Kilku posłów PO pomyliło się w głosowaniu nad uchwałą ws. 90. rocznicy urodzin Tadeusza Mazowieckiego

| Aktualizacja:

Pięciu posłów PO oświadczyło w piątek, że pomylili się podczas głosowania nad uchwałą ws. uczczenia 90. rocznicy urodzin Tadeusza Mazowieckiego. Wysłali w tej sprawie pismo do marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego.

wróć do artykułu
  • ~Ryskal
    (2017-04-22 08:23)
    Są posłowie uważni i myślący - i tacy zapewne reprezentują podobny elektorat. Są nieuważni - i tacy tez mają swój elektorat. Ale bywają nieuważni i z trudem-myślący. Kogo oni reprezentują. Wiadomo: partie, które "takich" wpychają na listy wyborcze. Niestety - system głosowania uniemożliwia "pozostawienie ich w domu". Błędy w prawie, bzdurne przepisy itp wykazują, która kategoria "wybrańców" dominuje. Tylko dlaczego muszą na tym cierpieć ludzie normalni?!
  • ~byly wyborca PO
    (2017-04-22 00:28)
    Czerwoni redaktorzy znowu ,,cenzurują" jak za Jaruzelskiego ! tfu .. czerwone swinie !!!
  • ~scyta
    (2017-04-21 20:51)
    Poproszę o nazwiska zdrajców i zaprzańców z PIS-u i Kukuz 15, którzy wyszli z sali aby nie głosować w sprawie premiera Mazowieckiego. Mojej kreski nie dostaną
  • ~Zosia
    (2017-04-21 18:29)
    Pacany.
  • ~JAN
    (2017-04-21 18:27)
    GLOSOWAC NIE POTRAFIA POPRAWNIE A CHCA RZADZIC--NIEUDACTWO TRWALO 8 LAT DZIEKI OSZUKANCZYM MEDIOM
  • ~spin
    (2017-04-21 18:01)
    ....nazwisko K.Mazowiecki...bardzo źle kojarzy się dla Polski...
  • ~Stiff
    (2017-04-21 17:28)
    Kaligrafia nie jest najmocniejszą stroną posłów PO a i ze skupieniem uwagi też kiepsko ,najwyższy czas zacząć zażywać preparaty z miłorzębu japońskiego
  • ~Monachijski
    (2017-04-21 17:22)
    Najlepiej byłoby gdyby złożyli mandaty. I co się dziwić, że PO przegrało wybory.
  • ~i tyle
    (2017-04-21 17:13)
    Czerwona kreska Mazowieckiego to byla zdrada.
  • ~cenzor PIS
    (2017-04-21 17:05)
    To tylko potwierdza że ten sejm nie ma prawa bytu. Albo faszyści albo śpiochy.
  • ~Al
    (2017-04-21 16:25)
    Jest to potwierdzenie ze poslowie PO to analfabeci a nie tylko antypolskie szuje.
  • ~anarchosyndykalista
    (2017-04-21 15:57)
    no i teraz niech ktoś powie że pełowcy to nie de.bile. nawet nie ma się z czego śmiać
  • ~kisiek