Zakończyło się spotkanie na szczycie. Prezydent Duda już po rozmowie z premier i prezesem PiS

Z inicjatywy Prezydenta RP Andrzeja Dudy w czwartek ok. godz. 9:30 odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli premier Beata Szydło i prezes PiS Jarosław Kaczyński.

wróć do artykułu
  • ~stefi
    (2017-12-07 19:26)
    Andrzej - załatw ,że tą sprawę po męsku a nie jak Ten Kocimiętka !!
  • ~Murnau
    (2017-12-07 14:03)
    Duda postanowił zepsuć poranek prezesowi, który żyje jak wampir po nocach a śpi do 13. Może promień słońca zza okna zabije wampira.
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-07 12:34)
    Zaprosił ... premier i prezesa. A marszałkowie!? Przyszli na krzywy ryj?
  • ~qwerty
    (2017-12-07 12:19)
    Określenie "Wchodzi do gry" jest co najmniej na wyrost. Marienetkowa postać. łamacz konstytucji z tytułem doktora prawa. To Polska właśnie.
  • ~jankiel
    (2017-12-07 11:33)
    "Prezydent Duda już po rozmowie"... ufff, można obetrzeć twarz chusteczką...
  • ~sempre
    (2017-12-07 11:24)
    Cieszy mnie że PiS zaczął zajmować się głównie sobą, od lipca funduje Polakom spektakl pt. "kto kogo mocniej kopnie pod ukradzionym Polakom dywanem". A sondaże spadają...
  • ~koniec picu
    (2017-12-07 10:08)
    nastepny maluczki po brosze cos chce tylko jak to zrobic jak sie jest bezwladnym
  • ~Ale cyrk
    (2017-12-07 09:59)
    Manekin przyszedl do p - osla na kolanach.
  • ~At000
    (2017-12-07 09:50)
    Moim zdaniem pan Duda to nie prezydent a marionetka kaczynskiego.Gdzie odwaga i wlasne zdanie no i gdzie obietnice wyborcze ze bedzie prezydentem wszystkich polakow? Bzdura i bajki !
  • ~wyborca/koko spoko
    (2017-12-07 09:40)
    ta cala rekonstrukcja to w niektorych glowach wyimaginowany problem , bo podpuszczaja tak,jak sasiada do remontu domu w srodku zimy,a tu trzeba spoko
  • ~Tady
    (2017-12-07 09:36)
    Cala trojka do wymiany bo niszcza wszystko co dobre dla polski
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-07 09:15)
    Hehehe ... Bećka znów na kanarkowo! W Sejmie. Ulubiony kolor porażki? Broszka ... jest.
  • ~Gra na jedna bramke
    (2017-12-07 09:06)
    Jak dlugo bedziecie chodzic w ciemnosciach ?.PO i PiS, to dla ciemniakow obcja.
  • ~Szyba
    (2017-12-07 09:00)
    Przed wyjazdem na narty ,prezydent chce sobie zagwarantować święty spokój na stoku !
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2017-12-07 08:49)
    Początek manipulowania suwerenem, jak mawiał Aldous Huxley - "Nigdy tak wielu nie było manipulowanych przez tak nielicznych".
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-07 08:48)
    Pisuweren ... a ku ku! Wiara ... to POTENGA! Dzieci wierzą w Św. Mikołaja ... pisuweren w DOBROĆ zmiany ... Szydło w mądrość swojego genseka. Resztkami wazeliny ... to o mądrości powiedziała? Była taka posłuszna, lojalna w stosunku do swojego genseka. Tak pięknie kłamała, groziła i obiecywała. Ciekawe czy teraz poczuła się poniżona, wykorzystana i oszukana. Może teraz poprawić broszkę, pogrozić sobie palcem i żyć ze świadomością, że była marionetką. Zapamięta ... Dobrą Zmianę czy Dojną Zmianę? Gdzie zabierze swoje PSIACIÓŁKI i tego króla pistrolli?
  • ~św Teresa od DJ
    (2017-12-07 08:37)
    co Maliniak znowu wykompinował...
  • ~Ja(bol)...jak tam samopoczucie PO obniżce UBeckiej emerytury
    (2017-12-07 08:34)
    POwski sq r wysynu? Na psychotropy nie starcza ,co?
  • ~pat
    (2017-12-07 08:33)
    Przeciągający się coraz bardziej żenujący spektakl z rekonstrukcją wskazuje na to że JK stracił nad tym procesem kontrolę. Może nie całkowitą, ale jednak. Oto do gry wkracza Pan Prezydent pragnący stworzyć wrażenie że on będzie miał wpływ na rekonstrukcję. Duda nie miał żadnych gwarancji ze strony JK co do rekonstrukcji i teraz Pan Łapiński zapewne mu doradził że należy przynajmniej stworzyć wrażenie że się jest rozgrywającym. Szarpanie wizerunku własnej premier przez PiS jest już tak niesmaczne że aż się chce ...... Premier, która jest symbolem sukcesu wyborczego i dobrych rządów. JK robi to żeby ograniczyć wpływy Szydło w partii, ale ona do tej pory była lojalna. Nie wierzę że starzy przyboczni JK optują za Morawieckim. Raczej wystawili go podgrzali i potem powiedzą że jeszcze nie teraz. Te walki frakcyjne szkodzą PiS-owi i odbije się to wcześniej czy później na zaufaniu do tej partii. Upieram się przy swoim że JK jednak pozostawi Beatę Szydło na stanowisku premiera. Jeśli jednak odwoła Szydło to popełni błąd. Ogromny błąd. Cenię premiera Morawieckiego, ale jego doświadczenie polityczne jest na poziomie Ryszarda Petru. Jest oczywiście inteligentny, świetnie wykształcony, zdolny, ambitny. Nie ma jednak zaplecza politycznego i będzie byłby dużo słabszym premierem niż Szydło.
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-07 08:32)
    A pisuweren się pyta! To, kto w końcu przeprowadza tą rekonstrukcję - premier rządu czy jakiś zwykły poseł? A tu ... bęc! Przeprowadza PAD ... jak widać. W pół godziny od debaty nad wotum zawezwał oboje. I ... co pistrolle?

Może zainteresować Cię też: