Duża przewaga PiS nad Platformą. WYNIKI NAJNOWSZEGO SONDAŻU

| Aktualizacja:

Dużą przewagę uzyskało Prawo i Sprawiedliwość nad PO - wynika z sondażu Kantar Public.

wróć do artykułu
  • ~pis pis i już jest cuchnąca kałuża
    (2017-04-20 16:06)
    Kufajkowe PO-lactwo wasz byt dobiega końca! Polacy nic nie chcą mieć wspólnego z knajakami, alimenciarzami, aferzystami itp.
  • ~pat
    (2017-04-20 16:06)
    Już Schetyna był w ogródku, już witał się z gąską ...... Za wysokie progi na ogra nogi.
  • ~bolo
    (2017-04-20 16:09)
    Zatkało kakało
  • ~żona Schetyny
    (2017-04-20 16:11)
    Taka jest prawda ! Mimo mieszania ludziom w głowach przez PO i Nienowoczesną Rysia z Peru. Mimo dywanów na dworcu PKP. Większość Polaków zdaje sobie sprawę z tego jak byli okradani przez 8 lat nierządów naszego rycerza z Brukseli. PIS ma stałe poparcie 38 procent w sondażach bo w rzeczywistości jest ok 50 %.
  • ~ww
    (2017-04-20 16:11)
    PO wychodzą bokiem dziadowskie obietnice - 500 zł na każde dziecko. Ludzie wiedzą, że to nierealne. Wystarczy, że PiS prowadzi populistyczną politykę. Mam nadzieję, że PO się z tego wycofa. Populizm to szambo.
  • ~Kolap
    (2017-04-20 16:17)
    Schetytna nie został przyjęty na audiencję u bossa z Brukseli, czemu bo nie było go na PKP z goździkami i z kubańskimi cygarami :)
  • ~bbb
    (2017-04-20 16:17)
    Podejrzany ten sondaz
  • ~Al
    (2017-04-20 16:17)
    BRAWO PiS. Gonic mafie PO/PSL oraz nieudacznikow z tzw. Nowoczesnej.
  • ~ryżytusk
    (2017-04-20 16:18)
    Jestem wyborcą popierającym PIS , ale w żadne sondaże nie wierzę !!! . Wipler powiedział , że taki sondaż kosztuje 6800 złotych + VAT !!! . Poza tym co to za sondaż na 1040 osobach z reguły w wielkich miastach - transparentność żadna !!!
  • ~der
    (2017-04-20 16:25)
    ZERO litości dla zdegenerowanej, obrzydliwie zakłamanej, aferalnej,złodziejskiej i donosicielskiej rudo-czerwonej ferajny popieranej przez ubeckie i komunistyczne rodziny,
  • ~Wilga
    (2017-04-20 16:28)
    Sondaże mówią za siebie. Premiowana jest realizacja wyborczych obietnic.Niech totalni biorą przykład.Jeżeli coś się obiecuje to należy to realizować.
  • ~trubadur
    (2017-04-20 16:34)
    12 kwietnia br ten sam Kantar opublikowal badanie gdzie PiS ma 28%, a PO 27%. Żarty czy matactwo?
  • ~AAA
    (2017-04-20 16:43)
    Jak widać chuligaństwo polityczne totalnej nie popłaca.
  • ~żyrafa_z_ wyboru
    (2017-04-20 16:45)
    Cieszy mnie ten wynik, ale swoją drogą sondaży Kantar Public, podobnie jak IBRIS-u, nie można niestety brać do końca poważnie. Ostatnie kilka sondaży Kantar wyglądało mniej więcej tak: kiedy robili dla GW, to przewaga PIS nad PO była ok. 2%. Kiedy kilka dni później dla "W Sieci" i wpolityce, wynosiła już 9%. A ten dla kogo? Może dla "Gazety Polskiej"? :) Choć, jak wspomniałem, wynik mi bardzo pasuje.
  • ~fakt
    (2017-04-20 16:46)
    Tusk na prezydenta Polski
  • ~PIS to Polacy
    (2017-04-20 16:56)
    Brawo PIS !....głosujemy na was ponieważ nie kradniecie jak PO i ZSL..
  • ~Bumerang
    (2017-04-20 16:57)
    38% to amatorzy rozdawnictwa kasy zebranej przez państwo od podatników. Jak się płacący haracz wkurzą i przeniosą firmy poza Polskę to ciekawe skąd pisowska janosiko-komuna wyrwie kasę na swój elektorat i magów otepiajacych ten elektorat.
  • ~Zosia
    (2017-04-20 16:58)
    Dziękuje Rodacy!
  • ~ajax
    (2017-04-20 16:58)
    .Nowoczesna podąża drogą Palikota.myślałem, że do wyborów chociaż ta kropka z nich zostanie, ale możne i nawet jej nie będzie.
  • ~bbb
    (2017-04-20 16:59)
    Ha ha. Po Tusku trzeba było szybko pocieszyc się jakimiś cyferkami

Może zainteresować Cię też: