Małgorzata Wassermann: Zwróciliśmy się o ponowny odsłuch taśm ABW z podsłuchu Marcina P.

| Aktualizacja:

Poprosiliśmy prokuratora o zlecenie ponownego odsłuchu taśm ABW z podsłuchu Marcina P.; cierpliwie czekam na nowy odsłuch 15 taśm - powiedziała PAP szefowa komisji śledczej ds. Amber Gold Małgorzata Wassermann (PiS).

wróć do artykułu
  • ~Patrycja
    (2017-09-27 17:09)
    Radze tej przemadrzalej, zadufanej w sobie babie, polozyc sie w wanie/o ktora tyle walczyli/ z blogim wyrazem twarzy odsluchiwac kilka razy ta tasme,moze w koncu cos zrozumie matol, dokoptowac jeszcze SUSKIEGO-ten to juz wszystko zrozumie
  • ~nan
    (2017-09-27 05:49)
    A szopka z blondynką w cyrku trwa nadal 😂😂😂😂Ile na to już poszło kasy???
  • ~czesiek
    (2017-09-14 00:11)
    okazja to zobaczyć wodospady latem w upadne dni w górach Maroko i być szczęślwym że nie było długo deszczu . bardzo lubię bajki bo jestem SZCZĘŚLIWY bardzo , ale bez kasy . bolek i donek mieli szansę być szczęśliwi a nie są - ludzka krzywda się nie opłaca . co mam powiedzieć jako przeciętny ziadacz chleba . na czarny chleb długo będę czekał , zjem biały . dziękuję że powstała komisja sprawidlości dla pokazywania życiowych szans za niezłe pieniądza . .
  • ~ere
    (2017-09-13 20:14)
    nie wiadomo czy plakac czy smiac sie z tzw polskiego wielkiegi biznesu.
  • ~Skuba
    (2017-09-13 19:26)
    Pamietam dobrze tamten okres. W calej Polsce samorządowcy dostali hopla na punkcie lotnictwa i wszyscy chcieli budować lotniska - od Nowego Targu (który mial zresztą lotnisko sportowe) i Nowego Sącza po Olsztyn czy Białystok. Nasi biznesmeni mieli latać na okragło i mamy dziś tego skutki - Radom, Lublin i troche planów na ktore wywalono grubą forsę. Olt Express wydawało sie wtedy awangardą!
  • ~Sven do ~Kania
    (2017-09-13 19:23)
    @@@ ~Kania !!! a to wszystko w ramach bratniej POmocy byłej NRD!!!
  • ~Jabis
    (2017-09-13 19:20)
    Ciri-bi ciri-ba ... był stenogram i go nie ma. Są dwa! Panna-Wanna ... blondynka pogubiona. Pułapka na Tusków ... bęc. PIS za co się weźmie ... to zaraz *********
  • ~Kania
    (2017-09-13 18:17)
    "Linie lotnicze OLT nadepnęły na odcisk LOT-owi". OLT powstaly tylko po to by doprowadzic do upadlosci LOT, by potem nasi bracia Niemcy mogliby przyjsc z pomoca i przejac LOT za grosze.
  • ~miontek
    (2017-09-13 13:28)
    Czemu ten Adamowincz nie za KRATAMI co reklamował ciągnięciem SAMOLOTU żeby ludzie wpłacali kasę do AMBERN GOLDASS
  • ~AM
    (2017-09-13 12:14)
    Emil Marat bardzo przypomina mi Piniorka!

Może zainteresować Cię też: