Nowoczesna, PO, PSL oraz UED powołały sztab koordynacyjny. "By powstrzymać atak PiS na niezależne sądy"

| Aktualizacja:

Potrzebne są nadzwyczajne działania, by powstrzymać atak PiS na niezależne sądy - mówili zgodnie przedstawiciele N., PO, PSL, UED po poniedziałkowym spotkaniu klubów opozycyjnych. Poinformowali też, że będą wzajemnie koordynować i wspierać swoje działania, by "powstrzymać tę bardzo złą zmianę".

wróć do artykułu
  • ~lanca_ster
    (2017-07-26 18:19)
    Po wsiach kurki na kościołach wiatr ustawił na poparcie PO i PSL znowu wdepnie w błoto. Co się jakiś porządny człek w PSL pojawi to zwiewa do PiS jak Wojciechowski albo Kuźmiuk
  • ~cytat
    (2017-07-18 09:01)
    .....W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie – Książę Adam Czartoryski.......do tych anty Polaków z PO ...halickich , nojmanów, szetynów i innego paskudztwa..
  • ~Ot co
    (2017-07-18 08:56)
    Jeden niezawisly sedzia uniewinnil Sawicka, a drugi niezawisly chcial wsadzic Kaminskiego na 3 lata.Dziekuje! P. Ziobro ani kroku w tyl.
  • ~Jan Stańczyk
    (2017-07-18 08:09)
    Mafia zbuntowanych frustratów w furii . Obraza Polaków i Polski !!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Czarny
    (2017-07-18 07:35)
    Reaktywują Unie Wolności ? Odsunięci od koryta.
  • ~aabb
    (2017-07-18 07:27)
    POwołali sztab , to znaczy...Skorumpowany Związek Antypolskich Błaznów
  • ~emik
    (2017-07-18 02:16)
    Panie Halicki ,a zapomnial pan jak wygladal parlament w czasie waszej blokady,to bylo uniemozliwienie pracy a nie tylko utrudnienie.
  • ~Hahahaa
    (2017-07-18 00:49)
    zawiadomienie-do-prokuratury-po-slowach-schetyny
  • ~mundo
    (2017-07-17 19:01)
    Przyglupy ojczyzny velPO wraz z przyglupami skrainie lewicowymi vel PSL i niszczycielska velNowoczesna musi w trybie natychmiastowym zglosic do wybitnego lekarz od nog bo na rozum juz dawno za pozno. Szkodzice tylko Posce i Polakom. Nie macie zadnego pomyslu sady i rzadzenie oprocz okradania spoleczenstwa Adijos przyglupy.
  • ~baba z prowincji
    (2017-07-17 18:54)
    Ależ kultura, ależ erupcja intelektu, szczególnie ~Mścisław (czy jakoś tak) Płatow. Współczuję biedakowi prostata szwankuje a tu ani krzaczka, do stodoły daleko. Radzę chodzić z pampersem i siusiać do woli.
  • ~Grazyna
    (2017-07-17 17:33)
    Alez wy sie boicie wszyscy plujacy na opozycje, strach wam do tylkow zaczyna zagladac, ze oto opozycja i ludzie sie za was wezma i skonczy sie kasa
  • ~#
    (2017-07-17 16:39)
    Gabinet Cieniasów Bis… — czas ponownie obejrzeć Shreka 3 — per analogiam — zamach stanu szykowany przez „Księcia” z pomocą wszystkicy złych postaci z bajek. A jakby to 3jka była mało „prorocza” to „apokaliptyczna” będzie 4 (Shrek Forever), gdzie do przejęcia władzy przygotowuje się RUDY RUMPELSTILTSKIN. Oczywiście wszelkie podobieństwa do osób i zdarzeń są jak najbardziej nieprzypadkowe :)
  • ~sdf
    (2017-07-17 16:34)
    Jaki sztab, takie oddziały Śmiać się, czy płakać - oto jest pytanie
  • ~ds
    (2017-07-17 16:32)
    Pchają się do paki sami.
  • ~Al Bundy
    (2017-07-17 16:29)
    Dobrze, niech gonia towarzystwo. Niech jeszcze wezma sie za seryjnego samobojce, bo za czasow "niezaleznych sadow PO-wskich" samobojstwo popelniano nawet strzelajac sobie w brzuch z odleglosci kilku metrow. UBywatele RP w strachu, ze zostana rozliczeni za przekrety.
  • ~noc dlugich nozy
    (2017-07-17 16:21)
    Jak za III Rzeszy.
  • ~Macisław Płatow
    (2017-07-17 16:18)
    Czyli Zaprzańcy-PO sprzedawczyki Narodu poparcie 24% ,PSL -plew polityczny z poparciem 2-3%,a 4 posłowie wyrzuceni z Po tworzą Koło Unia Europejskich Demokratów -poparcie śladowe. Czy się śmiać ,czy olać Burków ciepłym moczem-OTO jest pytanie.
  • ~ZWZ AK
    (2017-07-17 16:15)
    Shetynowskie Szturmowce
  • ~skowianka
    (2017-07-17 16:05)
    Oni cos tworza panstwo w panstwie , BOR to jest spisek do dziela na to sa paragrafy.
  • ~redo
    (2017-07-17 15:36)
    Desperados

Może zainteresować Cię też: