"Niech jadą". Posłanka PiS tłumaczy się ze swoich słów do lekarzy rezydentów

| Aktualizacja:

Żądamy od pani premier skutecznego rozwiązania problemu głodujących rezydentów, żądamy rzetelnej propozycji - powiedział w czwartek poseł PO, były minister zdrowia Bartosz Arłukowicz. Dodał, że minister Konstanty Radziwiłł jest "jest największym szkodnikiem systemu ochrony zdrowia". Największą burzę wywołały jednak słowa jednej z posłanek.

wróć do artykułu
  • ~proste
    (2017-10-12 12:49)
    narazie koszty ida na ekshumacje i odszkodowania wdow lepiej byloby pol roku zaczekac z podwyzka dla lekarzy
  • ~troche prawdy
    (2017-10-12 13:00)
    Kazdy chcialby zarobic wiecej, lekarze rezydenci nie maja tak zle -2700 netto - to prawie 4 tys brutto - doswiadczona pielegniarka czesto tyle nie ma na miesiac po kilkunastu latach ciezkiej pracy . A kazdy lekarz rezydent i tak po kilku latach bedzie juz zarabial tyle ile przecietny lekarz czyli 10 tys. zl albo wiecej. PIS i tak zwieksza place w miare mozliwosci - jak PO - dawalo ludziom po 1000 zl - niszczylo przemysl- to ludzie na nia glosowali i sie nie buntowali. Teraz jak PO zniszczylo gospodarke to POlacy nagle domagaja sie od PISu podwyzek 100 procentowych - chociaz przez POwska kradziez - skarb jest wciaz prawie pusty.
  • ~stasiok
    (2017-10-12 13:01)
    Tak to jest jak brakuje oddziałów geriatrycznych i lekarzy tej specjalności. Może niech PiSbolszewicy wyjadą tam gdzie się ich podleczy, a przy okazji zrezygnują z poselskich mandatów..
  • ~Karłowaty Jarosław z Żoliborza
    (2017-10-12 13:04)
    Przewlekłe niedokrwienie mózgu z rozległymi ubytkami powodujące ograniczenia intelektualne prowadzące do demencji.
  • ~PiSkomuna won
    (2017-10-12 13:12)
    Józefa Hrynkiewicz /PiS/ to hipokrytka: 1) W 1990 na Wydziale Filozofii i Socjologii UW habilitowała się na podstawie rozprawy zatytułowanej Kwestia społeczna w pracach Ludwika Krzywickiego. 2) Ludwik Krzywicki, pseudonimy K. R. Żywicki, J. F. Wolski i inne (ur. 21 sierpnia 1859 w Płocku, zm. 10 czerwca 1941 w Warszawie) – polski myśliciel marksistowski, Wikipedia
  • ~Zepp
    (2017-10-12 13:12)
    Rząd się sam wyleczy
  • ~proste
    (2017-10-12 13:15)
    Przyzwyczaili się ROBIĆ JUNEWALIA dlatego tak niechetnie jest się HICIĆ PRACY rozbrykane towarzystwo jeszcze szpik POd nosem a już by chcieli PO--*-PIĘĆ TYSIĘCY
  • ~max power
    (2017-10-12 13:16)
    Drodzy lekarze weźcie pod uwagę kogo leczycie jak zgłosi się do Was jakiś poseł.
  • ~MISZA
    (2017-10-12 13:27)
    OHYDNE I OBRZYDLIWE SŁOWA - TAKIE JAK TA POSŁANKA.
  • ~maly
    (2017-10-12 13:28)
    Ta czerwona swinia mówiła o sobie.
  • ~PiSda z Przecieszyna
    (2017-10-12 13:29)
    Tylko 5 tys to to dużo mniej niż wynosi podwyżka /8 tys / sołtysowej z Brzeszcz czyt Szydło. Za dojenie krów 24 tys zł to przekręt jakich mało...
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2017-10-12 13:30)
    A CO ZAPRZAŃCY PO+PSL zrobili dla Lekarzy?????????????? O=ZERO.Dyrektorzy Szpitali wymówić Rezydencje.
  • ~psychiatra
    (2017-10-12 13:42)
    Józka spoko nie jesteś ani mniejszym ani większym de-bilem w PiSie. KRETYNIZM u was to norma.
  • ~POdczerwone buntują młodych ostatnie dechy
    (2017-10-12 13:46)
    POlszewiki jątrzą jak tu zbić na tym proteście SYTE JWENTALIE oj by chlali jakby im słupki wzrosły do 25 % Guzy brużdzi od CZERWONYCH
  • ~Jacus k u r s k i TYPIS
    (2017-10-12 13:52)
    dojna zmiana pokazał swoja twarz..kłamstwa..kłamstwa i...kłamstwa !
  • ~Do,- POdczerwone buntują młodych ostatnie dechy..
    (2017-10-12 13:55)
    Oto taki prawdziwie “polski” wpis typowego czopka prezesa, czyli członka sekty mgły smolenskiej. Inaczej mówiąc,- takiego małego PISuarskiego łajna, któremu kaczyzm tak zlasował jego mały mózdżek, ze jego IQ spadło do poziomu ...nogi stołowej prezesa. Tak trzymaj,- brawo, tylko uważaj abys sie nie udławił swoim własnym jadem,- “prawdziwy polaczku “...!
  • ~wawa
    (2017-10-12 13:58)
    Choroby to kara za grzechy, dlatego lekarze niech leczą za granicą. Suwerenowi wystarczą księża i baby odczyniające uroki. W końcu i tak życie wieczne i zbawienie jest ważniejsze niż życie ziemskie.
  • ~Czytacz:)
    (2017-10-12 14:00)
    A dlaczego nikt nie powie otwarcie że podniesienie wydatków z budżetu na służbę zdrowia w większości pójdzie na pensje, nie tylko rezydentów ,o pacjentów nigdy nie chodziło (sugerujecie że walczycie o dobro pacjentów) ,teraz niech każdy sobie przemyśli czy w swoim zawodzie ma szansę w ciągu kilku/paru lat zrobić "przeskok" w zarobkach o kilkaset procent ?,a tak jest w zawodzie lekarza ,za parę lat oni będą zarabiać wielokroć tego co otrzymują teraz ,a więc zaciskać zęby bo i tak się "okujecie " ,was nie czekają podwyżki kilkuzłotowe a kilku tysięczne .
  • ~J-23
    (2017-10-12 14:01)
    Problem w tym że lekarzy nie zalicza się do elektoratu PISS. Dlatego pieniądze idą na obiboków na wcześniejszych emeryturach a nie ochronę zdrowia
  • ~szydełko
    (2017-10-12 14:08)
    Kuchane P I S-uary i P I S-dzielce, czyli wszyscy d ..... p o l i z y i wierni w wiarze kaczyzmu, proszę się nie marwic, Jak wszyscy lekarze wyjadą z Polski to nasz ukochany wodz prezes KIM K u r d u p e l uleczy każdego dotknieciem swojej cudownej rączki... Niestety reszta społeczeństwa , która nie kocha wodza...wymrze...biedacy !

Może zainteresować Cię też: