Jarosław Kaczyński: To ja wymyśliłem 500 plus. Obliczyłem to sobie w pamięci

Jarosław Kaczyński był w poniedziałek gościem "Wiadomości" TVP. Prezes PiS był m.in. pytany przez Danutę Holecką o to, kto wymyślił program 500 plus.

wróć do artykułu
  • ~marcell z będzina
    (2017-12-20 22:17)
    nie wiem komu ten człowiek chce te bzdety wcisnąć.już powoli brakuje kasy ,morawiecki zadłuża polske w postępie geometrycznym,zero inwestycji,brak niezawisłych sądów już tuż tuż.kogo chcesz okłamywać jarek.skoro tak ładnie sie do tego przyznałeś to przyjmiesz na łeb konsekwencje łamania prawa przez swoich szeregowych.nawet rydzyk wam nie pomoże jak juz skończycie z propagandą kłamstw i cynizmu.świat patrzy ze zdumieniem jak jarek robisz nam koree w europie.zgroza
  • ~GazetaWyblakła
    (2017-11-23 13:40)
    bies@ POlszewki za chciwe żeby takie coś zastosować jak Jarosław Kaczyński oni by woleli oddać Germancom niż postawić na POLSKE RODZINY
  • ~bies
    (2017-11-16 11:08)
    A jednak GIENIUSZ!!!!
  • ~eedek
    (2017-11-15 23:19)
    Wow. Parę lat temu w sklepie nie wiedział przy kasie ile ma zapłacić.
  • ~12
    (2017-11-15 11:57)
    Glupi jak kaczor powinienens odpady zrec za dobrze ci sie powodzi idioto kulson
  • ~Nan
    (2017-11-15 11:21)
    Zjedz kinder-bueno to może Ci stanie balbinko 😄😄😄
  • ~MISZA
    (2017-11-15 11:15)
    NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS I JAROSŁAW KACZYŃSKI - ZAWSZE DZIEWICA.
  • ~t
    (2017-11-15 11:01)
    Z zainteresowaniem wysłuchałem całej konferencji prasowej dwojga premierów polskich: pp. Szydło i Kaczyńskiego. Czegoś takiego nie pamiętam nawet z okresu komunizmu o ludzkiej twarzy. Nawet tam takiego ruchu nie wymyślili. Czy byłby np mozliwe aby w takich rolach wystapili Gierek i Jaroszewicz. Nie, byli na to zbyt prymitywni. Premier Szydło ciągle mówiła o "panu premierze Kaczyńskim", nawet pomyślałem że przeoczyłem nocną zmianę na stanowisku premiera. No i ważny wniosek. Po co armia doradców, jeżeli Prezes sam wymyśla i kalkuluje reformy, i to na dodatek w czasie biesiady.
  • ~Estrim
    (2017-11-15 10:22)
    No i przyznał się do kłamstwa wyborczego w kwestii "na każde dziecko".
  • ~Org.
    (2017-11-15 09:01)
    Teraz kłamco przeproś Auleytnera i Kowala. Co za ... złodziej!
  • ~hgw
    (2017-11-15 08:26)
    jarek na konsultace religijne nie do rydzyka,bo mowi nieprawde jak ty. to pan KOWAL,wielopartyjny pinset wymyslil.jezeli nie to wyzwij go na pojedynek
  • ~ik
    (2017-11-15 07:56)
    jeżeli to kowal wymyslil to pod siebie bo ma kilkoro dzieci i hej a ten starzec plecie trzy po trzy tłumoki sluchaja tluscviochy mu pomagają i tez jest hej
  • ~4545
    (2017-11-15 07:24)
    Ciemny lud łyka wszystko jak kaczka wodę.
  • ~do malego
    (2017-11-15 03:14)
    maly mozesz finansowac tych w turbanach
  • ~astrofizyk
    (2017-11-15 01:48)
    Pierwszy zaobserwowany kurczący się biały karzeł
  • ~gosy
    (2017-11-14 22:50)
    pajac
  • ~j23
    (2017-11-14 22:39)
    Następne "genialne" słoneczko Karpat i okolicy! Czy ten pokurcz-megaloman ma jeszcze choć odrobinę rozumu?!
  • ~Jonn
    (2017-11-14 22:23)
    Kaczyński zapewne juz niedługo przyzna, że powiedział bratu Ląduj DZIADU...
  • ~norbert