"Jeden z większych skandali od 25 lat". Nowoczesna zawiadamia prokuraturę ws. członków rady PFN

| Aktualizacja:

Nowoczesna jeszcze w środę ma zawiadomić prokuraturę o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez członków rady Polskiej Fundacji Narodowej; zaangażowanej w kampanię Sprawiedliwe Sądy. Zdaniem posłów (N) wątpliwości budzi fakt przekazania na fundację środków ze spółek Skarbu Państwa.

wróć do artykułu
  • ~Gien
    (2017-09-13 14:36)
    Wygląda zjawiskowo. Młody, bystry jak górki potok, jurny jak byk z najlepszych hodowli i ta charyzma oraz blask w oczach aż chce się spytać> Panie Ryszardzie coś Pan dobrego zrobił dla Polski przez te dwa i pół roku urzędowania. Cisza...nikt nie woła!
  • ~wow
    (2017-09-13 14:24)
    Rysio przygotuje wniosek o przerwę?!
  • ~sedes z bakielitu
    (2017-09-13 14:24)
    Petru, jak tam twój immunitet ? Jeszcze go masz, czy ci go już odebrali ?
  • ~To przejaw bezsilności
    (2017-09-13 14:37)
    Ależ oni są bezsilni. A swoją drogą biorąc pod uwagę działalność tzw. Nowoczesnej, to jest to rzeczywiście jeden z większych skandali od 25 lat. Oczywiście próbują zwrócić na siebie uwagę, ale są już na równi pochyłej. Podobnie jak PO.
  • ~AM
    (2017-09-13 14:10)
    Brawo Nieuku Nowoczesnej tak trzymnieć!
  • ~Super zdięcje
    (2017-09-13 14:45)
    Rysiek PetRUSEK na fotce z KOZIM POdbrudkiem
  • ~Dzindzina
    (2017-09-13 14:32)
    PetRUS zakochał się w Ziendbuergdzie bo to taki człowiek puszczowaty o POdskokach Afrykanskich
  • ~biedak
    (2017-09-13 14:24)
    Biedny Rysio! chyba się pobglambla!
  • ~misiek
    (2017-09-13 14:36)
    Spółki Skarbu Państwa jak nazwa wskazuje należą do wszystkich obywateli. Ich dochód wpływa do budżetu z którego finansuje się np. słóżbę zdrowia i inne....Nie są własnością żadnej partii!!! Każda partia po to finansowana jest z budżetu, żeby mieć kasę na kampanie wyborcze, ekspertów itd. Pis uważa, że jest waścicielem budżetu, wojska i wszystkiego co w kraju się znajduje. Kiedyś zapłacą za ten przekręt.
  • ~PN - politycznie neutralny
    (2017-09-13 14:33)
    Czyli, albo umorzą, albo się nie zajmą sprawą albo uznają znikomą szkodliwość społeczną. Swoją drogą nie wyobrażam sobie jakie standardy praworządności trzeba złamać aby jakikolwiek ministrant stracił posadę, nie mówiąc już o dymisji rządu. Zegarek, ośmiorniczki, kamieni kupa to był naprawdę pikuś do tego jakie wałki teraz odchodzą i to teoretycznie "legalnie". Oj głupi my naród, głupi. I nie dziwi fakt, że jako naród nic nie osiągnęliśmy w historii. Nigdy
  • ~man
    (2017-09-13 15:50)
    Ta partia to podobno wydmuszka WSI. Jej szef to podObno największa pomyłka kadrowa WSI.
  • ~aswret
    (2017-09-13 14:36)
    Pisowskie trolle hasają, booty se rozgrzewają ale dostrzeżcie, że Nowoczesna ma rację. To jest afera, o której trzeba pisac i mówić
  • ~Espa
    (2017-09-13 15:43)
    .....pietru ze szmitową na Maderę a nie zabierać głos i mówić dyrdymały, pacanie zakuty...
  • ~zyx
    (2017-09-13 16:46)
    Głupi Rysiu z Nowośmiesznej pragmatyk i ekspert , to największy kawał roku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cha,cha , cha !!!!!!!
  • ~Robo
    (2017-09-13 16:43)
    Chyba bierze lewą kasę od PiS za te wygłupy.
  • ~Karmen
    (2017-09-13 15:07)
    A niejaki Wójcik ,podobno podminister mówił ,że to nie są środki publiczne. Bo to on z ZEREM z własnej kasy to finansują. Całe szczęście . Bo ja jako akcjonariusz kilku spółek czekam na dywidendę z zysku a nie na trwonienie mojego zainwestowanego kapitału.
  • ~Chlop jak dab a
    (2017-09-13 17:05)
    Mowiono kiedys chlop jak dab a jaja jak zoledzie, w tym wypadku jest calkiem inaczej, nie tylko jaja ale i mozg, pozatym bardziej mimoza
  • ~tencoczeka
    (2017-09-13 16:08)
    19 baniek to nieistotny drobiazg, a ośmiorniczki były problemem. Zegarek Nowaka za 10 tysięcy przeszkadzał, a "stodoła" Szyszki za pół miliona nie. Czekam dnia, kiedy ci bolszewicy odpowiedzą za zbrodnię na konstytucji. I zwykłe przestępstwa przeciwko mieniu też.
  • ~ale jaja
    (2017-09-13 22:33)
    jedli pili sie bawili ganiali kitajca jak juz byli na maderze zamoczyli jaj ca
  • ~zdradziecka_morda
    (2017-09-13 16:05)
    Drodzy wyborcy PiSu, ośmiorniczki Wam przeszkadzały, po 29,99/kg w Biedronce. Ile razy jeszcze PiS ma Wam napluć w twarz, aby dotarło do Was że zostaliście przez PiS wydymani?

Może zainteresować Cię też: