Wałęsa: Trzeba jak najszybciej aresztować około 15 ludzi z obecnej władzy. W tym polityka Rydzyka

Lech Wałęsa ma receptę na uchronienie Polski od wojny domowej. Radzi, by jak najszybciej aresztować 15 ludzi z obecnej władzy. A także o. Rydzyka.

wróć do artykułu
  • ~Rydz
    (dzisiaj 10:09)
    Nasz Kochany Prezydencie Masz w 100% RACJE tak trzymac
  • ~Anna
    (dzisiaj 00:45)
    Co ty człowieku cierpisz od Ojca Rydzyka i obecnie rządzących. Jesteś wstrętnym BOLKIEM
  • ~graca
    (2017-07-25 17:43)
    Wałęsa - wszystkim zrobisz prezent jak sam zastosujesz wobec siebie areszt domowy przynajmniej na 10 lat i żyj długo i szczęśliwie!!!!!!!
  • ~Bez
    (2017-07-24 23:42)
    Boluś ciebie pierwszego! A gdzie moje 100 milionów, co obiecałeś za swojego panowania.
  • ~ewa koby
    (2017-07-24 19:07)
    ewa koby walensa szantazuje wojna domowa jak w swoim domu samobojcw ala rodziny krolewskie
  • ~ewa koby
    (2017-07-24 18:59)
    ewa koby normalnie to trzeba zaaresztowac googla facebooka i inne mc ms...wlascicieli tylko po co aresztowac samych siebie !!!!???????genialne
  • ~Takie typy
    (2017-07-24 15:47)
    POlszewiki z POkolenia na POkoleniemają zaKODowane POdlizywać się Szwabom i BOlszewikom
  • ~Niechcem ale muszem
    (2017-07-24 06:23)
    Bolek napisz jak sikałeś do kropielnicy w kościele np pisz niech Lud wie jaki byłeś mądry zresztą jesteś do dziś
  • ~Werka
    (2017-07-23 23:54)
    Sami jesteście tępymi kołkami bolkami. Gdyby nie ON do dzisiaj tkwili byśmy w komunię. Co ja mówię, przecież ta menda wraca wraz obecnym nierządem
  • ~xardas182
    (2017-07-23 17:32)
    Przygadała gracy motyka gracy a oboje jednacy...... Panie Wałęsa, do momentu aż ureguluje Pan swoją przeszłość, pańskie słowa i obecność na różnego rodzaju wiecach znaczą tyle co ubiegłoroczny śnieg.
  • ~Amerykanski szpion
    (2017-07-23 17:28)
    Dzisiaj widać, że SB zamykając,, Bolków "robiła dobrze,żle natomiast robił sąd że ich wypuszczał.Nie byłoby dzisiaj takiego draństwa.
  • ~WAGNER
    (2017-07-23 13:37)
    Pissoskie TROLE odpier ...lić sie od WAŁESY
  • ~ess
    (2017-07-23 13:14)
    Trzeba jak najszybciej aresztować około 15 ludzi z obecnej władzy. W tym polityka wałęsę
  • ~ess
    (2017-07-23 12:56)
    wałesa hanba dla Polski, BOLEK esbek wychowanek Kiszczaka
  • ~III RP
    (2017-07-22 20:10)
    TW bolo.- Nagroda Nobla to nieporozumienie. Odpowiedni byłby ANTYNOBEL to you. Przecież you wszystko chcesz na nie i przeciwko TOWARZYSZU ANTYBOLKU.
  • ~sztygar
    (2017-07-22 19:00)
    Bolek, POwinieneś zostać górnikiem bo jesteś ciemny jak chdnik w kopalni.
  • ~€¥£
    (2017-07-22 18:55)
    A co z Bolkiem UBolkiem?
  • ~zet
    (2017-07-22 14:05)
    Skończ Pan te brednie , wstydu oszczędź.
  • ~statystyczny1960
    (2017-07-22 03:51)
    Z jakiego powodu? Na jakiej podstawie? Bolek wskaże palcem. To gdzie będzie praworządność. A zresztą -pobożne życzenia. Spodziewa się premii od zagranicznych mocodawców w razie ciamajdanu na ostro?
  • ~Robert
    (2017-07-21 22:23)
    Opozycja coraz częściej mówi o totalitaryzmie w Polsce. Ten totalitaryzm ktoś stworzył. Kto? Demokracja. To są jej skutki, i to nie uboczne. Tam gdzie demokracja, tam chaos, kłótnie, wyzwiska i groźby. Grecy poznali się już na demokracji 2400 lat temu, dlatego jej głównemu zwolennikowi Sokratesowi kazali wypić truciznę. Dzięki temu przetrwali do naszych czasów.

Może zainteresować Cię też: