Sensacyjny scenariusz krąży po Sejmie. Poseł Kukiz'15 zdradził, co usłyszał od posłów PiS: W lipcu Kaczyński premierem

Tomasz Rzymkowski z Kukiz'15 podzielił się z Superstacją informacjami, które usłyszał w kuluarach od kolegów - posłów PiS-u.

wróć do artykułu
  • ~ZOM
    (2017-05-30 08:00)
    Jak rządzili: PO z PSL to zamykali w szpitalach izby porodowe.Powód?Bardzo mała dzietność, bo młodzi wyjeżdżali z tego obłożnie chorego kraju. Tam mieli i mają lepsze warunki do ich życia, rozwoju.Wówczas i dzisiaj ludzie umierają TO WSZYSTKO SIĘ WIĄŻE Z TYM , że bezrobocie maleje.PO PROSTU JEST NAS POLAKÓW MNIEJ. Czyli bardzo mała dzietność a wzrasta śmiertelność..
  • ~oluszek
    (2017-05-21 19:37)
    "W lipcu za sterami polskiego rządu chce zasiąść Jarosław Kaczyński." Chyba po to, by lecąc we mgle ku coraz większej inflacji rozbić nas na zboczu coraz wyższej konsumpcji.
  • ~Polski wyborca
    (2017-05-21 11:32)
    Podam z tego portalu taki oto cytat:"Może było by lepiej wprowadzić stomatologów z powrotem do szkół a księży, katechetów do kościołów.TO BYŁYBY POMNIKI MĄDRE i potrzebne polskiemu społeczeństwo A NIE JAK TEN w Łodzi."kon. cytatu.Dodam od siebie. Może by więcej wprowadzać takich pomników jak; nowe fabryki, nowe drogi,,,, albo chociaż gabinety stomatologiczne w kazdej polskiej szkole?! Na dzień dzisiejszy to trwoni się pieniądze państwowa i darczyńców na pomniki.Komu ma to służyć.Dobrobytowi Polaków?!
  • ~Polski wyborca
    (2017-05-21 11:13)
    Tu na-forum pisze ktoś tak:"PKB rośnie ,bezrobocie spada,następuje wzrost inwestycji.To jest ważne."kon. cyt.Inny pisze tak:"Bezrobocie spada?Dlatego,że starsi ludzie umierają (nie tylko samobójcy) ale ludzie nawet po gimnazjum wyjeżdżają z Polski-tam zarabiają na rękę około 5,7, 8 tysięcy zł.oczywiście po przewalutowaniu)".kon. cyt.Dodam od siebie.Polaków zrobiono wyrobników tak zwanych białych murzynów.Taka jest oto prawda o polskiej gospodarce i bezrobociu w Polsce.
  • ~gosc
    (2017-05-20 23:21)
    do kasia to jest najlepszy rzad od dziesiecioleci
  • ~amira
    (2017-05-20 12:55)
    kto spłodzil takiego Jana P i jemu podobnych? ,którzy zaśmiecają chamstwem i nienawiścią to forum
  • ~Autor
    (2017-05-20 12:45)
    ***** mnie to obchodzi...
  • ~fregat
    (2017-05-20 01:00)
    a co zrobi jarek z wielkim brzuchem ?
  • ~a....a...a...kotki dwa
    (2017-05-20 00:59)
    Rzymkowski to ten z najgłupszych od kukiza............ja "antysystemowcom " nie wierzę opowiadają banialuki
  • ~Wiem co pisze
    (2017-05-19 12:52)
    der dziennik slynie z sensacji , klamstw i plucia!!!
  • ~przewodnik
    (2017-05-19 12:28)
    Bardzo dobrze, teraz to już ..winie odsuniete od koryta na 4 kadencje, wszystko idzie w dobrym kierunku, jeszcze tylko eurokolchoz sie rozleci lub my wyjdziemy chociaz beda nas trzymac na siłe i będzie lux. Tak trzymać Panie Jarosławie.
  • ~kaloo
    (2017-05-19 10:22)
    Naiwność kukizowców bije w chmury."To mają być fachowcy".A skąd ich weźmie?Tak się złożyło iż jedyni fachowcy w tym grajdole nie mają szans na zweryfikowanie przez IPN,albo mają IQ> 105.To ostatnie jest bardzo groźne dla etosu.
  • ~King
    (2017-05-18 18:55)
    Antoś Mądry będzie królem wolski a Jarek jego dworzaninem
  • ~moro...ski
    (2017-05-18 15:13)
    posluchajcie glupoli z tvn to PO jest ich religia za kase zrobia wszystko
  • ~Allis
    (2017-05-18 13:07)
    Wiadomosci dziennika sieja propagandae na ozimine jeszcze czas zbierzmy tegoroczne plony a Co bedzie jutro pozniej zobaczymy
  • ~ale
    (2017-05-18 11:38)
    Czy sensacją jest to że w lipcu?
  • ~ło matko jedyno
    (2017-05-18 10:37)
    Pleciugi sejmowe.Faceci to plotkarze gorsze od bab.Coś taki usłyszał , sam nie wie czy to prawda i już taki leci do mediów z tą plotką .Niee no Rzymkowski, to jakaś dziwna papla.Ten cały sejm z Kukizami i nowoczesnymi , to całkiem jakieś nieporozumienie.
  • ~kwak
    (2017-05-18 10:08)
    Czyli powtarza się sytuacja z Marcinkiewiczem. Marcinkiewicz jakoś sobie poradził, a gdzie skończy Szydło? Czy wróci do Domu Kultury reżyserować Jasełka? Matka księdza ale bez serca. Mówiąca mumia.
  • ~WERT
    (2017-05-18 08:24)
    NIE ZDAZA BO WSZYSTKO ZEPSUJA- UPANSTWOWIC SLUZBE ZDROWIA !!!
  • ~krzyhoo1
    (2017-05-18 08:07)
    Morawiecki jak Belka zamknie rozdział upadku kolejnej partii, co to miała rządzić przez tysiąclecie.

Może zainteresować Cię też: