Wniosek o wotum nieufności odrzucony. Przed głosowaniem burzliwa debata. Poseł PO: Pokazujecie środkowy palec

| Aktualizacja:

Arytmetyka sejmowa była bezlitosna. Wniosek PO o wotum nieufności dla rządu przepadł w głosowaniu. Wcześniej jednak odbyła się bardzo burzliwa debata, w czasie której politycy PiS wyszli z sali.

wróć do artykułu
  • ~troskliwy
    (2017-12-07 10:56)
    Nie tylko Schetyna, Trzaskowski z środkowym palcem na mównicy, Lubnauer, Kosjniak, no i oczywiście Niesioł to szkodnicy na niespotykanym od 18 wieku poziomie. I ciągłe - w imieniu Polaków
  • ~i
    (2017-12-07 09:44)
    PANI PREMIER PROSZE SIE NIE PRZEJMOWAC co krzyczy to talatajstwo sponsorowane przez SOROSA i robic swoje POLACY PANIA SZANUJA I POPIERAJA
  • ~Nauczycielka z LO
    (2017-12-07 09:52)
    Zdelegalizowac totalnom opyzycje natychmiast! Natychmiast!
  • ~Obywatel
    (2017-12-07 09:43)
    oPOzycja , zawziete, nienawistne geby dysza nienawiscia do legalnie wybranej wladzy.
  • ~ala
    (2017-12-07 10:00)
    Słucham Schetynę i szlak mnie trafia, podłosć ludzka nie ma granic!!!!! Kto wybrał ten g..... szlam.
  • ~Eah...BRAWO Premier Beata Szydło
    (2017-12-07 09:56)
    PO= kradzież OFE ,TuskAmberGold ,SKOKI ,zamknięte STOCZNIE ,MILIARDY- karuzele VAT owskie ,wiek emerytalny 70+,i palec w doo pie MERKEL z KALIFATU niemieckiego! PO-WON!
  • ~Slawek
    (2017-12-07 12:49)
    P.Premier,p. Beato jest p. wspanialym premierem! zycze zdrowia i wytrwalosci. Ata niedouczona opozycja predzej czy puzniej sie sama unicestwi.
  • ~artkol
    (2017-12-07 09:54)
    Wredne ryje totalnej opozycji nic nie potrafią tylko wzywać i kwiczec. Pani premier Szydło cała Polska jest za Panią.
  • ~gadojanka
    (2017-12-07 10:00)
    Opozycja na śmietnik ... Glupcy, pieniacze, wam..."kury pasc, nie politykę uprawiać..."
  • ~wkurzony
    (2017-12-07 11:01)
    Polsce brak jest Piłsudskiego, należy odbudować Berezę Kartuską i zamknąć całą targowicę ! Oprócz Niesiołowskiego, tego trzeba zamknąć w klatce w domu wariatów !
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-07 09:43)
    PO=lactwo ma swoje 5 minut przed kamerami! Zobaczymy jak je efektywnie wykorzysta? Ja obstawiam POnowną POrażkę PO=lactwa, nie wiem jak wy PO=lackie trolle ale nie głosuję nigdy za przegranymi tak, że tacy, jak towarzysze Szmaciny, Siemomniaki, Ścierby czy inne POmaskie nie mają już co liczyć na mój głos oddany w wyborach. Moje serce jest teraz przy PIS!
  • ~Ziejacy nienawiscia OPOzycja TOtalna,
    (2017-12-07 13:45)
    Nie jestem politykiem ani czlonkiem ktorejs z partii , Podziwiam obecna wladze Nie ma kombinatorstwa i zlodziejstwa , a pamiet am poprzednie rzady PO i PSL , gdy kazdego dnia afera jedna po drugiej nastepowaly ,Nie wspomne o pijanstwie ,osmiorniczkach ,cmentarnych spotkaniach i lapowkarstwie ,Dzisiaj tego nie ma a jest tylko poklosie lajdackich rzadow PO i PSL gdy CBA zamyka kolejnych zlodziei z warszawskiego magistratu badz z innych instytucji /sady ,uczelnie / Gdy patrze na te GEBY z TOTALNEJ to widze w jednym BANDEROWCA z Ukrainy ,ktory zieje nienawiscia z trybuny sejmowej a w drugim SSmana ,ktory teraz nadaje na Polske z zagranicy . Obydwaj bardzo sie chca dorwac do wladzy ale niech sie licza z tym ,ze sady sa nierychliwe i beda siedziec jak ich kamraci ,
  • ~Wilga
    (2017-12-07 11:56)
    Ależ kompromitacja totalnej targowicy.Przecież tam żadnego programu nie przedstawili.Jedynym hasłem było PIS musi odejść my musimy wrócić do koryta.
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2017-12-07 13:14)
    POlszewiki łyso-budki są wściekłe bo zima nachodzi a w GLACE ZIMNO jeszcze do tego tłustą kaste ograniczają z DOBREJ ZMIANY
  • ~oburzony polak
    (2017-12-07 13:49)
    platforma wraz z nowoczesna powinni jak najpredzej zostac zdelegalizowana tyle podlosci klamstw rzucanych przez tych pajacy obrazanie rzadu jak i narodu nie powinno nigdy miec miejsca mamy dosyc tych karierowiczow i zlodzieji po trupach walcza o powrotdo koryta sprzedawczyki to hanba dla narodu ze tacy maja cos do powiedzenia
  • ~Ulla...ty stara lodziaro
    (2017-12-07 10:00)
    zamknij q rwo R Y J u siebie nie jesteś niemiecka sz ma to :-) :-) :-)
  • ~anna
    (2017-12-07 12:44)
    Brawo pani premier. Zapomnieli co mówili o Polsce- teoretyczne państwo? Zapomnieli o aferach? czy to nie Niesiołowski kazał nam jeść mirabelki i szczaw, podczas gdy oni sami opychali się ośmiorniczkami? Zapomnieli, że po pięciu latach rządzenia koalicji nadal winę za sytuację w Polsce obwiniali PiS? (Pamiętam mowę Arłukowicza z mównicy sejmowej)
  • ~helena
    (2017-12-07 11:31)
    A czego się spodziewaliście?????? teraz p.Trzaskowski powinien lecieć do apteki i kupić sobie tabletkę ,,dzień po,, !!!! Ta totalna opozycja potrafi tylko hucpę robić nic więcej!!!
  • ~do budy 1 2 3
    (2017-12-07 10:57)
    Grzesiu weź sznurek poszukaj POprawnego POlitycznie drzewa i POwieś się na gałęzi zgodnie z Konstytucją ! Takiego buraka to POlska w swoim tysiącleciu jeszcze nie miała !!!!
  • ~cuda
    (2017-12-07 11:58)
    PO i Nowoczesna to nie posłowie to anty posłowie to kundle ujadające i podgryzające .

Może zainteresować Cię też: