Wiceszef ministerstwa sprawiedliwości: Od sierpnia odwołano 26 prezesów i 27 wiceprezesów sądów

| Aktualizacja:

W Polsce jest w sumie 730 prezesów i wiceprezesów sądów, a od sierpnia br. odwołano 26 prezesów i 27 wiceprezesów - poinformował w czwartek w Sejmie wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak. Zapewniał, że nie ma "żadnej czystki".

wróć do artykułu
  • ~kizia
    (2017-12-07 18:48)
    Po zmianie dobrej zmiany na normalną Wolną Polskę, nominaci obecnych będą odwoływani palcem pokazującym drzwi.
  • ~Kontemplyta
    (2017-12-07 17:55)
    Przecież jakby odwołał ustnie, to usiedliby w sąsiednim pokoju i dalej wysyłali wyroki skazujące bez żadnych ozpraw. Jak VI Wydział Cywilny Sądu Lublina, chwalebnie się wpisujący w tradycję PKWN i Wału Pomorskiego (komornicy są z Kołobrzegu)
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2017-12-07 17:49)
    Gasiuk- Pichsiuk to POtrawi pleść to samo w kołu przez POłowe dnia co to za głup-ja babsko identyczna jak Lubinaerka o tych z MADERY
  • ~Soro
    (2017-12-07 17:39)
    Te "czystki" to mnie niż 10%! Proszę o większą efektywność!
  • ~Surus
    (2017-12-07 17:37)
    Brawo Ziobro!
  • ~Dorota
    (2017-12-07 17:30)
    Pani Kamila Gasiuk-Pihowicz pewnie nie pamięta- wtedy jeszcze koszulę w zębach nosiła- gdy "ikona" nowoczesnych i tym podobnej zbieraniny, również faksem Henryka Wójca odwołała. Faks bolęsy "„Czuj się odwołany". Trzy słowa. Koniec faxu. Był to czas tzw. "wojny na górze" gdy bolęsa coś tam o siekierce nawijał, złodziei w skarpetkach chciał puszczać, kwachowi nogę na powitanie podawać chciał... by po pewnym czasie temuż kwachowe nogi całować i u Jaruzelskiego o świadectwo "czystości i dziewictwa błagać." Którego zresztą i tak nie dostał. Tak więc Kamilciu ucz się najnowszej historii.
  • ~tomasz lis
    (2017-12-07 17:13)
    Kamila Gasiuk-Pihowicz wez kredyt i zmien prace jak komoruski kazał !!!!!!!!!!!!!!!
  • ~WSI 24
    (2017-12-07 17:11)
    NA ZBITY PYSK !!
  • ~Hahaha
    (2017-12-07 17:10)
    Ależ ona głupia!
  • ~kij
    (2017-12-07 17:10)
    KASTA WON DO BERLINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~lis
    (2017-12-07 17:09)
    BRAWO ZIOBRO !@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~brawo Z
    (2017-12-07 15:52)
    Dlaczego tak niewielu z tej szczególnej kasty zostało odwołanych? Teraz pozostali ujadają i próbują kąsać. Prosimy o przyspieszenie.

Może zainteresować Cię też: