Prezydent, premier, minister… Ile zarabiają najważniejsze osoby w państwie? ZESTAWIENIE

| Aktualizacja:

Prezydent, premier, minister, a także Marszałek Sejmu i Senatu – dziennik.pl sprawdził, ile zarabiają najważniejsze osoby w kraju.

wróć do artykułu
  • ~inżynier dusz
    (2017-05-18 13:01)
    mój kolega sędzia ma 13 tys.,nauczyciel za korki 10tys,rolnik z dopłat 25 tys miesięcznie,ordynator 15 tys za gabinet,dyrektor małego banku 30 tys.miesięcznie itd.itp.
  • ~Darek
    (2017-05-18 13:14)
    a ile zarabia przecietny polak ? 1600 zl bez dodatkow a panstwo zarabia za nasze zarobione ciezko pieniadze skandal kazdy powinien zarabiac tyle co my !!! a nie kolosalne sumy za nic :/
  • ~Mateusz
    (2017-05-18 13:21)
    Plus jeszcze premie (za przychodzenie do pracy jak przed kryzysem w Grecji)
  • ~Cynik
    (2017-05-18 13:30)
    Artykuł wybitnie tendencyjny, podburzający. Kładę to na garb tego, że autorka ma czterosylabowe nazwisko z ostatnia sylabą w brzmieniu męskim nazwiska na: "ski". Jest wielką megalomanką. Nie porównała zarobków leśnych dziadków z TK, którzy udają, że pracują a emerytury mają trzy razy większe od Prezydenta. W jakim kraju my żyjemy. Porównaj ostatnio podane astronomiczne zarobki pewnej grupy prawników.
  • ~asu
    (2017-05-18 13:39)
    a mozna sprawdzic ile zarabiali rzadzacy z POprzednich kadencji,to was nie interesuje????
  • ~Jula
    (2017-05-18 13:45)
    Rozumiem zarobek gdyby to byl prezydent nie zas urzednik z Krakowskiego ?
  • ~oszukany
    (2017-05-18 14:15)
    Ile będziemy jeszcze utrzymywać elite emeryt dostaje 1-3 rewaloryzacji .Przed wyborami wszyscy obiecywali złote gory a teraz maja nas w d....e.Siedzą sobie paniska na wysokich stołkach a gdy znowu będą wybierac do koryta nową ekipę to sobie przypomną o Nas.Kpina zygac się chce na to wszystko i tyle
  • ~rudy nie z brukseli
    (2017-05-18 14:50)
    Wielokrotnie mniej niz brukselski lokaj.
  • ~Wilga
    (2017-05-18 16:47)
    A ile to zarabia prezydent i król Europy Donald T ?.A ile ten władca będzie miał emerytury ? Może to porównacie do polskiej rzeczywistości.
  • ~kaz
    (2017-05-18 16:53)
    Tyle co Prezydent zarabia prezes małej spółki i co tu zazdrościć.
  • ~MOZ
    (2017-05-18 16:56)
    A ile zarabiają te nieroby , europosłowie ,komisarze ,prezydent pochodzący z Polski siedzący na stołkach w Brukseli szkalujący Polskę. Może też należy napisać .Nieprawdaż.
  • ~WAŁ
    (2017-05-18 16:59)
    A POprzedni żyrandol z Krakowskiego Przedmieścia ile zarabiał.
  • ~Vs
    (2017-05-18 19:52)
    Spoko czyli jestem ważniejszy niż prezydent polski, mam firmę budowlaną w Norwegi, srednio zarabiam 25k :-) Swoja droga uwazacie ze to kosmiczne zarobki? ja jestem w szoku ze tak malo zarabiaja.

Może zainteresować Cię też: