Radni PiS nie chcieli ronda Jarugi-Nowackiej. "W Smoleńsku zginęli też źli ludzie"

| Aktualizacja:

Jednych upamiętniają, o innych zapominają - zarzuca PiS-owi Barbara Nowacka, córka Izabeli Jarugi-Nowackiej. To reakcja na nowe informacje, w sprawie głosowania radnych Prawa i Sprawiedliwości – nie chcieli ronda imienia polityk, która zginęła w katastrofie smoleńskiej.

wróć do artykułu
  • ~xxxx
    (2017-10-12 09:29)
    Idąc za logiką posła pis, Kaczyński też nie powinien mieć pomnika ; niczym się dla naszego Kraju nie zasłużył
  • ~widz
    (2017-10-12 09:20)
    Panie RADNY. SŁUPSK to nie WATYKAN? Słupsk to miasto wszystkich wyznan!!!!!!!
  • ~T. Kościuszko
    (2017-10-12 10:04)
    PiS - siewcy nienawiści!
  • ~RR
    (2017-10-12 10:02)
    I oni zwą się katolikami,to jakaś bzdura,talibami chyba?
  • ~www
    (2017-10-12 10:01)
    OBRZYDLIWY TEN PISOWIEC, Jaruga-Nowacka to byl jeden z najuczciwszych politykow. Po takim praniu mozgu jak oni przeszli juz trudno z nimi rozmawiac...
  • ~old 62
    (2017-10-12 10:28)
    Od oceny tego,kto jest dobrym lub złym człowiekiem jest Bóg, a nie jacyś partyjni.
  • ~add
    (2017-10-12 10:03)
    A Kaczyński, Błasik, Gosiewski... to niby godni?
  • ~eryk
    (2017-10-12 09:46)
    jak wygra po i zsl i komunisci to se upamietna swoich towarzyszy
  • ~Polacy czekają na
    (2017-10-12 09:10)
    na ekstradycje Donalda Tuska za Smoleńsk.
  • ~szczuje der
    (2017-10-12 09:57)
    ...internauci zauważcie, że pod artykułem pismaka z der dziennik i szkopa wydawcy brak nazwiska tego piszącego mendziora...tyle w temacie ..judzenie i szczucie to zadanie dla płatnych najemników w der dziennik...
  • ~Nan
    (2017-10-12 10:14)
    Buraki i wszystko na temat😂😂😂
  • ~libek
    (2017-10-12 11:56)
    CUCHNĄCA ZMIANA...
  • ~jerzy
    (2017-10-12 10:39)
    Jako PISowiec powiem że od oceniania ludzi nie są PISowcy w Polsce żyje jeszcze duża grupa która PIS nie popiera i też sa Polakami wiec ciszej i troche pokory
  • ~tor
    (2017-10-12 10:54)
    A mnie jak zawsze nurtuje jedno . Dlaczego do cholery kazdy kapelan wojskowy jest praktycznie starszym oficerem . Dlaczego nie są to pracownicy cywilni i dlaczego ja MUSZĘ jak i inni płacić za to i to nie mało . Ktoś mi powie że nie chodzi tu tylko i wyłącznie o FORSĘ i dobrą emeryturę po paru latach służenia no właśnie KOMU ? Dzisiaj tys żołnierzy nie jest skoszarowanych jak kiedyś . Kazdy może iść do kościoła kiedy chce
  • ~kobuz#
    (2017-10-12 13:40)
    Bo jak nie będziemy mieć wzorców .. Chroń mnie Panie Boże przed takimi wzorcami fundamentalistów katolickich jakim jest Wojciechowicz. Panie Wojciechowicz my mamy XXI wiek, a nie średniowiecze. To, jak pan chcesz żyć, jest pańską sprawą, ale nie zmuszaj nikogo do własnego światopoglądu i nie oczekuj, ze pańskie życie jest bardziej wartościowe, jak życie innowiercy!. Niech pan nie ocenia ludzi kto jest złym, a kto jest dobrym człowiekiem. Proponuje te kwestie pozostawić ludziom, którzy maja więcej pojęcia w temacie, jak niejaki Wojciechowicz. To, czy Pani Jurgiel-Nowacka była złym człowiekiem, jest tak relewantne, jak moje zdanie o złym, wcale nie najlepszym (wbrew twierdzeniu prezesa) prezydencie Lechu Kaczyńskim. Więcej skromności i pokory, jak arogancji i buty, żeby nie powiedzieć bezczelności prostackiej.. so what
  • ~proste
    (2017-10-12 09:55)
    kazde rondo powinno byc im Lecha Kaczynskiego
  • ~E tam...,,,,.,,,,,,.
    (2017-10-12 10:25)
    Nowacka wsławiła się tym,że zginęła. Ilu ludzi ginie codziennie na ulicach . Czy każdy powinien mieć rondo?
  • ~salamandra
    (2017-10-12 18:06)
    ...bo złą kobietą była? No to już mamy apogeum głupoty narodowej, a ta wybija jak nieczystość ze studzienki. Czemam na inkwizycję!!!!
  • ~raz dwa trzy
    (2017-10-12 10:53)
    W czerwonym Słupsku zawsze rządzili lewacy i komuniści ....czy upamiętnili kogokolwiek innego poza Jarugą-Nowacką z SLD (nawiedzoną feministką)?????
  • ~sic.
    (2017-10-13 08:17)
    To tylko potwierdza jaka partia jest PiS .... chamstwo, zero wartosci. Niestety Pis to najgorszy sort polactwa. To oni sa tymi o ktorych mowil kaczynski bez zadnego trybu.

Może zainteresować Cię też: