Przyłębski o weryfikacji oświadczenia lustracyjnego: Spodziewam się uniewinnienia

Spodziewam się uniewinnienia - powiedział w piątek ambasador RP w Berlinie Andrzej Przyłębski odnosząc się do faktu, że w kwietniu IPN podjął czynności procesowe ws. weryfikacji jego oświadczenia lustracyjnego.

wróć do artykułu
  • ~PiS owski lekarz pierwszego kontaktu
    (2017-05-19 19:47)
    TW. Wolfgang nie martw się! twoi koledzy z PiS załatwią ci wolną drogę, szybko cię uniewinnią i oczyszczą! jednak hak na ciebie będzie leżał grzecznie w szufladzie na Nowogrodzkiej i czekał jak tylko za wysoko "brykniesz" to ta chwilowa "czystka" w teczkach okaże się nieprawdziwa! teraz posyp łe b popiołem i wykonój z pokorą rozkazy swego pana! chociaż i tak dla większości Polaków jesteś konfi dentem i zerem tak jak wszyscy starzy PiSowcy umoczeni po uszy jako współpracownicy SB
  • ~autor
    (2017-05-19 20:25)
    pis to sami kapusie ubecy i byli pezetperowcy innymi słowy komuna wraca
  • ~fregat
    (2017-05-19 19:57)
    Przyłębscy...głupi z głupią się związał ....mentalność pisowska łączy
  • ~PiSmaster
    (2017-05-19 20:20)
    I to jest Ambasador niby cywilzowanego i eurpejskiego kraju. Zenada, glupota, falsz i niekompetencja PiSich komunistow nie ma granic. To jest juz zupelny powrot kaczego PRL-u.
  • ~ella
    (2017-05-19 22:21)
    Sam się zdradził mówiąc, że nie ma materiałów (już ). Co do świadków to nie ma pewności.
  • ~brum
    (2017-05-19 19:55)
    Teczkę pewnie podrabiał ten sam esbek, co Bolkowi.Swoją drogą, kapusie to wyjątkowo bezczelna grupa...
  • ~jojo
    (2017-05-19 22:12)
    Jaaaasne - my też się tego samego spodziewamy. Nie inaczej.
  • ~YJK
    (2017-05-19 23:06)
    To Duda jeszcze go nie ułaskawił?
  • ~jk
    (2017-05-20 05:40)
    Pewnie że jest pan niewinny jeszcze dostanie pan medal od prezydenta za dobrą pracę dla Ojczyzny Alleluja i do przodu .jak mawiał o.Tadeusz .
  • ~ik
    (2017-05-20 06:16)
    glupota w kraju i za granica
  • ~AntyniePolak
    (2017-05-20 07:39)
    Uniewinnia go bo jest swój i nieważne,ze bolszewi służył ale zrozumiał i przechscil się.Jest i był nasz a że paru SBecy zlali po pysku to nic,mogli nie bawić się w bohaterów.Prezes też się mie bawił i jest prezesem.
  • ~Aga
    (2017-05-20 09:35)
    Moźe następny rząd rzetelnie oceni tego Pana i odpowiednio potraktuje.
  • ~tor
    (2017-05-20 08:57)
    Najlepszy przykład ,że w POLSCE można wszystko powiedzieć,wszystko podpisać i NIC z tego nie wynika .No chyba ,że jest to jakaś biedna rodzina która wzieła pozyczkę lub kredyt 2-5 10 tys zł to wtedy ma na głowie policje ,sądy komorników etc. Paniska którym słoma wystaje z butów tym nie muszą się martwić . Jestem niewinny ,podpisałem bo musiałem ,coś tam podpisałem aby wyjść i WALCZYĆ itd . Gdzie WY macie honor ? Panie TW Wolfgan Pływałem w latach komuny .Do partii nie należałem i niczego też nie podpisywałem . Przestań pan ******** jak cienki Bolek o powodach twojego donoszenia na kolegów
  • ~jur