"Niech jadą". Posłanka PiS tłumaczy się ze swoich słów do lekarzy rezydentów

| Aktualizacja:

Żądamy od pani premier skutecznego rozwiązania problemu głodujących rezydentów, żądamy rzetelnej propozycji - powiedział w czwartek poseł PO, były minister zdrowia Bartosz Arłukowicz. Dodał, że minister Konstanty Radziwiłł jest "jest największym szkodnikiem systemu ochrony zdrowia". Największą burzę wywołały jednak słowa jednej z posłanek.

wróć do artykułu
  • ~jaboja
    (2017-10-20 01:26)
    niech sie nie tlumaczy, niech pakuje manatki i wyjezdza ONA! Nie jest tu potrzebna do niczego, jednego szkodnika bedzie mniej.
  • ~utylizator styropianu
    (2017-10-14 18:38)
    Dlaczego Józefa Hrynkiewicz nie jest jeszcze na emeryturze ???? Kobieta ma 72 lata skończone i nie wolno jej nawet w tym wieku pracować na uczelni jako profesor, a tym bardziej być posłem !
  • ~Mam nadzieje
    (2017-10-14 16:02)
    Na zmywak to może się załapią
  • ~z
    (2017-10-13 11:31)
    Mam nadzieje ze Nitrasa i Wielgus nie zobacze w skladzie nastepnego sejmu.
  • ~stary
    (2017-10-13 11:14)
    mądra inaczej! skąd tylu matołów w tym pisie?
  • ~qqladisco
    (2017-10-13 09:59)
    Polscy lekarze to banda chciwych nieukow. Jednak jezeli ktos chce im placic za granica to nalezy sie z tego cieszyc i zarabiac na tym pieniadze. Studia medyczne powinny byc platne. Jezeli ktos zostanie w Polsce to ta oplata zostanie zrefundowana. Jezeli wyjedzie to zaplaci. Spoleczenstwo w obu przypadkach zyska.
  • ~rudy
    (2017-10-12 22:06)
    W ciągu ostatnich 20 lat byłem w szpitalu 2 razy - raz z powodu anemii - bo właśnie studiowałem w Parszawie i pracowałem jako parobek , a drugi raz, bo pewna emerytka wjechała we mnie swoim samochodem. Nie powiem, co do profesjonalizmu samych lekarzy, to mam wielki, wielki szacunek. Ale co do organizacji tzw. służby zdrowia, to ch.d. i kamieni kupa.
  • ~były nauczyciel
    (2017-10-12 22:02)
    Młodzi lekarze mają wysoką zdolność kredytową, kredyt na życie dostaną w każdym banku, a po kilku latach spłacą go bez problemu. A co ma powiedzieć nauczycielka j.polskiego, która po też dość niełatwych studiach idzie do szkoły i dostaje 2200, o ile jakimś cudem dostanie pełny etat. Tylko kto jej da kredyt na życie? I z czego go spłaci, bo przecież nigdy nie będzie zarabiać 15 tys. miesięcznie. A lekarze, hmm, różnie.
  • ~Mirosław
    (2017-10-12 20:56)
    Totalni ***** drą , to posłankę poniosły nerwy .
  • ~Madagaskar
    (2017-10-12 20:20)
    Chciałbym żeby ona wyjechała z Polski.Tylko co taki tłumok robiłby za granicą ?
  • ~erbi
    (2017-10-12 20:19)
    No dalej bolszewicka hołoto - wyrzućcie wszystkie te "kasty" - prawników, lekarzy, nauczycieli, artystów, naukowców. Sowieci już to przećwiczyli - żarli potem korę z drzew i siebie na wzajem.
  • ~kwapi
    (2017-10-12 20:15)
    A może jak w USA kredyt na studia i nie zawsze pewna przyszłość jako lekarz wszak potrzeba nie tylko skończyc studia ale dysponowac wiedza i umiejętnościami.Nie każdy kto kończy studia musi zostać lekarzem.Rezydent to tylko zadatek na przyszłego lekarza .
  • ~Wacek
    (2017-10-12 19:40)
    To jest znowu PUCZ tylko w wykonaniu lekarzy ale Pod plaszczykiem PO .
  • ~janusz
    (2017-10-12 19:10)
    PO -matoły do pracy a nie głodować ,udają ze głodują proszę przez tydzień nie pić i jeść wtedy porozmawiamy .
  • ~Xantypa
    (2017-10-12 18:59)
    Pani posel znacznie lepiej pani zarbi pod latarnią,oczywista oczywistość zgaszona.Bo uroda juz nie ta !
  • ~44 dawniej też 44
    (2017-10-12 18:42)
    Nareszcie ktoś **************** powiedział co trzeba.
  • ~Hipokrates
    (2017-10-12 18:40)
    Jadę na zmywak. Niech się lecza sami!
  • ~rad
    (2017-10-12 18:40)
    A młoda kopaczowa wyjechała, też obiecywała ????? Bufetowa w końcu z kanapkami dojechała ????
  • ~kaczorofuriozo
    (2017-10-12 18:39)
    Nowe polskie porzekadło - łżeć jak Pis
  • ~Jabis
    (2017-10-12 18:28)
    Jaka partia (Polska Zjednoczona Partia Prawa i Sprawiedliwości) ... taka pOŚLICA. Najpierw z otworu gębowego wydała obraźliwy okrzyk ... a potem kręci i próbuje nieudolnie przepraszać. Żałosna żenada. Brrry!

Może zainteresować Cię też: