Berczyński podał się do dymisji, a Macierewicz ją przyjął

| Aktualizacja:

Przewodniczący podkomisji do ponownego zbadania katastrofy smoleńskiej Wacław Berczyński przesłał do MON pismo, w którym złożył rezygnację z funkcji - poinformował w czwartek portal wPolityce.pl.

wróć do artykułu
  • ~unita
    (2017-04-21 22:36)
    Zaloze sie ze otrzymal od swojego bylego pracodawcy propozycje nie do odrzucenia, czyli trzymac gebe na klodke i nie kompromitowac marki Boening swoja glupota.
  • ~Luk
    (2017-04-21 07:37)
    Co, nie znalazl dowodow na zamach, na bombe? Narazil sie Kaczynskiemu? Pionek po pionku....
  • ~Adam
    (2017-04-21 05:27)
    No i jak teraz dojdą do "prawdy" o przyczynach katastrofy smoleskiej? Po ostatniej kompromitacji rocznicowej zaczeło się dziać najpierw Misiu teraz Berczyński i Antoni doskonale wie że następny będzie on.
  • ~Berczyński to jest istny sy filutek
    (2017-04-21 04:24)
    i robi sobie pod śmich ujki!
  • ~Jak do tego doszło -
    (2017-04-21 03:42)
    że takie bezradne niemoty i tumany zabrały się za rządzenie państwem? - Czy to tak trudno nominalnemu zwierzchnikowi Polskich Sił Zbrojnych usiąść raz na jakis czas z aktualnym ministrem obrony narodowej i uzgodnić jakieś generalne ramy koncepcyjne oraz jakieś niezbędne konkretne przedsięwzięcia, żeby te ramy wypełnić konkretną treścią i z miesiąca na miesiąc konsekwentnie zwiększać bezpieczeństwo Polski! Przecież do rządzenia państwem nie powinni być dopuszczani ludzie żyjący pod hasłem "każdy sobie rzepkę skrobie"! A o rozmaitych Magierowskich i Szczerskich nie ma się co rozwodzić! - Trzeba z nimi jak najszybciej wziąć rozwód! - Bo tak naprawdę - to czym się taki Szczerski różni od Nałęcza!? - Chyba tylko wiekiem?!
  • ~Stary już i siwy - a wciąż głupi!
    (2017-04-21 03:29)
    Ale Polacy tak mają! Od czasów Kochanowskiego - czyli jakieś circa 450 lat! - A i przedtem niewiele lepiej bywało!
  • ~Panie Berczyński! Mielenie ozorem nie popłaca!
    (2017-04-21 03:25)
    Zwłaszcza w Polsce - i zwłaszcza jak się jest Polakiem!!!
  • ~lola
    (2017-04-21 02:38)
    jeszcze pewnie kupił mu bilet w jedną stronę aby przypadkiem dziennikarze nie pytali go o Caracale i znowu by czegoś nie wypaplał
  • ~jarosław waleczny inaczej
    (2017-04-21 00:49)
    facet mało je, a sądząc po kolorze nosa dużo pije - to i głupoty gadał
  • ~fregat
    (2017-04-20 23:48)
    Kaczyński już się z Rydzykiem dogadał i Macierewicz utopiony ...tylko trzeba się zastanowić za ile Rydzyk sprzedał ministra MON
  • ~sroka
    (2017-04-20 22:45)
    ale jaja ,ale jaja ,ha,ha,ha....przekręty się zaczynają w tej najuczciwszej partii...ale jaja,ale jaja,ha,ha,ha,ha
  • ~Perer
    (2017-04-20 22:29)
    Szykują posadę dla Misiewicza.
  • ~Antoni Rabarbar
    (2017-04-20 22:15)
    PiS - kompletne dno
  • ~Halinka
    (2017-04-20 22:04)
    Jednego oszoloma mniej,teraz Pora na macierewicza
  • ~fregat
    (2017-04-20 21:58)
    podobno to PO kradła a tu przekręt PiSu na miliardy,trzy samoloty dla wipów bez przetargu....złodziejstwo,złodziejstwo ,dopiero prawdę poznamy........................jak się macie pisowcy ha,ha,ha,gdzie jest ta prawda smoleńska ....................podobno miała nas wyzwolic
  • ~xyz
    (2017-04-20 21:55)
    Te Caracale to takie samo dziadostwo jak słynne Berliety, które były gwożdziem do trumny Gierka
  • ~strach ma wielkie oczy
    (2017-04-20 21:44)
    Panie berczynski prosze sie nie obawiac prokuratury...zbinio zero nic panu nie zrobi, to nasz dojnej zmiany człowiek... ...
  • ~eliot
    (2017-04-20 21:26)
    pisowski kabareton trwa
  • ~dno w peło
    (2017-04-20 21:04)
    ..co Polacy sądzą o Tusku b. premierze rządu Polskiego, który wraz z Kopacz przytaknął aby nie otwierać trumien z katastrofy smoleńskiej w której tylko jednej z nich były dwie głowy, trzy miednice , kilka rąk..???..... co sądzicie szanowni internauci??? ...czy tak powinien zachować się Polak premier rządu....?...to zdrada nad zdrady...niech Tusk nie wypina się immunitetem U€....bo sądy w Polsce mogą go ściągać w razie zaistnienia konieczności...
  • ~antypis
    (2017-04-20 21:02)
    Jego następca -Nowaczyk - ten to dopiero ma mordę pisowsko-smoleńską !!!

Może zainteresować Cię też: