Eksperci: Witryna SprawiedliweSady.pl łamie polskie prawo

Strona internetowa piętnująca przypadki niezgodnego z przepisami zachowania sędziów sama narusza wymagania trzech różnych ustaw, w tym o ochronie danych osobowych.

wróć do artykułu
  • ~niemcy won
    (2017-09-13 07:48)
    sędzia to funkcjonariusz publicznie nie ma zastosowania ustawa o ochronie danych. No chyba ze wy niem cy nie rozumiecie tego...
  • ~Koperski
    (2017-09-13 08:05)
    Jak zlamali prawo to zgłosić do prokuratora a jak nie ma dowodów to lepiej morde w kubeł. Wyjscie Polski z UE jest pewne! Nalezy do tego sie przygotować!
  • ~Strażak
    (2017-09-13 08:08)
    Domena :Partii Bezprawia i Niesprawiedliwości za pieniadze podatników.A może by dać te pieniadze ofiarom nawałnicy,a nie wysłuchiwać totalnego menela Błaszczaka,którego szeregowi Strażacy potraktowali tak jak na to zasłuzył.
  • ~kisiek
    (2017-09-13 08:16)
    a ja myślę, że ten artykuł jest o niczym
  • ~jerzy
    (2017-09-13 08:17)
    Złamane wszystko, nawet konstytucja i kręgosłup Rzeplińskiego. Totalny faszyzm i bezprawie, nawet czołgi na ulicach. Horror. Brrr! Ale miałem koszmarny sen, śnił mi się Petru jako premier.
  • ~Demaskator
    (2017-09-13 08:25)
    Jakość PISu z podwórka.
  • ~500 + minus podwyżki
    (2017-09-13 08:31)
    PIS to 500 "+" minus podwyżki, czyli rzeczywiste spadki dochodów Wszystkich Polek i Wszystkich Polaków. Oszustwa i kłamstwa PIS wymagają ostrego traktowania sądów wszystkich instancji, żeby były posłuszne rządzącym kłamcom z rządzącej koalicji PIS i przyssawek typu Kukiz, Gowin.
  • ~reg
    (2017-09-13 08:50)
    Co za bzdury. To od czego jest KRS? Przecież sami żeście sprawdzili kto jest usługodawcą. D... was boli bo nie wiecie kogo konkretnie po nazwisku macie zgnoić?
  • ~Interpretacja społeczna
    (2017-09-13 09:14)
    Czyli w samym meritum strona nie narusza prawa. Reszta to kwestie techniczne.
  • ~student
    (2017-09-13 09:56)
    Namawiam wszystkich internautów to zapoznania się z witryną sprawiedliwesady gdzie można znaleźć argumenty na głęboką zmianę systemu sądownictwa. Brawo dla ich twórców
  • ~jedli pili i palili lulki
    (2017-09-13 09:58)
    "dymali nas wszyscy i to na spokojnie, ... jedni w czasie wojny,. a drudzy po wojnie,... lecz to co potem jeszcze nastompilo, to sie Chlopam w glowie nawet nie miescilo. Dymali nas obcy i dymali swo,i od przykladow dymanka dwoi sie i troi.. sorry za te slowa, a jesli nie pasi niechaj kazdy te slowa okrasi.
  • ~Roman Heil
    (2017-09-13 10:06)
    Jakie prawo łamie ? Te banery nie sa za publiczne pieniadze!! A ze wsciekaja patologiczna Totalna - bardzo dobrze !! Sadowe wszy trzeba do końca wyiskać z "Kasty " !!
  • ~obywatel
    (2017-09-13 10:23)
    Właścicielem domeny jest: Solvere Sp. z o.o. ul. Nowy Świat 7 11 00-496 Warszawa
  • ~Xenon
    (2017-09-13 11:31)
    Oczywiste wyprowadzenie pieniędzy ze Spółek Skarbu Państwa i przeznaczenie ich na cele partyjne! Pieniądze z tej Fundacji miały być przeznaczone promowanie Polski za granicą, a tym czasem poszły na promowanie partii! W normalnym państwie Niezależna Prokuratura i Sąd stwierdziłby malwersację publicznych pieniędzy, ale w Polsce nie ma już niezależnej prokuratury i sądów, wszystkie są pod butem władzy! Władza może więc kraść do woli!
  • ~Genitaliusz
    (2017-09-13 11:37)
    Eksperci pewnie prawnicy albo ich sędziowie chcący podtrzymać feudalny system z którego czerpią korzyści.
  • ~jaity
    (2017-09-13 11:53)
    Polskie prawo, podobnie jak unijne, chroni raczej przestępców niż ofiary. Dlatego nie ściga się z urzędu oszustów, reklamujących cuda niewidy na portalach internetowych, wypuszcza się podejrzanych, choć są niepodważalne dowody przestępstwa. Itd., itp. Absurdalna nieraz litera prawa wygrywa z rozsądkiem i elementarnym poczuciem sprawiedliwości. O kolesiostwie i korupcji nie wspominając.Dlatego nikt poza totalną opozycją negującą wszystko dla zasady, nie wstawi się za utrzymaniem status quo w sądach.
  • ~Władysław Łoś
    (2017-09-13 12:16)
    Artykuł nieaktualny. Wszystkie wymagane informacje znajdują się na inkryminowanych stronach i były tam już przynamniej 12 września, czyli zanim powyższy artykuł się ukazał.
  • ~Zax
    (2017-09-13 12:21)
    Szanowny dr Paweł Litwiński trochę się zagalopował twierdząc że IP to dane osobowe. Z przytoczonego w artykule wyroku wynika że IP to dane osobowe o ile podmiot który je przetwarza - czyli autorzy strony www - mogą prawnie od dostawcy Internetu wyciągnąć dane osobowe użytkownika który z danego IP korzysta. Tutaj nie ma mowy o takim przypadku, wiec wydaje mi się, że zarzut jest mocno naciągany. Polemizowałbym też z poglądem że zamieszczenie jakiejkolwiek informacji w Internecie to od razu świadczenie usług informacyjnych drogą elektroniczną.

Może zainteresować Cię też: