Duża przewaga PiS nad Platformą. WYNIKI NAJNOWSZEGO SONDAŻU

| Aktualizacja:

Dużą przewagę uzyskało Prawo i Sprawiedliwość nad PO - wynika z sondażu Kantar Public.

wróć do artykułu
  • ~pis pis i już jest cuchnąca kałuża
    (2017-04-20 16:06)
    Kufajkowe PO-lactwo wasz byt dobiega końca! Polacy nic nie chcą mieć wspólnego z knajakami, alimenciarzami, aferzystami itp.
  • ~żona Schetyny
    (2017-04-20 16:11)
    Taka jest prawda ! Mimo mieszania ludziom w głowach przez PO i Nienowoczesną Rysia z Peru. Mimo dywanów na dworcu PKP. Większość Polaków zdaje sobie sprawę z tego jak byli okradani przez 8 lat nierządów naszego rycerza z Brukseli. PIS ma stałe poparcie 38 procent w sondażach bo w rzeczywistości jest ok 50 %.
  • ~pat
    (2017-04-20 16:06)
    Już Schetyna był w ogródku, już witał się z gąską ...... Za wysokie progi na ogra nogi.
  • ~Al
    (2017-04-20 16:17)
    BRAWO PiS. Gonic mafie PO/PSL oraz nieudacznikow z tzw. Nowoczesnej.
  • ~Wilga
    (2017-04-20 16:28)
    Sondaże mówią za siebie. Premiowana jest realizacja wyborczych obietnic.Niech totalni biorą przykład.Jeżeli coś się obiecuje to należy to realizować.
  • ~AAA
    (2017-04-20 16:43)
    Jak widać chuligaństwo polityczne totalnej nie popłaca.
  • ~der
    (2017-04-20 16:25)
    ZERO litości dla zdegenerowanej, obrzydliwie zakłamanej, aferalnej,złodziejskiej i donosicielskiej rudo-czerwonej ferajny popieranej przez ubeckie i komunistyczne rodziny,
  • ~Kolap
    (2017-04-20 16:17)
    Schetytna nie został przyjęty na audiencję u bossa z Brukseli, czemu bo nie było go na PKP z goździkami i z kubańskimi cygarami :)
  • ~bolo
    (2017-04-20 16:09)
    Zatkało kakało
  • ~PIS to Polacy
    (2017-04-20 16:56)
    Brawo PIS !....głosujemy na was ponieważ nie kradniecie jak PO i ZSL..
  • ~TVN 24
    (2017-04-20 21:10)
    Zegnaj Pamelo...a tak na marginesie to wizyta waszego wilkolaka na dobre wam nie wyszla.
  • ~Rak.
    (2017-04-20 18:34)
    PO skończy tak jak KOD,tak kończy targowica,na śmietniku historii.
  • ~maly
    (2017-04-20 19:03)
    PiS tak trzymać.dziadostwo z po i peselu jeszcze parszywego Tuska dowiezienia.sewetru z jego chołoto na madere.dopiero naszym kraju będzie OK.
  • ~akikiki
    (2017-04-20 19:35)
    TVN 24 i GP tego faktu jeszcze nie komentowały . Żyją pendolino i słońcem Peru SZOK SZOK
  • ~PO.N do dde
    (2017-04-20 19:42)
    PiS dziękuje: Dyndale, Scerbie, szperaczowi po cudzych rzeczach Nitrosowi, śpiewaczce sejmowej Muszynie., Dzidzi Kindze Dyndałowej, alimenciarzowi-złodziejowi z kucykiem, Kłamacz, Hadaczowi,tow.Rzeplinie, rogaczowi POklepywanemu przez pijaczynę Junkera, Kryśce komediantce i jej kumplowi rudemu Azji, Bolkowi, MefisfeLisowi i tym POdobnym hołdasiom, którzy kompromitują PO i.N, choć PO-PSL już przed wyborami Polacy mieli dość za afery, butę i kamieni kupę! I niech PiS dalej realizuje obietnice, bo dla nich został wybrany do rządzenia!
  • ~rumor xyz
    (2017-04-20 17:11)
    wsadzcie sobie te sondaze tam gdzie ich miejsce.czyli w d...!.
  • ~ww
    (2017-04-20 16:11)
    PO wychodzą bokiem dziadowskie obietnice - 500 zł na każde dziecko. Ludzie wiedzą, że to nierealne. Wystarczy, że PiS prowadzi populistyczną politykę. Mam nadzieję, że PO się z tego wycofa. Populizm to szambo.
  • ~bernard
    (2017-04-20 23:38)
    Prawo i Sprawiedliwość, popełnia błędy, ale 8 lat byłych rządów PO, to drenaż Polski i naszych rodaków.
  • ~janusz
    (2017-04-20 17:37)
    PO , Nowoczesna i PSL to śmietnik historii .Ich odzież to pasiaki .
  • ~evi
    (2017-04-20 19:37)
    Ciesze sie, ze POLACY sa tacy ciemni.

Może zainteresować Cię też: