Kukiz wykorzystał służby specjalne do swoich celów? Jest zawiadomienie do prokuratury

Prokuratura sprawdzi, czy Paweł Kukiz wykorzystywał służby specjalne do prywatnych rozgrywek ze swoimi politycznymi rywalami - informuje "Rzeczpospolita".

wróć do artykułu
  • ~NIko
    (2017-09-13 11:34)
    W Sejmi wszyscy są umoczeni! Kukiz grzmi od dawna o partiokractwie, kolesiostwie itd., a sam to samo robi!
  • ~Sabina
    (2017-09-13 12:37)
    Kukizki Tyszki Scigałki Apelki BĄBELKI
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2017-09-13 12:38)
    My Ślązacy wiemy od dawna ,komu ufać,a komu NIE. P.K. nie UFAMY.
  • ~Jabis
    (2017-09-13 12:45)
    Ten ... wspaniały ĆPUNKIZ i taka wtopa. No. Może średniolaty ... wreszcie otrzeźwieją. Choć wątpliwe! A ... co PIS o swojej przystawce?
  • ~hehe
    (2017-09-13 12:36)
    No i bums..., cffaniaczku.
  • ~maly
    (2017-09-13 14:04)
    Kukiz..liroy.kto.tych.grojkow.wybral.
  • ~tylko pytam
    (2017-09-13 14:51)
    KUKIZ to ściema, robi co mu Kaczyński każe udając bezstronnego. Od zawsze pytałem że: jak gorzała głos zeżre to w politykę trza iść?
  • ~Kazior
    (2017-09-13 11:44)
    Kukiz po prostu dba o dobre imię swojej partii, co w tym dziwnego?
  • ~Niesłychane
    (2017-09-13 13:17)
    I tak o to z dbania o transparentność Posłów próbuje robić się przestępstwo. Szkoda, że kierownictwa innych ugrupowań tak o to nie dbają.
  • ~wert
    (2017-09-13 12:46)
    Jaka "ważna" wiadomość.Jakiś POseł PO,o którym nikt nie słyszał skierował zawiadomienie do prokuratury.No i co z tego?.Gdyby chodzilo o coś ważnego,a tu się POsłowi wymyśliło takie brednie.Totalniacy sami się kompromitują na całego.Nie dziwota że coraz mniej lemingów na PO chce głosować.Nawet lemingi dostrzegają tę megadurnotę totalniaków.
  • ~barabasz
    (2017-09-13 18:17)
    według mnie kukiz jeszcze łoi
  • ~JACUŚ
    (2017-09-13 13:45)
    NIE DA RADY . LI ROY CZY JAK MU TAM ? NIE DASZ RADY . TWOJA KRECIA ROBOTA JEST WIDOCZNA JAK NA DŁONI .
  • ~Jonn
    (2017-09-21 22:08)
    U kuPiSa Wóda i proszki zrobiły swoje...Zlasowały mu MÓZGOWNICĘ...
  • ~rychu