Mazurek o debacie ws. SN: To nie wysłuchanie publiczne, to samowolka opozycji

| Aktualizacja:

To nie wysłuchanie publiczne, to jest samowolka i demolka opozycji, wysłuchanie jest wtedy, kiedy wyrazi na nie zgodę Sejm albo komisja - tak rzecznik PiS Beata Mazurek skomentowała w rozmowie z dziennikarzami poniedziałkowe spotkanie ekspertów na temat projektu PiS o Sądzie Najwyższym.

wróć do artykułu
  • ~mazurkowe rachunki 18%=100% ?
    (2017-07-18 08:26)
    Jakim prawem Mazurek wypowiada się o spokoju /niepokoju/ w imieniu Polaków ? Według Mazurkowej 18%=100%. Jeżeli tak, to dam jej do ręki 18 złotych, a wezmę od niej 100 zł. Powinna być spokojna po takiej wymianie. Takiego kitu jeszcze nie słyszałem.
  • ~republikanin
    (2017-07-17 16:43)
    Ach te kobiety w PiS, jakie piękne, jakie inteligentne i miłe. Człowiek chciałby je łyżkami jeść. W szczególności panią Mazurek i Pawłowicz. A na deser Miss Szczypińska, mniam, mniam.
  • ~stop
    (2017-07-17 16:35)
    koszmarna baba.
  • ~nina
    (2017-07-17 16:22)
    Kobieto jestes glupia,niewychowana ibez kultury, procedowanie spraw w TK nazwala spotkaniem grupy kolesi, teraz mowi ze to samowolka,ten babiszon ma wyrazne braki intelektualne. Jak ci babo nie wstyd.?
  • ~Halinka
    (2017-07-17 16:07)
    JAK SIE PATRZY NA TA MAZUREK TO SIE CHCE WYMIOTOWAC.ONA MOZE NA POL ETATU PRACOWAC JAKO "STRACH NA WROBLE " .
  • ~emeryt29
    (2017-07-17 16:06)
    Pis-tupeciara o inteligencji 3 sasinów( sasin to w PIS jednostka głupoty) bezczelnie jak zwykle manipuluje faktami i kłamie na użytek ciemnego ludu.
  • ~Joker
    (2017-07-17 15:54)
    Tępa PiS**** pisowska !!
  • ~kitka
    (2017-07-17 15:40)
    i kłamcy...elyta :::)))) za 2 50 zł
  • ~turysta97
    (2017-07-17 15:30)
    rozwiazcie milicje i wojsko/ po co nam oni ?
  • ~sylwester z żoliborza
    (2017-07-17 14:59)
    myślę, że terlecki puka ją w buzię, za friko
  • ~Stasia ze wsi Czyrak
    (2017-07-17 14:49)
    ja to panio Mazurek bardzo cenie, ale też modle sie do pochwy Pani Jadwini Kaczyńskiej, ktora poczela pana Jarka i Placka. Ja sie u niej wymodliła, że z członka mojego menża zeszedł czyrak i dalej morzemy na 500 plus sie róhać.
  • ~Kontemplyta
    (2017-07-17 14:44)
    Za rządów POPSeL jedynie na stadionach znajdowała ujście frustracja ludzi z rządów. I tak PiS dał za dużo fory debatantom publicznym spoza Parlamentu. Jak bym kijem obił hołotę.
  • ~TTT
    (2017-07-17 14:34)
    ale ona szpetna
  • ~wania
    (2017-07-17 14:21)
    co ona ma w głowie?
  • ~Lucyfer
    (2017-07-17 14:20)
    WIEDZMA
  • ~ciekawy
    (2017-07-17 13:52)
    Władek czy ty rozumiesz co piszesz ????
  • ~helena
    (2017-07-17 13:51)
    Wysłuchałam wywodów p. Rzeplińskiego i p.Gerstdorf i cóż? nic nowego narzekanie na trybunał,na 49 posłów którzy zlamali konstytucję i strach przed odpowiedzialnością przed trzecią izbą. Oni chcą żeby było tak jak było, na nic innego ich nie stać? żenada.A i jeszcze oznajmili ,że się oczyścili biologicznie-śmiać się czy płakać?
  • ~suweren
    (2017-07-17 13:49)
    piękna , inteligentna i intrygująca . chciałbym zobaczyć film z nią i Terleckim .oczywiście myśle o publicystyce.a nie filmie przyrodniczym
  • ~Komentarz
    (2017-07-17 13:44)
    Po pierwsze marszałek sejmu nie zezwala na tego typu spotkania, ponieważ poziom jego iq jest zbyt niski i niewiele by z tego zrozumiał, a po drugie, za pewne części ciała trzyma go jakacz i każdy nieopatrzny przejaw ustępstw wobec opozycji powoduje zaciśnięcie się ręki kaczyńskiego na jego przyrodzeniu.
  • ~amira
    (2017-07-17 13:41)
    wladek lekarz na ciebie czeka-

Może zainteresować Cię też: