Schetyna poprosił prezydenta o zwołanie RBN ws. Macierewicza. Jest odpowiedź Solocha

| Aktualizacja:

Lider PO Grzegorz Schetyna zwrócił się, podczas środowego spotkania, z prośbą do prezydenta Andrzeja Dudy, by zwołał posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego ws. działalności i powiązań szefa MON Antoniego Macierewicza. Według Schetyny prezydent ma "poważnie rozważyć" prośbę. W czwartek do sprawy odniósł się szef RBN.

wróć do artykułu
  • ~motek
    (2017-09-13 20:43)
    Napiszę książkę bardzo POważną na temat Towarzyszy Schitynu, Budkie, Tusku, Bufetowej Waltz i i kiedyś to tez będzie POdstawa by POważnie rozważyć o tych personach!!!
  • ~jaity
    (2017-09-13 20:19)
    A skąd niby Piątek, znany dotąd z powieści o narkotykach i co piątkowego plucia w GW na rząd, posiadł agenturalną podobno wiedzę o Macierewiczu? Z wyczytanych w mediach bajd jako słup robi polityczną hucpę, dostarczając paliwa dla totalitarnej opozycji. Napisał na jej polityczne zamówienie i tyle.
  • ~slowianka
    (2017-09-13 20:51)
    PO i ich byli i obecni liderzy to ojcowie chrzestni w niszczeniu Polski . Moze ktos napisze ksiazke o tych zbojeckich machlojkach ....sukces gwarantowany a szrek niech spada na drzewo.
  • ~toja
    (2017-09-13 20:14)
    Bolszewicka nagonka na ministra.
  • ~s
    (2017-09-13 19:57)
    Ciekawe do czego jeszcze POsunie sie POlactwo,zeby szkalowac MONp Macierewicza.
  • ~motek
    (2017-09-13 20:06)
    MON-m rządzi rosyjska agentura .
  • ~PO jak POmowienia
    (2017-09-13 23:15)
    Za falszywe pomowienia beknie i moze to wreszcie ubekow czegos nauczy ale, tonacy jak wiadomo lapia sie nawet GW-na
  • ~proste
    (2017-09-13 20:23)
    niedawno mowili ze bolek nie bal sie komuny bo byl przez komune sterowany analogicznie maciora nie boi sie wygadywac glupot na rosje bo jest przez nich sterowany
  • ~nan
    (2017-09-13 23:59)
    Widzę pod postem wielkie poruszenie internetowych PISowców na zamówienie. Ile Wam płacą za jeden nie pochlebny komentarz? Tak jak za przyjazdy na miesięcznice, za przyjazdy na pochody, piękne autobusy wysyłają do małych wiosek do biednych ludzi , żeby ich wykorzystać w swoim dorwaniu się do koryta. Piszcie i zarabiajcie kochani, bo to jeszcze tylko do wyborów jest czas 😂😂😂
  • ~ajax
    (2017-09-13 20:53)
    Książka pisana na trzeźwo czy po używkach?
  • ~cdn/ od dziadostfa sie nieucieknie, jak mamy na drodze k
    (2017-09-13 22:10)
    because censto jestem blokowany to sie mni8e tako cosik zdaje ze znowu na pare niedziel po psedzajoncech kuzde nad chodzonce wybory bede za blokowany na dobre tak jak bylo i bywalo,
  • ~Anton Karandash
    (2017-09-13 22:18)
    A może coś o łaferrze WSI . Kto zdielal etu afieru?
  • ~pisak
    (2017-09-13 23:53)
    Maciarewicz powinien jak najszybciej sie odniesc do tych faktow
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2017-09-13 20:31)
    szMacierewicz to sowiecki kret finansowany przez Putina! jeśli popatrzeć na efekty jego "służby" Polsce a nie na deklaracje czyli puste obietnice to facet ewidentnie służy ruskim... Przecież to on załatwił rząd Olszewskiego, potem zniszczył polski wywiad wojskowy a teraz niszczy nam armię a o sukcesie wyjaśnienia "zamachu" nie będę już wspominał... Czego by sie facet nie dotknął to zawsze na etapie końcowym wychodzi mu wielkie gó wno a moskwa bije brawo...
  • ~Kaczor Pendoliński
    (2017-09-14 03:53)
    Schetynie też by się przydał jakiś zegarek... choćby POżyczony od Noaka... - --- Spojrzał by sobie na niego od czasu do czasu i wreszcie może by się zorientował, że już najwyższy czas ulotnić się po angielsku z polskiej rzeczywistości POlitycznej, kiedy w szatni płaszcz jeszcze wisi przedostatni... Bo potem oficer prowadzący może mu powiedzieć: "Sorry, nie mamy pańskiego płaszcza!" - i trzeba będzie wyjść na mróz w samych gaciach! A po podwórku chodzą kaczki... --- w ciepłych bamboszach...
  • ~wert
    (2017-09-14 10:49)
    Schetyna dostał od Prezydenta odpowiedź że "poważnie rozważy" prośbę,co w języku dyplomacji oznacza "pocałuj mnie w d."Duda będzie zwoływał RBN bo Grzesiek na podstawie bredni w książce ma jakieś dziwne projekcje.Bu,ha,ha.Totalni to super kabaret,nie dziwota że POparcie im spada jak ulęgałki na jesieni.
  • ~Sienkiewicz do Schetyny:
    (2017-09-14 05:27)
    Tak, palę Budki! - - Ale sie nie zaciągam!!!
  • ~Sienkiewicz do kibiców z Białegostoku:
    (2017-09-14 05:31)
    "Idziemy PO was!".
  • ~maly
    (2017-09-14 09:40)
    Taki śmieć jak Schetyna to może prosić żonkie żeby mu lodzika zrobila a nie pana Prezydenta.
  • ~ala
    (2017-09-14 08:47)
    Na podstawie książki plujki z GW chcą sądzić Macierewicza. Do czego jeszcze mogą się posunąć ??????? Czy oni myślą że wszyscy Polacy to bezmózgowcy

Może zainteresować Cię też: