Wiceszef Kancelarii Prezydenta: W działaniach opozycji za dużo gry politycznej i theatrum

| Aktualizacja:

Prezydent jest skłonny rozważać określone propozycje udoskonalenia projektów ws. KRS i SN - powiedział w czwartek wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha. Ale, jak ocenił, działania części opozycji w tej sprawie mają charakter ściśle polityczny i "za dużo w tym gry politycznej i theatrum".

wróć do artykułu
  • ~hybrydowy pacjent
    (2017-10-12 22:18)
    W opinii powszechnej opozycja wart łapiduchów w białych kitlach, zeszmacili konstytucje, zeszmacili sądy a najbardziej sie szmacą sami, jak ci biblijni celnicy. Dawniej jak brali kasę pod stołem byli bardziej moralnie zobowiązani niż dzisiaj, gdy grabią zgodnie z prawem. Ale o tym wszyscy cicho sza,udaja że chodzi im o dobro pacjenta i dobro obywatela -- a chodzi im tylko o to by być przy pełnym korycie
  • ~MANNEKEN PIS rozkraczony nad pałacem
    (2017-10-12 22:53)
    Przyganiał kocioł garnkowi to fraszka, bo ze strony A,Dudy jest to szczyt zakłamania ! Czy tak bardzo A.Dudzie zależy na plaży pod żyrandolami, na szusowaniu z ochroną ? To dopiero jest śmieszne teatrum - łazi toto po ścieżce rowerowej i udaje, że jest rowerem. A niby prawnik ...
  • ~Teodor
    (2017-10-12 22:14)
    Teatrum miesięcznic smoleńskich NIC nie dorówna!!!
  • ~erbi
    (2017-10-13 01:29)
    Ludzie Andrzeja Zdrady, który właśnie okrada nas z resztek wymiaru sprawiedliwości zdolnego do obrony obywatela przed zwyrodniałą wszechwładzą polityków ma czelność mówić coś o "teatrum"? Po tym teatrzyku który A. Zdrada odstawiał od lipca udając że będzie pilnował konstytucyjności deform?!!
  • ~Monachijski
    (2017-10-12 22:12)
    PIS by chciał aby nie było żadnej opozycji lub by była wyłoniona przez PIS.
  • ~Bingo
    (2017-10-12 23:35)
    Czy juz wiadomo dlaczego rozwaliliscie BMW?
  • ~Jabis
    (2017-10-13 05:28)
    Cenzor! Coś się dziś tak spietrał!? Odwagi ... czy rozumu brak?
  • ~PiS-Łajno
    (2017-10-13 03:11)
    Popiełam w całej rozciongłości PiS ałe nie mogem siem zołientować ostatnio w spławie naszego płezydęta - czy jako patłyjota mam popiełać tego zdłajcem? Kto mię pomoże?
  • ~Totalne Rodeo - show must go on!
    (2017-10-13 05:20)
    Już nie tylko Merkel odbywa 45-minutowe przejażdżki na prezydencie RP (taka NRD-owska Lady Godiva) - ale nawet jej wierny giermek Schetyna wskakuje Andrzejowi Dudzie na grzbiet i strzela z bacika, a nawet wbija mu ostrogę w bok: @ "Prezydent Duda musi być głową państwa, a nie zakładnikiem prezesa Kaczyńskiego!". - Wygląda na to, że tak go sobie wkrótce ujeżdżą i oswoją, że będzie im z ręki cukier jadł (a może nawet suchy chleb?) i przystrojony kotylionami nada się do występów w cyrku!
  • ~eko
    (2017-10-13 05:01)
    Dziś być członkiem PiS lub popierać toto,to gorszy grzech niż nosić legitymację PZPR 30 lat temu - 64 latek, były internowany.
  • ~Urban rozszerzony i poprawiony!
    (2017-10-13 05:10)
    Prezydent sam się wyżywi! I jeszcze Szczerskiemu i Łapińskiemu jakieś ochłapy z pańskiego stołu spadną! A dla Muchy też się jakaś kostka cukru znajdzie! I suchy chleb dla konia - a koń - jaki jest - widzimy!
  • ~Prezydent Wszystkich Pawlaków
    (2017-10-13 05:53)
    Tak - jestem prezydentem wszystkich Pawlaków! - I dlatego Pawlaka (też na "P" - tak jak Piłsudski!) zaprosiłem do komitetu obchodów 100 rocznicy odzyskania niepodległości - za prawidłowo i niezwykle korzystnie "wynegocjowany" dla nas kontrakt gazowy z Putinem! - A tych szemranych organizatorów kibolskiego Marszu Niepodległości nie zaprosiłem - bo ich osiągnięć na polu negocjacji z Putinem nie widzę! - I jeszcze na dokładkę Budkę mu spalili... - I dlatego ich nie zaproszę! Niech wiedzą i niech znają swoje miejsce w szyku marszowym! - "Lewa! Lewa! Lewą marsz!!!" - jak pisali rewolucyjni poeci... ------------------------- A jak będę chciał - to zaproszę wielebnego pułkownika Mazgułę z orłem z czekolady i wielebnego kapitana Sowę na tropie - i nawet szeregowego wielce czcigodnego tajniaka Czajkę - tego, co na wizji kopał uczestnika Marszu Niepodległości w głowę - oczywiście jak do tego czasu wyjdzie! Ale już ja się o to POstaram! Zaproszę go - bo wypełnił swoją powinność i dzięki niemu państwo wtedy zdało egzamin - a tylko "państwo ma monopol na przemoc" - jak mawia prawnuk Henryka Sienkiewicza - też zresztą pułkownik - jak Mazguła! - A wam zalecam produkty Monopolu Spirytusowego, żebyście mogli w zaciszu domowym zalewać robaka i zasilać budżet mojej kancelarii! - I o to chodzi, żebyście robaka zalewali jak najczęściej - bo inaczej dołączy do korników w Puszczy i będzie przypał - bo Ruchadełko Leśne nie zechce iść do lasu. --------- ----- I zaproszę jeszcze wolnego Piątka (tak, wolnego Tomasza Piątka!), a nawet wolną Środę - bo wolna Środa też się Komitetowi należy! - Ot - co! ----- ------ ------ Zacytuję szatniarza z Barei: "Nie mam waszego płaszcza! - I co mi zrobicie!? ----------- - I nie będzie mi tu żaden Gadający Świerszcz opowiadał bz dur, że "kto bliźniemu swemu zabiera płaszcz - ten sam zostanie bez koszuli!" - bo ja koszul mam pełną szafę, a temu upie rdli wemu Świerszczowi odpowiem jak Kargul z Pawlakiem w klapie, że zanim gruby schudnie - to chudego szlag trafi, więc niech on lepiej - zanim zima nadejdzie za per da la la la skrzętnie jak mrówka i gromadzi dla nas zapasy! Tak, tak - Czytało się tego Ezopa!
  • ~Czy Andrzej Duda wyjdzie z tego korkociągu?
    (2017-10-13 05:18)
    Wszyscy pytani eksperci od pilotażu (czy leci z nami pilot?) są w tej sprawie pełni obaw i zwątpienia!
  • ~Do prezydentury trzeba dorosnąć!
    (2017-10-13 05:16)
    Nie wybieramy i nie zatrudniamy prezydenta po to, żeby sobie grał w ping-ponga z jakimiś cieniami/cieniasami - na zasadzie fechmistrza Ranickiego: on mi tak - no to ja mu tak - rach, ciach, pach, sztych, buch - i wszystkie ruchy powoli przećwiczymy przed lustrem - bo mamy na to całe 5 lat, a w razie czego wyślemy jakiegoś Łapińskiego, żeby bredził w naszym imieniu, a my dalej uprawiamy szermierczą "zaprawę na sucho"! ---- Jest stare polskie porzekadło: "Jak nie potrafisz - nie pchaj się na afisz!".
  • ~moja opinia jest taka, że ci wszyscy ludzie
    (2017-10-13 05:14)
    są absolutnie nieprzygotowani do pełnienia swych nominalnych funkcji! - Na przykład taki Andrzej Duda ma do dyspozycji jako prezydent RP około 400 ludzi i wielomilionowy budżet na ich utrzymanie - i wygląda na to, że jest ich o jakieś 360 za dużo - bo nie jestem przekonany, że byłby zdolny ogarnąć, zdyscyplinować i racjonalnie wykorzystać dla dobra RP i nas wszystkich nawet 40 funkcjonariuszy swojej kancelarii - skoro sam ze sobą sobie nie radzi, nie potrafi dobrać sobie doradcy (Królikowski) i nie jest w stanie usunąć wyrządzającego niemal codziennie szkody niedorzecznika (Łapinower!)! ------------ Dlatego notorycznie powtarza się ta sama absurdalna "sytuacja", że "nie wie lewica, co czyni prawica" (a często nawet i sama prawica tego nie wie!) - i efekty są delikatnie mówiąc opłakane!

Może zainteresować Cię też: