Miller o liderach protestów w obronie Sądu Najwyższego: To grupa rekonstrukcyjna Unii Wolności

Leszek Miller nie jest zadowolony z formy protestów w obronie Sądu Najwyższego. Zdaniem byłego premiera, zabrakło na tych demonstracjach przedstawicieli lewicy. Ostrzega też, że pomysł tworzenia wspólnych list wyborczych może nie zakończyć się sukcesem.

wróć do artykułu
  • ~Kolec
    (2017-07-23 19:04)
    Miller nie powinien zabierać głosu w aktualnej sytuacji politycznej do której wspólnie chociaż niezależnie doprowaadzili z prezydentem Komorowskim. Zachciało mu się kolejnej baby znikąd na prezydenta i sojuszu z upadłą partią. Drugi obraził miliony Polaków twierdząc że fo1989 roku niczego w Polsce nie dokonano. Ponadto bezkrytycznie popierał Ukrainę lekceważył odradzajacy się na Ukrainie nacjonalizm. Obaj zadbali aby na kandydatów z poza PIS u nie zagłosowało ok. 1.5 mln. wyborców. Panowie do podziemia i nie pokazywać się społeczeństwu
  • ~Bernardetta
    (2017-07-23 17:59)
    SZANOWNY P MILLER a kto zatrzymywal lewice???/Dlaczego nie jest spojna z protestujacymi??????????????//
  • ~Raponis
    (2017-07-22 23:42)
    Panie Millerze! Mówi pan, że nie było lewicy. A wie pan czemu? Bo to pan ja przed i podczas ostatnich wyborów pogrzebał. Swoją głupotą i błazeństwem z panna Ogórkówna i z powodu egomanii, niemozności doprowadzenia do zjednoczenia sie grup lewicowych na wybory. To pan doprowadził do całkowitej wiekszości pisu w wyborach. Przez głupote i zestarzenie się. A teraz z glupkowatym pyszałkowatym usmieszkiem "klugszajsera" wymądrza się pan idiotycznie na lewo na prawo. Niech pan zniknie ...
  • ~Robert
    (2017-07-22 22:47)
    Tak wygląda demokracja. Nawet jeżeli jakaś partia wygra wszystko, to nic to nie znaczy. Bo w demokracji trzeba obiecywać co innego a robić jeszcze co innego. Wtedy będzie dobrze. To (jak mówią politycy), gra wyborcza. PO i PSL właśnie tak robili (a właściwie nic nie robili tylko jedli u Sowy) i ich zwolennicy są z tego bardzo zadowoleni. Także w UE są zmartwieni, bo (nie daj Boże) Polska by miała sprawniejsze sądy i skuteczniejsze prawa. Co wtedy? Byłby to dla nich fatalny wizerunek, Najlepiej, więc, żeby w nowych krajach Unii wszystko działało jak do tej pory. Taka jest dzisiejsza demokracja. Nie dziwię się, więc, że jej największemu zwolennikowi Sokratesowi, starożytni Grecy kazali wypić truciznę i dzięki temu Grecja mogła dotrwać do naszych czasów.
  • ~samuel
    (2017-07-21 12:22)
    Gdy dym zasmradza cały dom, to trzeba najpierw oczyścić komin. Później można myśleć o dalszym remoncie, p. Miller
  • ~Ludzie pamietają
    (2017-07-19 17:54)
    Likwidowac ć Polskie zaczął twój KOLEŚ sołdat z PZPR Rakowski a była to STOCZNIA GDANSKA
  • ~młyny się kręcą
    (2017-07-19 17:52)
    Będą ZEREM jak koleś Millierro od grabienia POlski PIS rozliczy i Milliero za dziesieciolecie
  • ~0000
    (2017-07-18 07:39)
    Miler ma racie a Balcerowicza to gonić to cwaniak i krętacz wszystkie zakłady w Polsce sprzedał za złotówkę a resztę pozamykał .
  • ~a.utor n.ieznany
    (2017-07-18 06:54)
    Stary uklad nie podda sie tak latwo, maja mamone, media. kupionych ekspertow itd. wiec co glupszym mieszaja w glowach. Wystarczy poczytac GW i wpisy jej czytelnikow - zyja w urojonym swiecie brutalnego katolickiego terroru, gdzie panstwem rzadza prymitywni (ukryc)i faszysci - a swiatli przedstawiciele bylych wladz, to rycerze prawdy i postepu. Nienawisc do Polski i wszystkiego co "narodowe" jest podstawowym mottem tej kolaboranckiej "opozycyjnej" formacji, skladajacej sie z ludzi pozbawionych cienia uczciwosci i honoru - z tym moralnym ryn.sztokiem trzeba stanowczo walczyc
  • ~młody myślec
    (2017-07-18 06:41)
    Gość starszy, a głowę jak 30latek ma, nie to co puste, przygraniczne budki.
  • ~rere
    (2017-07-18 05:33)
    kiedy wreszcie to zamilknie?
  • ~nina..
    (2017-07-18 02:06)
    Leszek a jednak masz jaja//
  • ~Gien
    (2017-07-18 01:10)
    Stary ma rację!!!
  • ~Protest
    (2017-07-18 00:40)
    Ten niech się lepiej zajmie Mizerią, przepraszam, Ogórek!
  • ~Victor
    (2017-07-18 00:40)
    Has been persona ....move on already
  • ~kkkk
    (2017-07-17 22:07)
    super komentarz do tego niedzielnego cyrku , grubej kreski na plakacie nie wymalowali?
  • ~wojtek
    (2017-07-17 21:45)
    Zamiast udać się na ten protest i coś tam, coś tam powiedzieć, wdzięczy się w TV, jak końska du_a do bata.
  • ~boy
    (2017-07-17 21:32)
    Ta cała "totalna opozycja" żyje poniekąd w Matrixie wyniesionym z zadym NZS gdzie na widok Schetyny JM Rektor szacownej uczelni stawał na baczność i dla świętego spokoju realizował jego mrzonki. To se ne vrati. Czas wyrzucić stare talie i nabyć nowe by coś ugrać. Pamiętać trzeba przy tym, że "Dura lex sed lex" bo można zarobić w dziób.
  • ~nie kolaborant
    (2017-07-17 21:27)
    Autor pseudo prywatyzacji Balcerowicz pcha się do koryta i zaprasza zwolenników dalszego rozkradania Polski do działania w tym kierunku. A figa z makiem. Zostaliście przez Polaków rozszyfrowani.
  • ~Tomek z W-wy
    (2017-07-17 19:42)
    Po tym wygłupie z wysunięciem kandydatury pani Ogórek na prezydenta Polski, który to wygłup doprowadził PiS do władzy, Miller powinien siedzieć cicho!!!

Może zainteresować Cię też: