Andrzej Duda w Wałczu. W tle transparent "Marionetka nie prezydent"

Moją wielką ambicją jest, aby Polska zwana "Polską B" stała się "Polską A" - powiedział w środę prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami Wałcza (Zachodniopomorskie). Prezydent podkreślił też, że należy przywrócić poczucie sprawiedliwości i bezpieczeństwa.

wróć do artykułu
  • ~widly
    (2017-04-22 18:43)
    W Obornikach weźmie sie za obornik. Właściwy człowiek na własciwym miejscu
  • ~ mlody
    (2017-04-22 15:17)
    Zarazy z po i peselu mnie i szacunek do Komorowskiego Ukraińca i rudego Tuska Niemca .teraz jak jest polski prezydent i premier to niemego zdzierżyć.
  • ~taka prawda
    (2017-04-22 08:24)
    E tam , to pewnie chodziło o poprzedniego prezydenta Polski , który zawdzięczał swoją prezydenturę Katastrofie Smoleńskiej . On chyba nawet nie był prezydentem , tylko p.o. prezydenta , i to do czasu kiedy Społeczeństwo Polskie w wolnych wyborach wybrało Wspaniałego Prezydenta Andrzeja Dudę !!!!
  • ~~rymposzek
    (2017-04-21 20:15)
    Najśmieszniejsze jest u Dudy to, że on wierzy lub udaje przed ludźmi jakoby był prezydentem Polski a kim jest przecież "każdy widzi jaki jest koń". Szkoda czasy wysłuchiwać jego banały.
  • ~killbill
    (2017-04-21 19:40)
    Dokładnie były transparenty 2 (słownie:dwa) Kodziarstwo chciano wrzucić do jeziora...wybuczano posła PO ...leciały tez teksty...precz z platformą oraz raz sierpem raz młotem...cała ekipa to kilka osób...głównie stare trepy i babskie dziwadła...czyli sukces KOD! :)
  • ~Taraban
    (2017-04-21 13:37)
    He, he, obśmiewacie PAD, a co będzie jak wygra z Waszym Królem Europy? Popłaczecie się czy zrobicie majdan razem ze Schetyną?
  • ~mix
    (2017-04-21 13:23)
    najgorszy prezydent, podporządkowany Kaczynskiemu bez własnego zdania emeryty mu przyklaskują a on ma ich w głębokim poważaniu. Wystarczy zobaczyć ile dostają podwyżki raz w roku uśmiać się można, a on w tej kwestii nawet nie zabrałby głosu bo go to po prostu nie interesuje.
  • ~HELIOSS
    (2017-04-20 22:03)
    IDIEMY PO CIEBIE DUDA! 88!! UPADKIEM WIELU CYWILIZACJI BYŁO TOLEROWANIE HOMOSEKSUALISTÓW! 88!!
  • ~Kuś
    (2017-04-20 13:57)
    Jasne przyzwyczailiśmy się do energicznego, przebojowego i forsującego najlepsze własne pomysły dla obywateli prezydenta Komorowskiego .hi, go, hi
  • ~Kuś
    (2017-04-20 13:50)
    Podziwiam i szanuje najlepszego Prezydenta RP
  • ~k
    (2017-04-20 12:12)
    PO-lactwo odsuniete od rzadzenia ziona nienawiscia do RZADU POLSKIEGO, PANA PREZYDENTA , NARODU POLSKIEGO szkaluja krytykuja,mieszaja.PRZYJMIJCIE WRESZCIE DO WIADOMOSCI ZE WASZE RZADY SIE SKONCZYLY I MUSICIE SIE PODPORZADKOWAC.
  • ~Wodniczek
    (2017-04-20 10:54)
    PiSDuś :P
  • ~rafal
    (2017-04-20 09:59)
    Szwaby usuwaja moje komentarze.Tusk marionetka Merkel!!!!!!!!!!!
  • ~rafal
    (2017-04-20 09:52)
    Lepiej byc marionetka Kaczora niz Merkel Tusku.
  • ~janusz
    (2017-04-20 08:59)
    Widać jak kundle z PO ujadają za kawę , herbatę i wodę .
  • ~janusz
    (2017-04-20 08:55)
    A co było w tle jak witali Tuska ?(ubranie w paski ) tak tylko potrafią napisać tak zwani anty dziennikarze .
  • ~Wolak
    (2017-04-20 08:40)
    u nas w Kopydłowie bedo Biedronke otwierać. Panie prezydencie przyjedź. Bedo kiełbasy.
  • ~pof fox
    (2017-04-20 08:35)
    Duda jest moim prezydentem Polakiem! Nie interesują mnie niemieckie manipulacje i targowica!
  • ~Jachim
    (2017-04-20 07:42)
    Żadnego transparentu nie widać, nawet w tle, ale gdyby taki transparent był nawet nad Tuska głową pismaki by nie zauważyły. Tu na zdjęciu nie widac ale pismak mówi, że jest. To swietnie oddaje istotę. Za Tuska sie bali to byli ślepi i głusi, teraz gdy nikt nie wyrzuca na zbity pysk to grasują.
  • ~gorszy sort
    (2017-04-20 06:48)
    Zapraszam do nas na wieś p.Duda.zapewniam że nie będzie tak przyjemnie jak w Walczu

Może zainteresować Cię też: