ministerstwa Obrony Narodowej !!!! Matko jedyna, ratuj się kto może. Przecież ten kretyn sprowadzi jakieś nieszczęście.
  • ~anka
    (2017-04-19 18:06)
    Kłamstwo po tysiąckroć powtarzane staje się prawdą (Goebbels Joseph). Brawo Antoni, wierny uczniu propagandy.
  • ~ile jeszcze tych klamstw?
    (2017-04-19 17:01)
    Brak słów on sam się prosi o dymisję.czego trzeba jeszcze żeby takich ministrów już więcej nie było? Psychiatrzy bądźcie w pogotowiu.bo nadchodzi Macierewicz.
  • ~mak
    (2017-04-19 13:05)
    Do tego ze "polegl" to juz sie chyba przyzwyczailem. Ale o tym ze "polegl w obronie RP" to slysze po raz pierwszy. Najwyrazniej choroba sie poglebia.
  • ~mik
    (2017-04-19 16:28)
    No, że świr świruje normalne. Sorry taki mamy naród, który pozwolił by w osobach ciemnego luda wybrać świra do koryta. . Ale że wojskowi świrują do taktu tym bredniom to wieje zgrozą.
  • ~Bader
    (2017-04-19 18:19)
    Działa to chyba tak. Dziesięciu świrów za pieniądze piszą "komentarz". Przy czym musi być dowalone "der dziennik" albo choć parę razy "PO" gdzie popadnie. Potem dyżurni wierni klikają co by nabić głosów. Tym razem instrukcji nie było. Widać to na pierwszy rzut oka że Antoś w niełasce. Poległ bidulek.
  • ~S. Frenia
    (2017-04-19 12:56)
    Antoś M. - znakomity materiał badawczy dla Medyków!
  • ~Kos
    (2017-04-19 12:58)
    Zginal w obronie R P,? To 7 lat temu mielismy wojne? Z kim? Nic do mnie nie dotarlo, albo przespalem, albo ten stary p r y k ma demencje!!!!
  • ~widz
    (2017-04-19 12:43)
    A i tak PTAKÓW nie UPILNUJA ,One z POWIETRZA BOMBARDUJĄ.
  • ~anka
    (2017-04-19 18:19)
    Szanowny Panie Macierewicz. Pozwolę sobie przypomnieć Panu, że nieodżałowanej pamięci Pan Lech Kaczyński Prezydent R.P. zginął w katastrofie lotniczej na lotnisku w Smoleńsku. A więc albo Pan o tym nie wie, szybko wyjeżdżając ze Smoleńska po tej katastrofie, albo świadomie Pan kłamie, w celu skłócenia społeczeństwa, mówiąc, że Pan Lech Kaczyński Prezydent R.P. poległ w obronie Rzeczypospolitej. Przypominam Panu, że śmierć Prezydenta R.P. w dniu 10 kwietnia 2010 r. nastąpiła na obcej ziemi, a więc nie zginął w obronie R.P. No chyba że były wtedy jakieś działania wojenne i Polacy w obronie weszli na terytorium Rosji. Ale tak nie było; to tak dla przypomnienia.
  • ~Psychiatra
    (2017-04-19 14:12)
    antek ogarnij się chory czlowieczku masz ostatnie stadium groźne choroby którą leczy się tylko w zamknięciu.
  • ~pis pis i
    (2017-04-19 13:15)
    Kto pokarał Polaków takim Tośkiem ? No dobra - z kim, albo z czym walczył LK, że aż poległ ? Dlaczego urzędujący minister urzędującego rządu prowokuje Polaków nie będących członkami partii o najbrzydszej na świecie nazwie PIS ? No dobra - będąc już w samolocie to pewnie LK bohatersko walczył ze snem i z czasem i niestety poległ - bo spał do końca i nie zdążył podjąć decyzji, żeby zmienić lotnisko na nadające się do lądowania.
  • ~sic.
    (2017-04-19 19:37)
    Maciarewicz powinien stanac przed sadem za klamstwi smolenskie. Kaczynski nie zginal w obronie ojczyzny. To nienormylny czlowiek
  • ~Polityk1
    (2017-04-19 14:28)
    Boją się ,że przyjdzie Niesioł i wysadzi go w powietrze. Wstyd. Kiedyś wojsko wiedziało ,że najważniejszy jest Bóg, Honor i Ojczyzna. Teraz mamy Świra, Miśka i Żenadę.
  • ~gazeta smoleńska codziennie
    (2017-04-19 16:33)
    Narażają na pośmiewisko tego LK, a potem krzyczą: to przemysł pogardy. Wojska nie wolno używać do idiotycznych zadań.
  • ~Bingo
    (2017-04-19 15:33)
    L. Kaczynski zginal w wypadku w dniu w ktorym chcial rozpoczac kampanie prezedencka. Macierewicz przestan lepszym Polakom robic wode z mozgu.
  • ~szandor
    (2017-04-19 13:02)
    Gdzie to była wojna, na której poległ Kaczyński Lech? Coś przeoczyłem? Może walczył w Afryce tam zawsze coś się dzieje
  • ~NaGlupichNieMaMocnych
    (2017-04-19 18:36)
    Ogłosicie jeszcze Kaczyńskiego świętym ..
  • ~nina
    (2017-04-19 14:04)
    5 800 zolnierzy Warszawskiego Garnizonu ma obowiazek bronic Polski i spoleczenstwa. Szalenstwo postepuje.
  • ~jerzy
    (2017-04-19 14:53)
    zginal w bitwie pod Smolenskiem przez calonocne malpki i spoznienie na przelot

Może zainteresować Cię też: